USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Прошу пробачення і каюсь»: волинянина, який п’яним на смерть збив єпископа Олега Ведмеденка, взяли під варту

16 Листопада 2021 14:38
Жителя села Жидичин Романа Савича, який 14 листопада у Луцьку на смерть збив єпископа Олега Ведмеденка, взяли під варту на час слідства на 60 діб. Нині йому грозить від 5 до 10 років ув'язнення. На суді водій плакав та просив пробачення за скоєне.

Відповідне рішення ухвалила суддя Луцького міськрайонного суду Алла Полюшко сьогодні, 16 листопада.

Ввечері 14 листопада водій авто Mazda 6 поблизу луцького стадіону «Авангард» перевищив швидкість, втратив керування і вилетів на тротуар, де збив єпископа Олега Ведмеденка, який був засновником та постійним ведучим Біблійної школи духовного вдосконалення. Слідство встановило, що підозрюваний намагався втекти з місця ДТП, проте його спіймали. Рівень алкоголю в його крові перевищував норму в 6 разів.

Постраждалого відразу доставили в реанімацію міської лікарні, за його життя до ранку боролись лікарі, проте 15 листопада його серце перестало битись.

23-річний Роман Савич і раніше мав проблеми із законом. Минулоріч він напав з газовим балончиком на працівників муніципальної варти Луцька. Тоді йому призначили мінімальне покарання у вигляді трьох років обмеження волі, оскільки стаття передбачала від трьох до п’яти років обмеження, або ж навіть позбавлення волі. Також його притягували до відповідальності за керування авто, на якому були номерні знаки іншого транспортного засобу.

Обвинувачений в судовому засіданні попросив пробачення за аварію і каявся у вчиненому. «Прошу, якщо можливо, прощення. Щиро розкаююсь у скоєному», – заявив юнак.

Зрештою суддя Полюшко прийняла рішення на час досудового розслідування залишити Романа Савича під вартою на 60 днів з моменту затримання без визначення розміру застави. Остаточну міру покарання визначить суд.

Мар'яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Євробидло Показати IP 16 Листопада 2021 14:50
ПРо що думав коли п*яним за кермо сідав? Про що думав коли на гашетку давив? Про що думав коли втікав з місця ДТП?
Селюх до Євробидло Показати IP 16 Листопада 2021 15:19
Про те, який він модний та крутий. Хай тепер авторитет здобуває в зеків. Цікаво, що кажуть батьки? Хто з Жидичина?
ABC Показати IP 16 Листопада 2021 15:16
Всі вони добрі та хороші, коли впіймали. Плачуть, каються. Але всі ці сльози - крокодилячі. Перший суд його нічому не навчив. Якщо і зараз відмажеться, то буде і далі бикувати, відчувши безкарність. 10 років такому було би в самий раз.
Анонім Показати IP 16 Листопада 2021 15:55
насправді йому байдуже
5 Показати IP 16 Листопада 2021 16:23
Ось до чого доводить дмухання "діткам" в ср**ку. Синочки і доці чудять, понтуються і землі під ногами не чують,родичі бігають "відмазують" і розказують, що це все брехня і дитятко підставили. А потім приходить біда. Бо безкарність і вседозволеність ще нікого до добра не довели.
монах до 5 Показати IP 16 Листопада 2021 16:38
А хто його батьки? з якого він роду, що у свої 23 рочки такий змарнований? Звідки цей звір на двох ногах?
Народна прокуратура Показати IP 16 Листопада 2021 16:24
Чомусь зовсім не вірю, знаючи його бекграунд
Ага до Народна прокуратура Показати IP 16 Листопада 2021 16:47
Плакав, бо не дали похмелитися
санітар до Народна прокуратура Показати IP 16 Листопада 2021 17:32
А що таке бекграунд? По ньому їздять чи його їдять? Це слово на українській мові має 10 синонімів. Шкода, що ти не знаєш рідної мови... Як шкода!!!
філологиня до санітар Показати IP 16 Листопада 2021 19:05
Як раз тут зрозуміло в якому сенсі вживане слово, а саме інтелектуальний та життєвий багаж, отриманий до цієї події , які можливо призвели до такої ситуації. Певно, Вам треба довчити мову, трохи почитати публіцистичну та художню літературу, тоді не будете задавати такі ''дивні'' питання.
санітар до філологиня Показати IP 17 Листопада 2021 06:13
Ви, очевидно, "філологиня" з вузу ім. Лесі Українки? Немає сумнівів. У вашому тексті шість помилок. Ви навіть вставне слово"можливо" не заключаєте в лапки. І коми розгубили. Тут ще бракує "вставного" слова "тіпа", яке часто вживають сучасні "філологині" "тіпа" вас. А щодо мого зауваження про засмічування рідної мови, то я раджу саме вам більше читати. Бажано - вголос, а не ворушачи губами, як читав Шаріков у Булгакова.
філологиня до санітар Показати IP 17 Листопада 2021 16:49
така філологиня, як ти санітар. А чому ''вуз'', чому не ЗВО, ВНЗ чи виш? Стільки синонімів в українській мові є цій кальці з російської. Смішно, коли Швондер Шаріками прозивається Я хоч знаю, що таке ''бекграунд''. Хоча може й санітар, освіта відчувається відповідна, ще Булгакова привплів з шкільної програми, щоб розумнішим здаватися
Ага Показати IP 16 Листопада 2021 16:41
А шо по тій подрузі, дочки багатого тата? Грошики занесли?
Євробидло до Ага Показати IP 16 Листопада 2021 16:45
Ну якщо нічого не пишуть - то певно все зробили як треба. І адвокату дали, і слідчому, і поліції, і потерпівшій стороні також дали. Там буде без претензій.
Всезнайко до Ага Показати IP 16 Листопада 2021 18:14
Катя Алфьорова.
апарат Показати IP 16 Листопада 2021 16:57
по маяках там авто стояло мужик біг та вдарився
Оксанка Т Показати IP 16 Листопада 2021 17:11
Якщо цьому в..одку призначили суддю А.В.Полюшко, отримає по заслузі. Дуже розумна, чітка і справедлива!
Хахаха до Оксанка Т Показати IP 16 Листопада 2021 18:45
А інші судді нерозумні, розмиті та несправедливі?! Шо каже ця паненька про своїх колег, те саме що ти про неї?
Ірина Показати IP 16 Листопада 2021 18:40
Пожиттево виродку!!!
Анонім Показати IP 16 Листопада 2021 19:18
Шановна поліция ви звісно молодці що затримали його але чому ви закрили очі на провину ще одного водія ( насправді це все сталось через гонки від моста ( там тама ) стартувало 2 машини дана мазда і мерседес які влаштували нічні перегони і обидві летіли більше ніж 100 км просто водій мазди несправився з керуванням і вилетів на тротуар а водій мерса просто чудом не попав в дтп і скрився підніміть своі сраки и подивіться по камерах або пошукайте свідків е люди які це бачили які шли в той час по мості ) чи водій мерса і дальше без наказано буде влаштовувати перегони ? і не тільки він там досить часто влаштовують перегони поставте там камеру на мосту і можна буде дуже поправити бюджет міста
От до Анонім Показати IP 16 Листопада 2021 20:05
Дуріють від безкарності, казяться з жиру від безділля та вседозволеності, а страждають , на жаль, невинні люди.
Лучанин до Анонім Показати IP 16 Листопада 2021 21:13
Камери стоять на світлофорі (поворот на Грибоєдова), приватна охоронна фірма "муніципали" повинна мати запис. Подивимося як швидко оприлюднять відео чи може на мерсі був один з них?
Юрій Показати IP 16 Листопада 2021 20:08
Дуже справедлива і чесна суддя!!! Побільше б таких!
Нострадамус Показати IP 16 Листопада 2021 20:45
ЧОМУ, якщо е iнформацiя про проведення таких гонок, полiцiя не веде профiлактичну роботу, не виявляе потенцiйних учасникiв, не забирае в них права та не конфiскуе транспортнi засоби!... Хто наступна жертва?...
Анонім до Нострадамус Показати IP 16 Листопада 2021 21:03
А зачем напрягатись проще издити соби на приуси улибатись и нифига не робити
Авжеж до Нострадамус Показати IP 16 Листопада 2021 21:16
Про що Ви говорите? Вони навіть не здатні законні посвідчення видати своїм працівникам. Не було такого замовлення. А от якби ви бабусю через дорогу перевели, то тоді б вони вас швидко затримали.