USD 24.9 25.2
  • USD 24.9 25.2
  • EUR 27.6 27.95
  • PLN 6.25 6.4

Шукають свідків смертельної ДТП у Луцьку

Чоловік жінки, яку насмерть збив автомобіль в серпні минулого року, шукає водіїв автомобілів, які в той час проїжджали повз, а також випадкових свідків події.

Смертельна ДТП трапилась 21 серпня 2016 року на проспекті Перемоги Тоді, зі слів очевидців, жінка перебігала дорогу в невстановленому місці через дорогу від будинку №12. Вона не розрахувала траєкторію руху та не встигла проскочити перед автомобілем і потрапила під колеса.

Жінка отримала пошкодження голови. Коли на місце події прибули медики, вони зафіксували її шию, переклали на ноші та помчали до лікарні. Проте, врятувати її не вдалося.

Її чоловік пан Олег досі шукає справедливості, адже слідство так і не завершилось.

«Можливо, знайдуться очевидці, або в кого є відео аварії. Або відгукнуться водії авто, які в той час рухались повз. Зокрема, Volkswagen Transporter T4, Mercedes синього кольору та Volvo», - каже чоловік.

З його слів, слідство затягується, а під час слідчого експерименту виявилось, що водій міг би помітити жінку та вчасно зреагувати на її появу на дорозі.

«Водій не визнає своєї вини. Каже, що не бачив її до останнього моменту. Хоча під час слідчого експерименту виявилось, що ще за 7,5 метра він міг би помітити її і уникнути зіткнення. А в нього навіть гальмівного шляху немає. Тому я хочу добитись правди, дізнатись, чи міг він уникнути зіткнення, чи ні», - каже чоловік загиблої.

Зв’язатись з чоловіком можна за номером телефону 0991228786.
Загрузка...
Коментарів: 17
лучани Показати IP 26 Вересня 2017 08:11
Пререхід у невстановленому місці. Авто неможе раптово зупинитися, але багато пішоходів це не розуміють.
скептик до лучани Показати IP 26 Вересня 2017 11:26
але водій зобовязаний вжити заходів для уникнення ДТП, тим більше коли йдеться про наїзд на людину. багато водіїв ведуть себе на дорозі нагло, по-хамськи, ніби вони Бога за бороду вхопили. посадити пару таких за ненавмисне вбивство - може хоч щось в тих головах перевернеться
Міра до скептик Показати IP 26 Вересня 2017 15:08
Шановний, а ви не звертали увагу скільки пішоходів ідіотів вибігає перед колесами автомобілів, по-хамські, ніби вони Бога за бороду вхопили???? Не дивлячися на те що до переходів чи світлофорів може бути 10-20 метрів? То в чому вина водія? Він її збив не навмисно, не на переході, не на тротуарі, не на пішохідній доріжці!!!!!!!!! Якщо в пішоходів немає мозку чи вони думають що безсмертні, то це їх особистий вибір. Під колеса їх силою ніхто не штовхає. Чому водій який їде за кермом зобов'язаний думати, а пішоход яких вискакує на дорогу, як баран безмозкий, думати не хоче. А можливо водій в бокове дзеркало в ту секунду глянув??? Виходить якщо сів за кермо, то маєш дивитися прямо на дорогу, в три дзеркала і ще на троутари заглядати, щоб бува ніяке звідти не вискочило???
Міра до скептик Показати IP 26 Вересня 2017 15:12
І для уникнення ДТП пішохід ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ переходити дорогу у спеціально відзначених для цього місцях. ПДР стосується як водіїв так і пішоходів!!!!
Sett Показати IP 26 Вересня 2017 08:14
7.5 метрів це півсекунди часу при русі 50 км/год... цікаво як ще той водій мав уникнути зіткнення?!! Прикро....жаль, але не робіть винними водіїв за все..за 50м перехід і з одного і з другого боку...
(((( до Sett Показати IP 26 Вересня 2017 10:30
А це так робляться експертизи. Ну щоб водія на гроші розвести: слідчим, прокурорам, судді ну і потерпілим. ще не зустрічала пішоходів, які спричинили аварію і визнали себе винним. шкода що жінка загинула, але наберіться мужності і визнайте, що авто то не велосипед, що переходила поза переходом. не робіть винним водія, йому й так з цим жити......
Лучанин Показати IP 26 Вересня 2017 08:24
Олег, ти уявляєш що таке 7 метрів при швидкості 60км в час? Порахуй
водій до Лучанин Показати IP 26 Вересня 2017 11:29
це 0,5 секунди їзди. вистачить, щоб натиснути на педаль гальм , якщо водій не обкурений і не вдатий
справжній водій до водій Показати IP 26 Вересня 2017 11:55
натиснути так, а побачити небезпеку, вирішити як зреагувати і натиснути на гальма - НЕ ЗАВЖДИ!!!
Міра Показати IP 26 Вересня 2017 08:39
Співчуття родині загиблої, але про яку справедливість Ви говорите?????????? Вона мало того що не цінувала свого життя, то ще і наробила біди людям. А якби він вивернув кермо в забор чи дерево ?? А якби водій загинув чи залишився інвалідом тільки через те що якійсь мадам важко 10 м до перехода (Світлофора!!!!!) пройти. Там реально 10 метрів до сфітлофора. Це Проспект, там шалений рух, вона сама зробила свій вибір, не робіть винними когось.
zorro до Міра Показати IP 26 Вересня 2017 11:11
Через те жоден водій і не відгукнеться, бо жінка була неправа, а чоловік хоче водія зробити винним. Не забувайте вираз Хілона: про мертвих або добре або нічого, крім правди...
скептик до Міра Показати IP 26 Вересня 2017 11:30
ніколи не думав , що в УРКАїні так багато деб"лів.
жесть до скептик Показати IP 26 Вересня 2017 12:03
Сам ти неадекватний
Міра до скептик Показати IP 26 Вересня 2017 14:50
Це в чию адресу коментар?
Иван Показати IP 26 Вересня 2017 12:16
Результатами экспертизы можно только подтереться. Экспертиза не может ответить смотрел ли в то время водитель в сторону перебегающей "оленихи" или смотрел в заднее(боковое) зеркало. Муж женщины не справедливости ищет. ищет просто как заработать. А справедливость одна - переходов "понатыкали" во многих местах, посему переходите в положенных местах. Водителю пожелаю крепости духа и удачного решения этой проблемы.
ОКСАНА ЗАДОРОЖНА Показати IP 26 Вересня 2017 15:28
В бокове дзеркало водій може подивитись лише на мить, та й то тоді, коли на 150% впевнений, що ситуація перед автомобілем не зміниться на протязі 1 сек.(Безпека ДР)
Віктор Показати IP 28 Вересня 2017 12:39
Якої справедливості шукає її чоловік, якщо жінка вибігла на дорогу у не встановленому ПДР місці? А от водій, якому вона попала під колеса, повинен її знайти.