USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Проковтнув згорток із наркотиками: у Львові шістьох патрульних засудили до 8 років тюрми через смерть хлопця

4 Серпня 2021 07:40
Галицький районний суд Львова у вівторок, 3 серпня, оголосив вирок шістьом патрульним, яких звинувачували в смерті 22-річного чоловіка. Їх засудили до 8 років позбавлення волі.

Про це повідомляє zaxid.net.

Інцидент стався 9 лютого 2018 року в гральному закладі. Там патрульні виявили в 22-річного хлопця підозрілий згорток. Під час затримання молодик проковтнув його. Чоловіку стало зле і патрульні намагались його врятувати, проте він помер. Експертиза встановила, що в згортку був канабіс, який перекрив хлопцю дихальні шляхи і він задихнувся.

Львівських патрульних же звинуватили в перевищенні повноважень. Суд 3 серпня визнав шістьох патрульних винними та присудив їм 8 років позбавлення волі. Суддя вирішив, що поліцейські неправомірно застосували фізичну силу до постраждалого, вдягли на нього пластикові наручники-стяжки, чим позбавили його можливості надати собі допомогу самостійно та сприяли його удушенню.

З державного бюджету родичам 22-річного покійного повинні виплатити 4 млн грн. Поліцейські з власних коштів мають компенсувати 48 тис. грн за проведення криміналістичної експертизи.

У патрульній поліції Львівської області пояснили, що засуджені не відсторонені від роботи. Там подаватимуть апеляцію на рішення Галицького районного суду.

«Наша позиція незмінна – поліцейські виконували свої службові обов’язки. Ми не згодні з рішенням суду й адвокати вже готують скаргу до суду апеляційної інстанції, де ми будемо добиватися справедливості», – повідомили в патрульній поліції Львівської області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
море Показати IP 4 Серпня 2021 08:53
Він сам ковтав,не вони його змусили.А хлопці в чому винні?
Анонім Показати IP 4 Серпня 2021 08:55
Тобто барига в незаконному гральному закладі проковтнув пакет з наркотиками, а винні поліцейські. Куди котиться цей світ?
5 до Анонім Показати IP 4 Серпня 2021 09:22
У наркомана "непрості" батьки. Тому й отримали хлопці 8 років ні за що.
123 Показати IP 4 Серпня 2021 09:11
суддя баран або куплений наркобаригами, а може і сам суддя в тому клубі наркобарига. Патрульні не винні що дитина дурнувата.
Анонім Показати IP 4 Серпня 2021 09:27
в чому вина поліцейських? що робили свою роботу?
Обурена! Показати IP 4 Серпня 2021 09:30
Це просто жах! Якийсь паморок в гральному закладі хотів з'їсти пакет з травою, а винні поліцейські і держава ще буде виплачувати за це компенсацію в 4 ляма...Прекрасно!!!Нема більше кому допомагати, тільки родичам наркоманів....
Правдоруб Показати IP 4 Серпня 2021 09:39
А як би він з вікна під час втечі вистрибнув та розбився, теж поліціянти були б винні?
Мотоцикліст Показати IP 4 Серпня 2021 09:51
Раніше міліція була розумніша. Наприклад, за мотоциклом довго гнались, коли була загроза, що той розіб'ється.
Я Показати IP 4 Серпня 2021 09:59
Більше,аніж ця новина, мене шокувала версія батьків померлого: син просто таксував (при цьому у гаманці цей звичайний студент мав 16 тис),зайшов погрітися у зал ігрових автоматів. Там до нього підійшли поліцейські,підкинули йому наркотики,потім силою запихнули пакетик у рот і чекали 10 хвилин,доки він помре. Мама й тато - багаті і впливові у Львові люди,були категорично проти перенесення справи у іншу область. Розглядатися справа,на їх думку,мала лише у Львові. Тепер то зрозуміло,чому - у інших областях вони впливу на суд не мали. Та й компенсації -4 млн.гривень- простому українцю без посади і зв'язків не добитися ніколи.
Мотоцикліст Показати IP 4 Серпня 2021 10:04
Раніше міліція була розумніша. Наприклад, за мотоциклом довго НЕ гнались, якщо була загроза, що той розіб'ється.
Анонім Показати IP 4 Серпня 2021 10:09
виходить в кого гроші той і правий. самий гуманний суд у нас.
Все правильно Показати IP 4 Серпня 2021 12:29
Нехай сидять
Мер-Кабанчик Показати IP 4 Серпня 2021 15:42
Певно, душили щоб не ковтнув. Гвалтують, вбивають, а ви ще їм вірите!!!
34 Показати IP 4 Серпня 2021 16:05
Вирок щодо поліцейських то ганьба суспільству. Тепер кожен отморозок буде вважати, що право і правда на його боці, навіть якщо він є розповсюджувачем смерті-наркотиків! Тепер нормальні поліцейські тисячу раз подумають, чи не обернеться їхнє просте виконання службових обовязків лавою підсудних через багатенького полудурка. І це держава, яка преться в Європу?!
555 Показати IP 4 Серпня 2021 17:31
Оце так суд і ще держава 4 млн .виплатить,бо якесь чмо саме вдавилося травою. Здох один,а могли би і сотні підсісти на цю траву..
феміда Показати IP 4 Серпня 2021 18:52
ну ви всі,йолупи у сша і ізраїлі маріхуаною людей лікують а ви в тюрму садите. а про нідерланди можна і не згадувати , цікаво а що курили козакі ,якщо колумб ще був америку не відкрив?
Просто до феміда Показати IP 5 Серпня 2021 12:44
Там адекватно її використовують, а не так як в нас.
Народна прокуратура Показати IP 4 Серпня 2021 19:10
До 34. Можливо, розчарую Вас, але відморозки вже давним-давно так вважають, ще з 2013 року