USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Працівники «Луцьктепла» погрожують відключити батареї у місті. ВІДЕО

21 Жовтня 2015 17:48
Працівники ДКП «Луцьктепло» висловили недовіру Луцькому міському голові Миколі Романюку. Зокрема, їх обурило рішення виділити 2 мільйони з бюджету на виплату заробітних плат працівникам підприємства за липень, оскільки сума боргу за цей місяць становить 4 мільйони. Як доказ «переповненої обіцянками чаші терпіння», вони перекрили рух транспорту на вулиці Богдана Хмельницького і пообіцяли припинити теплопостачання міста.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що власним одноголосним рішенням члени виконавчого комітету «відрізали» 2 мільйони гривень від Луцького зоопарку та передали їх на користь ДКП «Луцьктепло».

Однак й таке рішення не задовольнило ображених на міську владу працівників підприємства.

«Ми зібралися не на політичну чи передвиборчу акцію. Це - протест. А протестуємо ми тому, що з липня місяця не бачили заробітної плати. Колишній керівник «Луцьктепло» разом з його дорогоцінною помічницею довели підприємство до банкрутства через розкрадання державних засобів. Пригадайте хоча б рішення влади виділити 22 мільйони на ремонт котелень. Це - чистої води дерибан! До прикладу, вони кажуть, що 253 тисячі гривень витратили лише на ремонт труби в районі ДПЗ. Але ж судом доведено, що ті роботи стільки не коштують», - обурюється головуючий ініціативної групи Володимир Федотов.

Ініціатори акції протесту переконані, що «в усьому винний Микола Романюк, бо власними руками кришував бандитів і сприяв розбазарюванню коштів на підприємстві».
Після того, як ображені робітники перекрили рух транспорту, на розмову до них вийшла заступник Луцького міського голови Лариса Соколовська.

Під час діалогу з нею протестувальники заявили, що у випадку, якщо їм не виплатять заробітну плату за три місяці, вони перекриють теплопостачання у Луцьку.

За станом на 18:00 з'явилася інформація про те, що Казначейство виділило гроші - 2 мільйони на рахунок підприємства.

Окрім того, домовилися, що у середу відбудеться позачергова сесія міської ради, під час якої розглянуть питання виділення додаткових коштів. Також стало відомо, що від зоопарка більше не забиратимуть грошей на потреби «Луцьктепла», а візьмуть кредит.



Нагадаємо, уже більше півроку державне комунальне підприємство «Луцьктепло» - у критичному стані: грошей не мають, рахунки заблоковані, є труднощі з ремонтом аварійних ситуацій, до того ж місяцями підприємство боргує людям зарплати.

До слова, 16 жовтня стало відомо, що суд надав ДКП «Луцьктепло» відстрочку виконання рішення про стягнення зборгів з підприємства на користь ДК «Газ України», а також наклав арешт на всі рахунки підприємства, в тому числі й спеціальні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Лучанин Показати IP 21 Жовтня 2015 17:59
Їдьте до Романюка відключати батареї, а не звичайнам лучанам, тим більше хто справно платить!
німий до Лучанин Показати IP 21 Жовтня 2015 18:55
Цікаво, чи б ви ходили на роботу, якби вам не платили зарплату? От і вони підуть з робочих місць і все.
Трубу течуть тепла н до німий Показати IP 21 Жовтня 2015 19:54
Зробіть щось а потім заявляйте що незаплатили.Труби латали з середини вересня а до цього нічорта не робили за що платити.
Бред до Лучанин Показати IP 21 Жовтня 2015 19:52
Підприємству подарували 2 мільйони грн. на зарплату а вони ще мітингують хочуть чотири!!?В той час нічого не робили а зп напраховували та щей з преміями.а коли крали керівники - працівники мовчали бо ним високу зп давалиНеподобається звільняйтесь.А заборгоаваність громадян це питання до ваших юристів які нехера не роблять.чомусь волиньгаз водоканал укртелеком чуть щось зразу в суд а у мого сусіда борг перед Луцьктеплом 28 тис грн а вони навіть в суд незвернулися а в місті таких тисячі і переважно це не бідні люди бо бідні бояться неплатити а багаті властилини світу
Так і є до Бред Показати IP 22 Жовтня 2015 10:47
Повністю погоджуюсь... Проблема перш за все всередині підприємства. Звикли все на мера вішати ! Мер той що треба. Поки заміни не бачу
Корінний лучанин до Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2015 11:26
А ви, шановненький, не хочете їхати до Яценюка чи Порошенка "подякувати" від тих "ЗВИЧАЙНИХ " лучан , про яких згадуєте тут, за ТИРИФИ на газ, електрику і т.д. ? ПРО СПРАВНІСТЬ ПЛАТИ ЩЕ РАНУВАТО ГОВОРИТИ!!!
Anonymous Показати IP 21 Жовтня 2015 18:00
Так от через кого доїхати з роботи длодому нереально. А про погрози відключити тепло... Зрозуміло, ображені вони невиплатою зарплати, але ЛЮДИ, ЩО ПЛАТЯТЬ ВЧАСНО, їм (чи то міській владі) ЯЙ*Я ПОВІДРИВАЮТЬ, І БУДУТЬ ПРАВІ на всі 100 за це!
опа Показати IP 21 Жовтня 2015 18:05
А розпочав розкрадання на підприємстві КРИВИЦЬКИЙ!!!
Споживач Показати IP 21 Жовтня 2015 18:18
А якого дідька вони повинні отримувати зарплату за місяці коли не було теплої води?
німий до Споживач Показати IP 21 Жовтня 2015 18:57
а теплу воду не давали за наказом міської ради. а працівники виконували ремонт та латали дирки в трубах, як волонтери?
33 до німий Показати IP 21 Жовтня 2015 20:05
то їх рве бо вони все залатали?
лучанка до 33 Показати IP 22 Жовтня 2015 08:08
Німий, ти перш полазь по траншеях в мороз і дощ, а потім говори , що хтось нічого не робить - всі ми звикли судити по собі.
Донька оператора до Споживач Показати IP 22 Жовтня 2015 01:04
Моя мати (оператор) все літо ходила на роботу як охоронець. Це також є робота і нелегка. То що, їй зарплати не потрібно? Дітей годувати чим???
рома Показати IP 21 Жовтня 2015 18:21
на двори тепло можна виключати
Лучанин до рома Показати IP 21 Жовтня 2015 23:18
Опана - тікошо мацав - думав, що ВЖЕ віжключили)
Гоша Показати IP 21 Жовтня 2015 18:25
В Романюка кругом бардак!
Ірина Показати IP 21 Жовтня 2015 18:32
Ви б працювали там якісніше. А то тільки на мітинги ходити вмієте. Гаряча вода тиждень як не "гаряча" і, навіть, не "тепла", напору нема (діаметр - 0,5см). Посилають в жек і кидають трубку. Прекрасно.
Василь до Ірина Показати IP 21 Жовтня 2015 20:10
Я з Вами абсолютно згідний. Вас не туди посилають.
Лучанин Показати IP 21 Жовтня 2015 18:44
Мерз*та, довів людей до відчаю, місто 5 місяців без гарячої води, а ця корумпована м*рда ще балотується в мери ?!!! Романюк йди геть !!!
Лучанин до Лучанин Показати IP 21 Жовтня 2015 23:26
То не я писав, а хтось інший під цим ніком, але я погоджуюся) Але повірте мені, в незалежності від результатів цих виборів - Луцьк не отримає справжнього і щирого обранця. Я цей висновок роблю із того, що в лідери у нас сьогодні вибились лише жорсткі лобісти і місцеві беспредєльщики. Це є загальна практика скрізь і всюди, що політика є політика, "выборы, выборы - кандидаты.. разные". Душа за Луцьк болить - ми ж не просто стадо скотів - ми ж громада!
дідо Показати IP 21 Жовтня 2015 18:48
Кабальний газовий пакт Тімашєнка-Путлєр та пільги населенню є причинами стану Луцьктепла. З 2005 року більшість у міськраді та облраді є бютоголова секта.
аяяй Показати IP 21 Жовтня 2015 18:49
Давайте жители города и дальше голосуйте и выбирайте Романюка мером.
ммм Показати IP 21 Жовтня 2015 18:53
шановні працівники! Ваші зарплати перетворилися в агітаційні матеріали, які Романюк розіслав жителям Луцька. друк на дорогому папері коштує немало. Навіть запакували у файлики, щоб дощ не намочив
Стоп Показати IP 21 Жовтня 2015 19:04
Зоопарк вже відкрили раніше встановлених строків, Романюк балів там вже набрав, можна дальше і не реконструювати. А працівники Луцьктепло їсти хочуть, кричать, забирають голоси, тож треба їм на 3 дні роти закрити, а так як Континіум скаже - треба негайно піднімати тарифи, бо не окупаються.
До споживача Показати IP 21 Жовтня 2015 20:02
Дякуйте Романюку за відсутність гарячої води. він і тільки він має відповідати за бездарне керівництво підприємства, це його призначення було( маю наувазі Санька та Шухлядку - вибачте Козачек)
123 Показати IP 21 Жовтня 2015 20:18
А за что ******, вам платить, бездельники? Воды нет, отопления нет ,все лето *** пинали а теперь пришли. Дайте нам денег.
василь Показати IP 21 Жовтня 2015 21:01
ЛЮДИ! ви навіть не розумієте, що колектив ЛУЦЬКТЕПЛА дав вам тепло і воду на свому ентузіазьмі,начальство розікрало все у звязьці з романюком.і ви ще ропчете на колектив? І ТАК УЖЕ БАГАТО СПЕЦІАЛІСТІВ ВТІКАЮТЬ З ЛУЦЬК ТЕПЛА БО НЕ ПЛАТЯТЬ ЗАРПЛАТИ,може хтось з вулиці обслужить котел газовий?
Іван до василь Показати IP 21 Жовтня 2015 22:46
а що ви його мені обслуговуєте? їдьте до раманюка додомцю відключайте!
Анонім до василь Показати IP 21 Жовтня 2015 23:16
Вспомни их ненависть к дорожникам и шахтерам, выступавшим в защиту своих прав, и поймешь то, что это их суть - ненавидеть всех, кто, в отличие от них самих, способен выступить в защиту своих прав.
Анонім до василь Показати IP 22 Жовтня 2015 09:16
а чому колектив сидів і мовчав стільки років, а зараз каже що він розікрав. А де ви були стільки років. Чому мовчали коли кривицький передав кропиві котельну, га???? засранці ви а не громада А за погрозу відключити батареї напишу заяву до міліції і на тих розумників відкриють кримінальне провадження і буде бігати та давати пояснення щей моральну шкоду відшкодує. Дибіли, проснулися.... ціле літо хропли ідіоти а тепер прозріли Жах
Роман! до Анонім Показати IP 22 Жовтня 2015 10:19
Ти не Анонім ти Аноніст )
калькулятор Показати IP 21 Жовтня 2015 23:04
Я проти центрального опалення - це утопія, нема грошей - непалю, є гроші - опалюю. Так має бути
інженерний до калькулятор Показати IP 21 Жовтня 2015 23:29
розкажу секрет - при грамотному обліку - центральне опалення вигідніше особистого
інженерний до інжене до інженерний Показати IP 22 Жовтня 2015 08:24
Виключно за умови суцільної модернізації комунікацій, котелень та систем опалення. А то маємо системи опалення 70-х років з обладнанням котелень та трубами де не де двотисячних.
лучанин Показати IP 22 Жовтня 2015 00:19
Прочитав Ваші відгуки шановні лучани і думаю.... На мітинг вийшли прості робітники. Не начальство, не майстри і не начальники відділів. Прості люди - прості працівники які з липня не отримують зарплату. Яких примусово перевели з травня на трьохденний робочий тиждень. Хіба вони винні що води гарячої не було? Хіба вони винні що грошей не було літом на ремонт теплотрас? Хіба від простого робітника щось залежить? Пане Паращій - навіщо іти на посаду директора якщо ви на першій зустрічі з працівниками говорите що зарплати до жовтня не буде? Ви для чого подавали свою кандидатуру на посаду директора ДКП "Луцьктепло"? Щоб людям зарплат не платити? Щоб пів року мордувати лучан які не могли помитись? А як вижити якщо чоловік з дружиною зарплати з липня не отримують? Чим дітей кормити?Як їх до школи зібрати? Іти до Вас в кабінет і ставати на коліна? Не допоможе! Ви інша людина і далекі від наших проблем. Не виніть працівників за те що вода гаряча не гаряча! За те що пропки на дорогах! За те що піаряться на їх біді! Вони люди! Люди які хочуть щоб про їхні проблеми почули і допомогли вирішити. Люди, які хочуть працювати і хочуть щоб ставились до них з повагою.
не пацик Показати IP 22 Жовтня 2015 04:39
спочатку відключать батереі-потім світло- воду-каналізацію але це буде після виборів , Не любиш рощен іди нахер
говорун Показати IP 22 Жовтня 2015 08:50
а що тут балакати,треба одним махом повернути такі підприємства громаді, і крапка. А олігархів - в тюрму.
Yahooєю від цих тари Показати IP 22 Жовтня 2015 09:16
правда про мовчунів -коли підвищували тарифи працівники мовчали і тихенько радувались - коли люди просили відєднатися від центрального тепла, Луцьк тепло і працівники і Соколовська дружно забороняють це робити - коли люди казали що останнє за комуналку не віддаватимуть Луцьктепло мовчало і погрожувало відключеннями _ коли роздували штат керівництва Луцьктепла і ставили фантастичні зарплати, що зжеруть 70% від подарованих 2 млн А тепер працівників Луцьктепло прижало, ну ну ... дітей шкода ... але батьки нечистоплотні Луцьктепло хай вийде в листопаді-грудні і перекриє дорогу то жителі міста укатають їх у асфальт. Додуматися їм дали кошти а вони перекрили дорогу.
Йося Показати IP 22 Жовтня 2015 11:15
Лучани - якщо не оберете Романюка - Луцьку взагалі настане ж....а .....
Люда Показати IP 22 Жовтня 2015 13:40
Як Ви прості люди не можете зрозуміти, що на мітинг вийшли прості робітники які теж живуть у Луцьку в таких самих будинках як і всі. Вони не проживають на котельнях, а як і всі лучани теж не мали гарячої води. Вони були у такому самому становищі як і всі. І платити будуть за комуналку так само як і всі. Це не від простих робітників залежить підняття тарифів.
fghkdfj до Люда Показати IP 22 Жовтня 2015 14:57
а нашим людям тільки б когось обхаяти((
Просто Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2015 00:27
Кредити все кредити, Хто віддавати ті кредити буде??? А де резерв міського бютжету??? нехай Романюк продасть авто та на роботу їздить тролейбусом або маршруткою, поселиться у малосімейці та відмовиться на 6 місяців від зарплати, от тоді нехай скаже як "добре" жити цим людям!!!!
статистика Показати IP 23 Жовтня 2015 00:47
луцьктепло завжди звітувало про дуже велику зарплату по підприємству...