USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Скільки витратять на святкування Дня незалежності в Україні

20 Червня 2021 14:15
У Мінфіні підрахували, в яку суму обійдеться святкування 30-ї річниці незалежності України.

Про це пише Дзеркало тижня.

Згідно з висновком Мінфіну, на святкові заходи знадобиться 5 423, 2 млн грн, зокрема додаткова потреба складе 840, 5 млн грн.

«За результатами обробки зазначеної інформації, додаткова потреба бюджетних коштів необхідна для реалізації окремих заходів, що включені в проект плану заходів, становить 1,6 млрд грн», – йдеться в документі.

У Мінфіні вважають, що в проект плану заходів повинні бути включені тільки ті, які мають відповідне фінансове забезпечення. Водночас їх реалізація повинна здійснюватися за рахунок і в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

Відомо, що в цьому році 24 серпня в центрі Києва відбудеться великий військовий парад з прольотом авіації ЗСУ та країн-партнерів.

Також буде організоване урочисте проходження катерів і проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки на річці Дніпро в районі Київського річкового вокзалу і Труханового острова.

Урочистості проведуть і в Одесі, де відбудеться проходження бойових кораблів і суден, а також проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки.

У 2019 на святкування витратили 549,6 тисячі гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 20 Червня 2021 14:22
Можливо можна на чомусь зекономити і якщо надумаєте частину вкрасти,то подумайте про цю людину https://www.volynnews.com/news/all/u-molodoyi-volynianky-iaka-vykhovuye-6-richnoho-syna-vyiavyly-rak-potribna-dopomoha/
Споавді Показати IP 20 Червня 2021 14:35
Все у нас відмінно. Проблеми всі вирішені Тільки з розмахом святкувати залишилося
Лучанин Показати IP 20 Червня 2021 14:39
І після таких заяв ще хтось думає, що при владі розумні люди?!. Це в той час коли простий народ по гривні збирає на комуналку, пенсіонери вже забули що таке солодощі, влада влаштовує гулянки на 5,5 мільярди гривень. Сук... вони. Від їх шоу вже люди скоро пухнути будуть від голоду.
Ага до Лучанин Показати IP 21 Червня 2021 11:58
а ти не подумав.що чим більша заявлена сума-то тим більше можна вкрасти-ну по твоєму по інтелегентному-БІЛЬШИЙ ВІДКАТ
Анонім Показати IP 20 Червня 2021 15:35
Проаналізувати ці 30 років і самому собі дати відповідь, що ми досягли за ці роки,які у нас досягнення і здобутки. Тільки не містечкового масштабу, а взагалі, державного значення. Напишіть у коментарях, можливо я що забув.
Лучанин до Анонім Показати IP 20 Червня 2021 16:35
За 30 років мені пам'ятно те, що зявилась ПЦУ. Але можливо це похідне, бо як є держава, то має і бути церква. Ще на заробітки стало простіше їздити(. А те що справді я не забуду, то це війна.... Більше нічого не згадаю
БУХой АЛкаш до Анонім Показати IP 20 Червня 2021 16:59
Анонім, за 30 лет бухло подарожало=(
Всезнайко Показати IP 20 Червня 2021 16:42
Маріонетки святкують незалежність...
7677 Показати IP 20 Червня 2021 18:51
Незалежність від кого? Коли нам міжнародно-валютний фонд диктує щоразу свої умови, то комунальні підняти, то ще щось. Коли сша та європа кажуть кого звільнити, а кого призначити і тд.
100% до 7677 Показати IP 22 Червня 2021 09:14
то виходить незалежність це якийсь міф для нас. .а насправді країна під ковпаком конкретним.нічого не робить без вказівок зверху. тобто з-за Буга чи ще далі. а ті навряд чи думають продобробут українців
Комікнеклоун Показати IP 20 Червня 2021 22:31
На параді мають бути воякі : нові старші брати європейці (краще німці), заокеанці (краще афроамериканці) таратари на конях і шпротополяки (поллітробат).
Історчиня до Комікнеклоун Показати IP 20 Червня 2021 22:46
І промарширують дружно поляки з бандероівцями? І крикнуть Слава героям? Да легко! Хазяїн то спільний.