USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Рева: Родини заробітчан не повинні мати субсидій, бо їм надсилають гроші

23 Грудня 2018 14:07
Міністр соцполітики Андрій Рева пояснив, що якщо родини заробітчан отримують грошові перекази, вони не можуть претендувати на субсидії.

Про це він сказав у інтерв’ю виданню “Страна”.

Рева наголосив, що гроші, переказані заробітчанами з-за кордону вважаються доходами.

«Якщо люди працюють за межами України і перераховують гроші своїм рідним, то ці гроші є доходом їхніх родичів. Чому хтось платить податки тут, а потім з цих податків той, хто отримує допомогу з-за кордону, отримує ще й субсидію? У першому півріччі 2018 р. в Україну переказано з-за кордону 6,5 млрд доларів. У яких деклараціях вони відображені? Ніяких!» – заявив міністр соцполітики.

«Як правило, заробітчани прописані в приміщеннях, на які сім'я просить субсидію. Тому ми і запропонували задекларувати доходи всіх членів домогосподарства. Якщо гастрабайтер платить податок із зарплати за кордоном - довідку нам дайте, якщо не платить - нехай тут ЄСВ платить. Це викликає невдоволення у заробітчан. Але чому ті, хто працює і платить податки в Україні повинні містити сім'ї тих, хто заробляє за кордоном? Це не чесно», - наголосив Рева.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Анатоль_ Показати IP 23 Грудня 2018 14:10
Начальству виднiше
Джеу до Анатоль_ Показати IP 24 Грудня 2018 19:04
Ясно написано-родини заробітчан які отримують грошові перекази!
Ххх Показати IP 23 Грудня 2018 14:13
Дружини сестра за кордоном вийшла заміж.прописана з нами.грошей не надстлає.що в такому випадку робити.
Анатоль_ до Ххх Показати IP 23 Грудня 2018 14:38
Та хтош скаже шо присилае, хто признаеться? Ясний пень, шо всi cкажуть шо нiхто нiчого не присилае. Реву не обдуриш
порада Показати IP 23 Грудня 2018 14:42
Їхати до сестри жити
Андрій Показати IP 23 Грудня 2018 14:47
Ги.... Знову бюрократи дбають про народ. І взагалі, кому потрібні мої коменти, розумні люди і так в курсі, що при владі зараз суцільні гамдони
До реви Показати IP 23 Грудня 2018 14:59
Зроби щоб не їхали на заробітки не треба буде напрягатися на рахунок цієї умови до субсидій.
Лучанин Показати IP 23 Грудня 2018 15:18
За кордон ідуть не від солодкого життя!
Вася Показати IP 23 Грудня 2018 15:24
Коли цю тварюку вже посадять. Мудило рідкісне
Ему до Вася Показати IP 23 Грудня 2018 17:52
Хай їде по**ашить в тій польщі,,і буде мило знати як ті гроші легко заробляються,,а не в кабінеті сидить паскуда
дідо Показати IP 23 Грудня 2018 15:38
дармоїди привикли до халяви. субсидії призначені тільки для бідних ,а не для всіх підряд... Бідним в Україні може бути інвалід або ледацюга. ледащі не хочуть працювати в Україні, зате закордоном миють туалети по 16ть годин і не вимагають субсудій.
мама до дідо Показати IP 23 Грудня 2018 20:45
А в Украине есть где работать? и можно прожить на украинскую зарплату? Видят сколько денег передали....а сколько президент и депутаты заработали не считают? все налоги заплатили?........а ты сам иди попробуй помыть туалеты по 16 часов, а тогда пиши комментарии....
Чувак Показати IP 23 Грудня 2018 15:58
Той Рева ненажреться ніяк,свою рідню забезпечив безлімітом
Лучанин Показати IP 23 Грудня 2018 16:06
А чому це чмо, щоб оформити субсидію на опалювальний сезон 2018-2019 р.р. бере доходи за січень 2018р, коли ці доходи вже пішли на проплату січень 2018р. Сьогодні я заробив, завтра заплачу на квартплату, а не тими грошима, що були зароблені рік тому. Все так зроблено, щоб ніхто не мав субсидію.
Навуходоносор Показати IP 23 Грудня 2018 16:35
Эх, "Вася", таких не садят! Наоборот, такие очень востребованы в ликвидационной комиссии. В ней побывали уже сбежавшие министр экономики литовец Абромавичус, проллобировавший сделку на присвоение тысяч га земли агрохолдингами, руководитель Минздрава - грузин, ни одного дня не работавший врачом, руководитель "Укрзализныци" рок-музыкант и барабанщик из Польши, который каждые выходные в течении двух лет летал чартером к себе домой на два дня отдыхать за счет ведомства (при зарплате 300 тыс. гривен в месяц и фантастических бонусах, в десятки раз превышающих базовую зарплату!) и еще много-много чудиков, поживших уже и живущих сейчас за счет народа. Сейчас состав комиссии даже круче стал, чего стоят руководитель Минздрава, так и не предоставившая общественности сведений о наличии диплома о медицинском образовании или новый руководитель морских портов Украины - латыш, неизвестно откуда залетевший в Украину. А скандально известный постоянный представитель Украины при НАТО, пани Ирина, которую польская печать недавно заподозрила в слишком тесных в недалеком прошлом отношениях с нашим кормчим...И список этот можно продолжать долго. Да что там министры, самого премьера кандидат в президенты Тимошенко обвинила в том, что у него отсутствует диплом о высшем образовании! Так что, "Вася", вопрос остается главным такой: "А судьи кто?" И совсем не зря уже ушедший в мир иной руководитель Сингапура, который в свое время казнил там десятки высших коррупционеров, побывав в Украине признал, что наше кумовство гораздо страшнее того явления, с которым он боролся. Он сравнил коррупцию в мире с бурьяном на поле, который при желании можно выполоть, а кумовство - со сплошным травяным покровом на поле, который прополке не поддается. Этот покров покрыл все - от обычного сельсовета до самых верхов.
Людмила Показати IP 23 Грудня 2018 17:37
Більшого приниження, як субсидія, не можна й вигадати, для людини, яка все життя пропрацювала. Щиро бажаю, щоб Рева, йому подібні і його рідні відчували це на собі...
скептик Показати IP 23 Грудня 2018 19:57
а реві не треба зарплати, бо він і так має лівака
бівагр Показати IP 23 Грудня 2018 22:29
У реви 1 млн грн
Олександр Показати IP 23 Грудня 2018 23:15
Розділяй і властвуй хіба ви не бачите що ця влада просто хоче переварити людей, щоб гризлись між собою а вони в цей час останню нитку з нас здеруть, евробляхери хай сваряться з укробляхерами польські батракі з українськими батракі та, російськомовні з україномовними і так далі а вони в цей час нас грабують і бабло ховають в офшорах, податків при цьому не платять і реванш про це чомусь мовчить.
Олексій Показати IP 24 Грудня 2018 00:43
Рідкісна паскуда з нахабним фейсом.
Богдан Показати IP 24 Грудня 2018 19:40
а что люди от хорошей жизни туда едут. чтобы семью прокормить а не пахать на таких как Рева за копейки здесь, а эти козлы вместо того чтобы за счет уменьшения части своего дохода дать людям нормальную зарплату (хотя бы такую как Польше), купит себе падло еще один новый мерин и будет всем при этом рассказывать что он, благодетель, создает рабочие места
Світлана Показати IP 24 Грудня 2018 19:42
По новому закону,якщо в сім"ї алкоголіки або наркомани то тобі субсидія належить,а якщо тобі не хватає на ліки,чи на кусень самої паршивої ковбаси і тобі діти вишлють цю сотню(бо у них свої сім"ї і більше не дуже розженуться)то таких треба позбавляти субсидій.Значить пий,приймай наркотики і все буде в шоколаді_НОРМАЛЬНА ПОЛІТИКА- ХВАЛА ТИКИМ ПОЛІТИКАМ.
ігор Показати IP 24 Грудня 2018 19:58
він ішак най лоїде за границю побатраи і заплатить за газ чмо
Михаил Показати IP 24 Грудня 2018 20:54
Це не людина це якась жертва оборту.
джоні Показати IP 25 Грудня 2018 10:11
хтось прибере того долба**оба,сіт таких тормозів невидів
Миха Показати IP 25 Грудня 2018 18:18
если бы мы тоже могли воровать как ( РЕВА) то никуда и не ездили быю
пенсіонер волині Показати IP 25 Грудня 2018 21:49
Це той що мало їсть. Мабуть все життя бреше бо хоч би почервонів від сорому. В прямому ефірі заявив,що пенсіонери, що виграли суди по перерахунку пенсій та виплату заборгованості, не знають законів. Признає закони ,які прийняті теперішніми депутатами в порушення Конституції України та рішенням Верховних судів України. Безвізовий виїзд з НАШОЇ БАГАТОСТРЖДАЛЬНОЇ УКРАЇНИ прийнятий щоб без затримок покинути межі Країни коли будуть тікати.
Pl Показати IP 27 Грудня 2018 14:04
Круто. Вже і за заробітчав взялися. Ахаха, хто слідуючий?
омелян насіров Показати IP 27 Грудня 2018 14:37
Падло, більше і не скажеш...Нехай йому так і живеться як він говорить!Нема слів. Ці люди виживають там, а воно рот відкриває!
Motor Показати IP 27 Грудня 2018 15:48
Я не многих знаю кто присылает. Разве что шлют по чуть чуть чтобы с голоду не поздыхали как правило. А гастробайтеры - это глупо сказано. Скорее квалифицированные специалисты с опытом работы и практикой. Потому что по другому особо и работы там не найти. Разве что уборщиком тисяч за 45 в месяц.
Правда Показати IP 28 Грудня 2018 19:54
" в яких деклараціях відображенні гроші які ви накрали? Присвоїли? Відібрали у народу? " Правильно в ніяких. Починайте порядки із себе чиновники. Не трогайте тих заробітчан. Як би вони могли забрати свої сім'ї в ту країну в якій заробляють, то напевно вся Україна б переїхала. Бо ви дім українців перетворюєте на в'язницю.!!!