USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Порошенко на Волині випхав у плечі пенсіонера на мітингу, – ЗМІ

27 Червня 2019 16:04
Під час візиту на Волинь експрезидент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко намагався вигнати з мітингу незадоволеного його політикою пенсіонера.

Горохів – перше місто, куди прибув Порошенко. У рамках візиту 27 червня він відвідає ще й Ківерці та Луцьк, пише Під прицілом.

Петро Порошенко на передвиборчому мітингу вихваляв свої досягнення на посту президента України. Один з чоловіків з натовпу почав виявляти недовіру до експрезидента. До цього чоловіка підійшла поліція та приватна охорона Петра Порошенка, котрі почали витягувати чоловіка за руки з натовпу. Також до цього пенсіонера підійшов сам Порошенко, вдарив його у плечі та сказав: «Таким як ти тут не місце! Чемодан, вокзал, Росія! Іди звідси і не заважай нам проводити мітинг!»

Журналіст видання Під Прицілом взяв коментар у чоловіка, якого штовхнув експрезидент. Ним виявився голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Микола Микитович Шевчук.

«Щоб я хотів почути? Хай би він відповів, Верховна Рада прийняла що ми, афганці та чорнобильці, отримували з 2006 по 2011 роки пенсії по 9000 гривень. Пенсії перестали виплачувати, нібито через те що не було грошей у бюджеті.

Після того, як Порошенко прийшов до влади, він наложив вето на цей закон. І постійно кажуть нам, що нема грошей! І ми отримуємо всього-на всього 20%. Я мав би отримувати пенсію у сумі 16800 гривень, а насправді отримую менше 4000 гривень.

Якщо сказати чесно, то Порошенко веде себе як брехун!» − зазначає пенсіонер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 66
Анатоль_ Показати IP 27 Червня 2019 16:07
Шош то петро робить? Вже людей пихае
Моль до Анатоль_ Показати IP 27 Червня 2019 17:07
пихати його, він вже не президент а просто зажравшийся гопнік
Анонім до Анатоль_ Показати IP 27 Червня 2019 21:22
Вони йому не люди.
Кость Показати IP 27 Червня 2019 16:53
А Мирка виглядає як позашлюбний син Петра !
Активіст Показати IP 27 Червня 2019 16:58
Невже ще хтось з волинян за нього проголосує? Воно було свинею, свинею, хоч і мільйонами, залишиться
Тор Показати IP 27 Червня 2019 17:02
Якби це сталось зі мною постарався б дати в пику шоколадному баризі. Недоторканості в петі вже немає. Сумно що поліцейські охороняють таких.
Реаліст Показати IP 27 Червня 2019 17:24
Показали йому люди своє ставлення - нехай змивається в Іспанію, поки не посадили до каталажки.
свідок Показати IP 27 Червня 2019 17:27
А чинуші з ОДА і РДА що там роблять у робочий час? Зе команда якось все випускає, що звільнили лише голів ОДА, а всі інші порохоботи при посадах і пхають палиці у колеса, їздять і агітують за конкурентів!
Лара Показати IP 27 Червня 2019 17:41
Ничего, он скоро ответит за все, совести нет вообще у человека.
123 Показати IP 27 Червня 2019 17:46
А з якого часу Микола Микитович Шевчук являється головою районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Він має таке ж відношення до Афганістану як я до НАТО.
1 Показати IP 27 Червня 2019 17:56
Соц виплати тоді всім урізали. Нема чого нарікати.
антиінтернаціоналіст Показати IP 27 Червня 2019 18:02
Чому держава Україна повинна платити пенсію 16.000 совєцькому солдату-оккупанту?
енерпр до антиінтернаціоналіст Показати IP 27 Червня 2019 19:22
какому советскому? если что, как минимум твои родители советские люди, так что иметь что-то против своих родителей это плохо
Розенко до енерпр Показати IP 28 Червня 2019 01:32
Твій аргумент "всі такі, тому не правда ..." Повне дно ...
Ирина до антиінтернаціоналіст Показати IP 28 Червня 2019 12:24
Вы, наверное, с ума сошли!!!! А совесть есть? Причём здесь....... Они спасали и вас тоже. КАК ЖК НЕ СТЫДНО????!!!!!!!!!
Петро до Ирина Показати IP 28 Червня 2019 14:04
Від чого "спасалі"? Куди б не висунули дзьоба "кацапоспасатєлі "- там іде війна і лишається руїна. (Сірія, Абхазія, Афганістан, Іран, Грузія, Україна, Придністров'я, В' є нам, Камбоджа, Півн. Корея.., перелік можна доповнити кого кацапи "спасалі", а коли Підєрація залишилась спадкоємицею сєрє-сєра, то і відповідати за дії і сплату репарацій (виплат) - теж повинна.)
Ольга до Петро Показати IP 28 Червня 2019 19:26
Що ви дурню пишете? До чого тут це? Їх хтось питав? Посилали насильно на війну. А до Петі питань немає? Його чомусь в армії пристосували на тепленьке місце і завербували до КГБ. А отара обрала президентом кремлівську консерву, ще й на мітинги до нього досі ходять
Сергей до Петро Показати IP 30 Червня 2019 18:23
Это твои друзья Америкосы куда бы не пришли,там война.Они ни разу не воевали на своей земле,зато по всему миру.Но сперва истребили коренных Американцев Индейцев,а современные Америкосы это понаехавшие эмигранты .
Анонім Показати IP 27 Червня 2019 18:30
По ходу поліцаї досі не знають що порох вже не президент!
Серж до Анонім Показати IP 27 Червня 2019 19:31
А шо, ну комусь же треба бути президентом...
Петро до Серж Показати IP 28 Червня 2019 14:06
Він ним за 5 років не став. Злодій іншої функції не вміє виконувати. Це вроджені жлобство.
Свиноросамкапець Показати IP 27 Червня 2019 18:32
Так де там штовхає Порох того вбивцю афганського народу ?
Анатоль_ до Свиноросамкапець Показати IP 27 Червня 2019 19:16
Ти шо на головку хвора, чи шо? Пеця сам казав шо воюва коли служив в совета у тому Авганистанi. Сама подумай, бабо
Розенко до Анатоль_ Показати IP 28 Червня 2019 01:24
БРЕХНЯ
енерпр Показати IP 27 Червня 2019 19:24
я смотрю у тебя мозги остановились на уровне развития 4 летнего пацана. ну ладно, хохлы все такие, слава богу я украинец а не бендеровец. научись думать порохобот
Спец Показати IP 27 Червня 2019 19:30
Чого воно сюда приїхало?, коли його місце в тюрміІ ЗА РОТТЕРДАМ +
место в тюрьме до Спец Показати IP 28 Червня 2019 14:03
прежде всего за Донбасс
Alex Показати IP 27 Червня 2019 19:38
Эту скотину пора сраной метлой гнать с Украины.
Элла до Alex Показати IP 27 Червня 2019 21:51
САДИТЬ И НАДОЛГО!!!
Nataliia Показати IP 27 Червня 2019 19:39
Это не Порошенко отменил эти выплаты, а еще при Яныке, когда перестали выплачивать чернобыльские выплаты даже по решению суда и было распоряжение КМ при Азарове.Вот и спросите теперь у Портнова, который вернулся, а он был главою АП при Яныке. И Порох здесь совершенно не при чем. А потом чем лучше афганцы были в свое время, чем сейчас боевики на Донбассе? Они так же убивали мирное население включая и детей другого государства.
хоть до Nataliia Показати IP 27 Червня 2019 21:51
Один Человек-среди ... Думающий ! Потому так и живем,
Ирина до хоть Показати IP 28 Червня 2019 13:35
Думающий однобоко. Порошенко всем урезал пенсии , цены и коммуналку поднял до небес, а пенсии увеличил на копейки, так что тот афганец с 40000 грн пенсии, еще счастливчик. А Петю - чемодан, вокзал ....., а лучше конфискация.
ух-ти!!! Показати IP 27 Червня 2019 20:31
Привик щоб жопу лизали, а тут щось пішло не так, тобто не по звичному сценарію. Шнуркуй-но чоловіче в АТО в окопи свої гріхи кров"ю змивати, може тоді люди зрозуміють. І взагалі дивно чому ще не в тюрмі, а знову у владу хоче понижувати тарифи комунпослуг, які сам же повстановлював.
Абрам Показати IP 27 Червня 2019 20:50
Порох ты тварь ещё во власть хочешь? На нары тебя суку!!!
Розенко до Абрам Показати IP 28 Червня 2019 01:34
За що ?!
Ирина до Абрам Показати IP 28 Червня 2019 12:33
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПРОСТО СЛОВ НЕ ХВАТАЕТ!!!!!!!!!!!!!
Ирина до Абрам Показати IP 28 Червня 2019 12:38
ПРАВЫ МИЛЛИОН РАЗ!!!!!
Іван Показати IP 27 Червня 2019 21:24
Чому поліція повинна його охороняти за наші податки! Він вже не державний діяч!
Мар'яна Показати IP 27 Червня 2019 21:28
Що за журналіст писав це???? Цей чоловік, Микола Микитович Шевчук, це колишній голова чорнобильців і ніякого відношення до Спілки ветеранів Афганістану немає!!!!!!! Що за некомпетентний журналіст, інформацію треба перевіряти чи може це навмисне так написали?????????????????
гость Показати IP 27 Червня 2019 21:28
Тем отличаются, что когда коммунистический режим в приказном порядке отправлял солдат срочной службы Афганистан, ваши родители, дедушки, бабушки молчали в тряпочку. А 18-летние дети погибали и оставались инвалидами.А может быть даже ваши родственники их туда и отправляли((
Анатоль_ до гость Показати IP 27 Червня 2019 22:32
Ану вгомонись, бабо!
Зорина Показати IP 27 Червня 2019 23:34
Волиньньюс, ви якщо пишете "А. виштовхав у плечі Б.", то потрудіться додати відео чи фото. Або змонтуйте. Інакше це - брехня така. Недорогенька навіть дуже.
Волинянин до Зорина Показати IP 28 Червня 2019 01:35
А навіщо?) завдання ж інше)
Влад Показати IP 28 Червня 2019 00:46
Правильно зробив, ще треба було пендиля рагулю дати.
Тамара Раєвич Показати IP 28 Червня 2019 00:49
Прикро за деяких представників громадського сектору Волині : на першому місці - вирішення особистих питань.
Реаліст Показати IP 28 Червня 2019 01:52
Ти, Пітро, *чумайданами і вокзалами* не розкидався - ти тут гість, а чоловік в себе вдома. А, по друге, міняй конячку - твоїм казкам про Росію давно ніхто не вірить.
Юрий Показати IP 28 Червня 2019 07:59
А что с уб**дка Петруши взять.
Иван Показати IP 28 Червня 2019 08:08
Гнать в шею,шоколадную вафлю.
Громадянин Показати IP 28 Червня 2019 09:39
Стосовно пенсий це питання до парламенту а цей засланець або тупе вокзал актуально!
Гном Показати IP 28 Червня 2019 09:48
Так тепер Зе президент. Вимагайте підвищення пенсій, чи чого хочете? Хай уряд Зеленського доведе та посадить.
Янукович Показати IP 28 Червня 2019 10:09
Порох красава.
виктор Показати IP 28 Червня 2019 10:53
за Педро только дебил может голосовать.
ликвидатор Показати IP 28 Червня 2019 12:00
чемодан, вокзал - Мальдивы. Правление дона Педро, слава Богу закончилось. Но он начал свой пиар с той местности, которая выдала за него большее число поклонников.
Viktor Показати IP 28 Червня 2019 12:23
Порошенку респект,геть дармоїдів
толл Показати IP 28 Червня 2019 12:26
коментар було видалено
Пильний Показати IP 28 Червня 2019 13:29
Та Зиленський президент, то й хай дасть тому старому 16800 грн пенсії! При чому тут Порошенко, який вже просто політик в опозиції. А під час тих зустрічей щось добре було, бо ви тільки про погане пишете.
Олександр Показати IP 28 Червня 2019 14:11
Так, Педро збрехав, що приймав участь у бойових діях. Але ж він служив у ПВО, якого в Афганістаністані не було - моджахеди не мали не літаків, ні гвинтокрилів. А служив на території СРСР, десь поблизу Казахстану. Ви ж пам'ятаєте, які там були "бойові дії" усередині 80-х років, коли він служив? Невже ж хтось буде голосувати за ПЄСА?
Семен Показати IP 28 Червня 2019 16:48
Пороха на нары!
Анатолій Показати IP 28 Червня 2019 22:23
Вони окуповували іншу країну, а тепер хочуть аби Україна їм за це дякувала? Пішли нахєр, разом з порошенком
Дід Показати IP 28 Червня 2019 22:32
Хтось може показати відео, як він випихав в плечі, або бодай фото, бо в дописі нічого подібного немає?
скептик Показати IP 28 Червня 2019 23:07
пороху місце на нарах Не розумію чого це його захищає поліція Може ім теж місце поруч?
Анонім Показати IP 28 Червня 2019 23:57
На звалище історії - геть від влади пороха !!!! Докерувався...........................
Владимир Показати IP 29 Червня 2019 17:03
Порошенко, ну почитай же отзывы народа о себе, прочувствуй истину чего ты стоишь, какая тебе цена. Не хочу повторяться, но ты стоишь именно того, что люди пишут и говорят о тебе ! За 5 лет ты открыл свою гнилую и ненасытную утробу на показ всему миру!
Анонім Показати IP 29 Червня 2019 17:15
потеряная мразь только и хвалит себя.разворовал страну и армию.что еще не доворовал?посадить на пожизненно его и вместе с его командой.не дает нвароду ни жить ни работать