Пожежники рятували бібліотеку навпроти ЦУМу. ФОТО
Декілька десятків лучан зібрало видовище за участі пожежно-рятувальної техніки в центрі Луцька – бійці УМНС прибули за викликом до приміщення обласної бібліотеки для юнацтва, що якраз навпроти згорілого ЦУМу. Від фігурок янголят зі святковою ілюмінацією, що розташовані на даху читальні, диміло та йшов стійкий запах горілої електропроводки.
Як розповів очевидець події, над приміщенням книгозбірні стояв легкий димок. «Не було видно, щоб щось іскрило. Воно вечоріло, так, як ніби якийсь приморозок робиться. А згодом появився запах – так, як проводка горить», - сказав чоловік.
Люди розповідають, що ледь не зайнялися фігурки янголят зі святковою ілюмінацією, розташовані на даху бібліотеки. «І в принципі, оті ангелятка – вони горіли, вони світилися. А потім вони перестали світитися. Саме головне, що вже стояв запах оцей, запах горілої проводки», - розповів один із очевидців.
Начальник зміни оперативного відділу УМНС у Волинській області Микола Пірожук зазначив, що о 19.25 на оперативно-диспетчерську службу надійшло повідомлення про те, що з приміщення обласної бібліотеки для юнацтва йде дим. На місце виклику оперативно прибули підрозділи луцького гарнізону.
«Як ми зайшли до приміщення, був присутній запах диму», - сказав він. Але після того, як відключили електроенергію, повністю знеструмивши будівлю, запах зник. На щастя, бібліотечні фонди не постраждали.
Щодо причин «ледь не пожежі», то їх встановить оперативна група. «Але ймовірний цей випадок, що від електропроводки», - зізнався Пірожук.
Рятувальники закликають лучан купувати святкову ілюмінацію лише ліцензованих виробників та обережно підходити до користування піротехнікою, бо це може призвести до біди.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів очевидець події, над приміщенням книгозбірні стояв легкий димок. «Не було видно, щоб щось іскрило. Воно вечоріло, так, як ніби якийсь приморозок робиться. А згодом появився запах – так, як проводка горить», - сказав чоловік.
Люди розповідають, що ледь не зайнялися фігурки янголят зі святковою ілюмінацією, розташовані на даху бібліотеки. «І в принципі, оті ангелятка – вони горіли, вони світилися. А потім вони перестали світитися. Саме головне, що вже стояв запах оцей, запах горілої проводки», - розповів один із очевидців.
Начальник зміни оперативного відділу УМНС у Волинській області Микола Пірожук зазначив, що о 19.25 на оперативно-диспетчерську службу надійшло повідомлення про те, що з приміщення обласної бібліотеки для юнацтва йде дим. На місце виклику оперативно прибули підрозділи луцького гарнізону.
«Як ми зайшли до приміщення, був присутній запах диму», - сказав він. Але після того, як відключили електроенергію, повністю знеструмивши будівлю, запах зник. На щастя, бібліотечні фонди не постраждали.
Щодо причин «ледь не пожежі», то їх встановить оперативна група. «Але ймовірний цей випадок, що від електропроводки», - зізнався Пірожук.
Рятувальники закликають лучан купувати святкову ілюмінацію лише ліцензованих виробників та обережно підходити до користування піротехнікою, бо це може призвести до біди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
Вінстон
Показати IP
29 Грудня 2011 08:36
Бібліотеку хоче купити проФФесор.
Саша К.
Показати IP
29 Грудня 2011 09:44
ЇЇ хоче купити "продвинута" місько-одласна влада яка хоче щоб все було "шик", "ок" і "красіво" та все робить руками підприємців та працівників комунально-державних підприємств а ті в свою чергу економлять на "шику" перші бо і так нелегко даються зараз ті гроші другі через відсутність останіх.... ось все і горить..... і думаю буде горіти....
Алла
Показати IP
29 Грудня 2011 11:08
Найцікавіше те, що ті хто неякісно підключив ілюмінацію, що спричинило пожежну ситуацію, а саме "Луцьксвітло" в особі директора Ковпака О.А. відмовляються відповідати за свою халатність: не було проведено профілактику зовнішньої електромережі. А де бібліотека бюджетна організація в кінці року візьме кошти на ремонт дверей?
Лучанка
Показати IP
29 Грудня 2011 11:53
Тут ви шановні помиляєтесь,біліотеку купити неможливо. Тому, що це пам"ятка архітектури і вона не купується і не продається.
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36
«Найкращий подарунок дітям – обрати хорошого тата»: історія батька-ветерана з Волині
21 Червня 2026 21:08
21 Червня 2026 21:08
Новий сервіс у «Дії» для спілкування з владою тестуватимуть на Волині
21 Червня 2026 20:40
21 Червня 2026 20:40
Допомагав іншому водієві: судили волинянку, яка збила чоловіка на узбіччі
21 Червня 2026 20:12
21 Червня 2026 20:12



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.