USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ще 10 телеканалів можуть закодувати супутниковий сигнал

1 Лютого 2020 18:24
10 українських телеканалів, які не входять до медіагруп, найближчим часом можуть закодувати свій супутниковий сигнал, серед них – MusicBox, Xsport, «Трофей», «Терра», «Наука», «Фауна», «Кус-Кус», «36.6», «Дача» та «Епоха».

Про це повідомляє «Телекритика» з посиланням на представників перерахованих телеканалів.

Зокрема, генпродюсер MusicBox Сергій Кобель у коментарі виданню підтвердив дату кодування – 1 березня.

Водночас пресслужба каналу Xsport зазначила, що рішення про кодування вже ухвалене, коли саме це станеться, повідомлять згодом.

«Директор PayTV-напрямку Film.UA Наріман Гусейнов повідомив, що група веде «певну роботу» у питанні кодування «Кус-Куса», «36.6», «Дачі» та «Епохи», – пише «Телекритика».

За словами генпродюсера групи «Континент ТБ» («Трофей», «Терра», «Наука» та «Фауна») Андрія Медведя, канали будуть закодовані найближчим часом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Баба Ганя Показати IP 1 Лютого 2020 18:38
Нам все, хай самі дивляться свою рекламу
Я Показати IP 1 Лютого 2020 18:53
А щоб вам в печінках кодувало...
Алекс Показати IP 1 Лютого 2020 19:15
Ой кодуйте всі канали...!) А потім будете нам платити щоб дивились цей непотріб)
Баба Ганя Показати IP 1 Лютого 2020 20:12
Нам всеодно, хай самі дивляться свою рекламу
Немоскаль Показати IP 1 Лютого 2020 21:08
Добро пожаловать в русский мир! Бесплатно!
Анонім Показати IP 1 Лютого 2020 21:52
І що тоді безплатного залишається в тарілках? Наші новини і російські канали.
Ось Показати IP 1 Лютого 2020 22:54
Походу самі вкусили себе за дупу. Через місяць розкодуються, або збанкрутіють. Ну не роблять вони якісний продукт, не роблять і все. А той маразматичний венігрет і їх зомбо-політ шоу можна знайти буть де. Та чи потрібно воно... Масси знайдуть собі інший наркотик....
Ххх Показати IP 1 Лютого 2020 23:36
На........... Бали самі себе. Комкналка, продукти, ліки, транзит газ, і ще 100 грн за тіві. Тут продати треба кота, собак, рибок, нирку, щоб місяць прожити.
Луч Показати IP 2 Лютого 2020 04:27
Головне щоб інтернет не закодували))
Іван Показати IP 2 Лютого 2020 08:21
Канали ці - повне гівно, хай самі їх дивляться!!!
2 Показати IP 2 Лютого 2020 10:21
Я тільки за..нехай закодовують..
ммм Показати IP 2 Лютого 2020 11:13
а мультики то за шо забрали в дітей
Баба Ганя до ммм Показати IP 2 Лютого 2020 12:19
Діток до книжок краще привчати, набагато більше в житті знадобиться.
@ до ммм Показати IP 2 Лютого 2020 12:31
А кому потрібні наші діти? в іхніх дітей є все.
Рубік Показати IP 2 Лютого 2020 14:33