USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чи затримають Порошенка в аеропорту: ЗМІ дізналися про рішення Банкової

16 Січня 2022 18:33
Народний депутат, лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко, якому висунули підозру в держзраді у «вугільній справі», де фігурує й нардеп Віктор Медведчук, завтра має повернутися до України. Голова «ЄС», швидше за все, отримає можливість самостійно прийти до Печерського суду об 11:00, пише «Дзеркало тижня» з посиланням на джерело, повідомляє УНН.

За інформацією джерела видання в Офісі Генпрокурора, «Банкова постійно визначалася зі стратегією затримання Порошенка». «Але не лише бажання зірвати лідеру «ЄС» телекартинку з багатотисячною підтримкою в момент затримання силовиками (команда ґрунтовно готується до зустрічі лідера), стало ключовим у зміні рішення Банкової. За словами джерела, є проблеми з якістю рішення Печерського суду, яке було ухвалено за півгодини», – пише «Дзеркало тижня».

Читати ще: Порошенко збирає масовку до свого приїзду в Київ: працівникам підприємств погрожують звільненням

«У рішенні про затримання міститься низка слабких процесуальних моментів, які адвокати можуть легко розбити і цим поставити під сумнів всю справу», – уточнює джерело.

«Тому народний депутат, швидше за все, отримає можливість самостійно прийти до Печерського суду завтра об 11:00. І тільки якщо він не прийде, прокурори матимуть підстави його затримати. Безумовно, з огляду на «хитання» Банкової, рішення будь-якої миті можуть змінити», – пише видання.

Щодо перспективи судового засідання та запобіжного заходу для Петра Порошенка на період розслідування, то, за версією джерела видання, «на нього чекає цілодобовий домашній арешт». «Сума застави з 1 мільярда гривень, швидше за все, злетить до 100 мільйонів», – уточнило джерело.

Головною проблемою в штабі екс-президента України бачать поведінку Юлії Тимошенко.

«Якщо Юля прийде на суд і публічно підтримає Порошенка, то вона у нас відкусить мінімум 1% рейтингу. А то й усі два», – сказало джерело в штабі Петра Порошенка.

Нагадаємо, 20 грудня Петру Порошенку оголосили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу: щодо фінансування тероризму, державної зради та сприяння діяльності терористичної організації. У разі доведення провини політику загрожує до 15 років ув’язнення з можливою конфіскацією майна.

Адвокати Порошенка зазначили, що правоохоронці, які викликали політика для проведення процесуальних дій, знали, що він перебуває за межами України.

Як повідомляли, 17 грудня колишній президент Петро Порошенко на очах у всієї країни спочатку втік від повістки ДБР, а потім – і з країни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
цирк Показати IP 16 Січня 2022 19:01
Не ту країну назвали Гондурасом :)
Амбулаторія до цирк Показати IP 16 Січня 2022 19:18
За те клоуном називають саме того, кого т реба.
ботоксШМЯК Показати IP 16 Січня 2022 19:05
Да ніхто тій лисиці - Юлі вже не повірить. А прийти в суд, то вона неодмінно прийде, і відірве від рейтингів по 1-2% і в Порошенка і в Зе, тут однозначно.
Дідо проснись Показати IP 16 Січня 2022 19:06
До суду прийде стільки людей, що дехто обпісяється.
Коля до Дідо проснись Показати IP 16 Січня 2022 19:49
Згідний. До суду прийде багато ідіотів
? до Коля Показати IP 16 Січня 2022 22:16
Які ідіоти, коли тебе там не буде?
Анонім до Дідо проснись Показати IP 16 Січня 2022 20:47
Ну так заженуть під погрозою звільнення.куди ж діватися.?
Анонім до Анонім Показати IP 16 Січня 2022 22:17
Остав ці перелякані зелені воплі для г+г. Там якраз всі будуть свідомо і добровільно.
Бормашина Показати IP 16 Січня 2022 19:07
А картинка, про підтримку народом Порошенка, буде шикарна. Тисячі прийдуть під суд, тисячі.
читач Показати IP 16 Січня 2022 19:40
Та нікому він не потрібен,думайте краще за свою сім"ю,а не за баригу
Каха до читач Показати IP 16 Січня 2022 19:51
А ти просто ПНХ.
Анонім до читач Показати IP 16 Січня 2022 19:52
Завтра подивишся, скільки прийде до суду тих, "кому він не потрібен". І це буде тільки невеликий процент ТИХ.
Дід Василь Показати IP 16 Січня 2022 19:42
Шкода що в такий СКЛАДНИЙ час в УКРАЇНІ НЕ МАЄ ПРЕЗИДЕНТА
Капслок до Дід Василь Показати IP 16 Січня 2022 19:51
Не горлань
ботоксШМЯК до Дід Василь Показати IP 16 Січня 2022 20:03
Скоро буде. А цим пакувати чемодани в Тель-Авів.
Александр - 1 Показати IP 16 Січня 2022 20:16
100% ..НЕ МАЄ ПРЕЗИДЕНТА. А к то такой НЕ - мы все догадываемся.. А если серьезно - в самую точку!
Баба Манька до Дід В Показати IP 16 Січня 2022 20:57
Правду кажеш, діду Василю, : нема в Україні Президента ! Зато є 73 проценти його виборців ! А то ше гірше !
ххх Показати IP 16 Січня 2022 21:12
давно пора закрити це лайно. бо більшої біди,Україні ще ,не приніс ніхто ,крім порохна.
Сергій Показати IP 16 Січня 2022 21:25
Я не є фанатом і прихильником Порошенка, але звинувачити його в державній зраді, це повне безглуздя і коїться лише із-за фобій Зеленського який боїться п’ятого президента. В любому випадку Порошенко на 10 голів розумніший і сильніший від Зеленського. Обрання Зеленського президентом є бідою для України.
Коронавирус Показати IP 16 Січня 2022 21:57
Могу помочь синему Петру закосить от прилёта. А братва в Шаритэ подстрахует. Как Кернеса.
Пенс Показати IP 16 Січня 2022 22:12
Ми,українці є мудрі і неперевершені,тільки трішки єбануті.Шо один,шо другий-два чоботи пара,брехуни ще ті.Обібрали нас до нитки ці ділки пейс@ті.Ну в крові у них,розводити лохів.Ну вже ж дурному видно.Ні ми і дальше по граблях ходимо.Ніхто нікого не посадить!Вони договоряться!А це все для лохов.
Всратий актябрьонок до Пенс Показати IP 17 Січня 2022 00:01
Шо, апять новиє літсца на подходє?
Анонім Показати IP 17 Січня 2022 09:08
от точно сказали що один за своєї каденції всіх достав, що теперешній... так ні- підтримку влаштовують.та нехай садять як є за що!!!!!кого захичати? мільярдера баригу ? свинарчука?