USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

СБУ розсекретила архіви СРСР про перепис населення після голодоморів в Україні

28 Листопада 2020 22:59
Служба безпеки України розсекретила архівні документи СРСР, які показали реальні демографічні наслідки Голодомору 1932-33 років в Україні.

Про це повідомляє пресцентр СБУ у Facebook, пише Обозреватель.

Відзначається, що розсекречені архіви свідчать, що радянська влада не визнавала жодних натяків на створений нею геноцид. Всесоюзний перепис населення 1937 року засвідчив, що в Україні проживає 29 мільйонів осіб, тоді як демографи очікували, що на той момент в країні повинно було бути 35 млн жителів.

Людину, яка керувала переписом, розстріляли.

«Такий підсумковий звіт «не сподобався» очільникам компартії. Тож керівників перепису, зокрема й Олімпія Квіткіна, звинуватили у «заполучении искусственно заниженных и извращенных цифр» і за традицією – розстріляли», – сказано в повідомленні.

В СБУ додали, що Квіткін все ж не побоявся написати правду.

«Хоча той маловідомий Квіткін не побоявся написати правду: що колективізація призвела до вимирання людей, що найбільш активні і працездатні селяни тікають з колгоспів і ті розвалюються, а соціалізм «не улучшает, а удушает благосостяние широких масс населения», – відзначили у пресслужбі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 28 Листопада 2020 23:11
Хватить може колупатись в минулому, ви би краще будували майбутнє, замість того шо руйнуете шо вам осталось від союзу!
Анонім до Анонім Показати IP 28 Листопада 2020 23:46
ПНХ
дідо до Анонім Показати IP 29 Листопада 2020 08:36
Без минулого не буде майбутнього.... А ваш Совок будував тільки концлагеря.
Анонім до дідо Показати IP 29 Листопада 2020 15:34
Ти певно ще живеш в квартирі концлагеря Луцьк яку твоїй матері збудува совок.
Иван Показати IP 29 Листопада 2020 07:17
Сейчас по сути проходит такой же голодомор: население уменьшилось, многие убежали за кордон, коммуналка, медикаменты, продукты подорожали. Людям нечем платить. Медицина никакая. Идёт тотальное вымирание населения
Активіст Показати IP 29 Листопада 2020 10:08
До такого навіть при Ющі не додумались.
Допитливий Показати IP 29 Листопада 2020 10:14
А ці фото звідки? Знову в Штатів вкрали чи з Поволжя?
. до Допитливий Показати IP 29 Листопада 2020 11:29
Ніколи раніше і знову? https://tsn.ua/ukrayina/u-sevastopoli-predstavili-falshivi-fotografiyi-golodomoru.html
Анонім Показати IP 29 Листопада 2020 10:32
Для меня голод 32-33, 46-47 - это катастрофа, которую нельзя поставить под сомнением, ибо она несомненна, как несомненна и неоспорима катастрофа гибели миллионов в Великой Отечественной. Я не буду, конечно, как дрессированная собачка чтить память и делать скорбное лицо в определенные даты. И никогда я не буду, как тот же Зе со своим "синьор Голодомор" глумиться над этой трагедией. Потому что слышал я о ней не из пропагандистских передач, а от тех, кто выжил в этом аду.
Сайт музею голодомор Показати IP 29 Листопада 2020 11:33
На 3-х мовах https://holodomormuseum.org.ua/ru/edynstvennyj-reestr-zhertv-holodomora/
Істерична історичка Показати IP 29 Листопада 2020 11:47
У 80-х роках хх ст. на замовлення американського уряду американський письменник опитав кількох американських громадян (без прізвищ, але українського походження) із західної України про голод у східній Україні. І написав книгу.