USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Порошенко вирішив з Майдану поїхати на таксі. Таксист йому відмовив

6 Жовтня 2019 22:49
Після акції «Ні капітуляції» п’ятий президент України Петро Порошенко вирішив зімпровізувати і поїхати додому не на Mercedes, а на звичайному таксі, але водій відмовився везти. Відповідне відео публікують в Мережі очевидці.

«Ахаха, по завершенню мітингу Порошенко вирішив упхатися в таксі, але таксист відмовився його везти))))))

Очевидці кажуть, що в житті ще смішніше, ніж на відео! ...А я думала, вони з Мариною підуть кудись в перехід по хот-доги і каву в пластиковому стаканчику. Аж ось що придумали))) Експромт) Не посадив підставного таксиста, подумав, що люди його люблять, ну майже як Цеголко)) Але його люблять лише за $$$$», – прокоментувала відео журналіст Тетяна Висоцька.

Після того, як люди зрозуміли, що водій відмовляється вести Порошенка у своїй машині, розсміялися. Інші навпаки, вирішили підтримати екс-президента і почали скандувати «Порошенко, Порошенко, Порошенко!».

Знайшлися й ті, хто кричав «Браво» водієві таксі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
zlotniy Показати IP 6 Жовтня 2019 23:38
Ну ви і смішні, не знайшли як би то обі**ати, а те що його вітав кількатисячний натовп то таке...
! Показати IP 6 Жовтня 2019 23:51
Таксьор ще про РРО не знає, і про "пільги" малому бізнесу. Скоро взагалі їздити не буде.
Щиро Показати IP 7 Жовтня 2019 00:17
Їздив би той гицель потрошенко коліньми по мінному полю.....
Іван Бак до Щиро Показати IP 7 Жовтня 2019 09:14
Щиро мабуть і маму рідну не поважає, не те що самого проукраїнського президента, бог тобі суддя! Надивився протиукраїнських блогерів і зловтішається....
1 до Іван Бак Показати IP 7 Жовтня 2019 10:02
таким ,,щирим,, уераинцам -що матір .що Украіну продати за рубль-як 2пальці об асфальт!
3+3 Показати IP 7 Жовтня 2019 03:30
Їздовий TAXI , що з нього візьмеж. Маршрутчики, калимо-зароблявщики на таксі - явно живуть в своєму світі. Навіть невіриться що професія водія який заробляє гроші крутячі баранку містить стільки негативу.
Валя Показати IP 7 Жовтня 2019 09:11
Водиле респект. Воров и Лжывых только так
Зря Показати IP 7 Жовтня 2019 10:17
Треба було везти. Але всю дорогу виказувати все, що душа забажає. Щоб на ходу вистрибував як ошпарений!
Сергій Показати IP 7 Жовтня 2019 10:55
А може все значно простіше і цілком аполітично: як відомо Порошенко живе зовсім не в Києві, а за містом, і водій просто не забажав так далеко їхати?
Сергій Показати IP 7 Жовтня 2019 13:08
А може в пороха були запачкані в шоколаді і таксист не взяв цих крадіїв держави,а може не хотів його везти за 20 грн до першого повороту де пороха його кортедж чекав,а може порох по пільзі як екс-президент хотів безкоштовно їхати.
Олександр Показати IP 7 Жовтня 2019 15:29
Можливо таксист приїхав на виклик і вже чекав клієнта.
І Показати IP 7 Жовтня 2019 17:23
Немає у наших людей поваги до інституцій державних, зокрема й до екс-президентів. Зеленський таку ж повагу буде мати. Ми нація анархістів та пофігістів. Так ми й живемо... З таким підходом, недалекий той час, коли нас будуть заставляти поважати чужі держави та їхнє керівництво.
Микола Patriot Показати IP 7 Жовтня 2019 20:01
А за що його поважати ? За п'ять років брехні ? Сказав продам фабрику так продай ....Ти ж на державній службі ! Барига він і таким буде !!!
Марина Показати IP 7 Жовтня 2019 20:27
Смелый и глубоко порядочный таксист!
Правда Показати IP 8 Жовтня 2019 12:39
Таксіст красавчик!