USD 28.25 28.40
  • USD 28.25 28.40
  • EUR 33.40 33.60
  • PLN 7.43 7.50

Смертельна ДТП у Луцьку: поліцейському, який був за кермом Mitsubishi, повідомили про підозру

Поліцейському, який був за кермом під час скоєння смертельної ДТП у Луцьку, повідомили про підозру.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили поліцейському батальйону Управління патрульної поліції у Волинській області про підозру в порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 КК України).

Слідство вважає, що зранку 6 липня поліцейський заснув за кермом, відтак службовий автомобіль на вулиці Володимирській у Луцьку з'їхав на узбіччя, зіткнувся з електроопорою, а напарник правоохоронця отримав травми, від яких наступного дня помер у лікарні.

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Як повідомлялося, вранці 6 липня двоє патрульних на службовому автомобілі Mitsubishi Outlender врізалися в електроопору. Після аварії 25-річний Олександр Волошин потрапив у реанімацію з політравмою, складною черепно-мозковою травмою, крововиливом у черевну порожнину, переломом кісток тазу. Перебував на штучній вентиляції легень. На жаль, попри всі зусилля лікарів, врятувати життя поліцейського не вдалося. Олександр Волошин помер у лікарні 7 липня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Реклама
Loading...
Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 16 Липня 2020 17:27
"Слідство вважає, що зранку 6 липня поліцейський заснув за кермом". може потрібно йти далі і виясняти чому він заснув? Якщо, наприклад, працював дві доби підряд, то й не дивно, що заснув.
Джек до Лучанин Показати IP 17 Липня 2020 22:42
Якщо вони такі перепрацьовані,то можна пропустити цю смерть,бо це ж поліція.
20 діб Показати IP 16 Липня 2020 18:58
скільки можна слухати цей брєд про важкопрацюючих поліцейських??? проїдтесь містом вночі Безліч екіпажів поліції які літают без діла по місту і не знають до кого вчепитися - бо іх багато а порушників вночі мало. Одні пють каву на заправках інші з дівчатами слухають музику вже під ранок в затишних місцях ( ВІДЕО В НАЯВНОСТІ). Може й заснув - покажіть відео в салоні і все!!! Хто за кермом був ??? ПРІЗВИЩЕ ГЕРОЯ!!!
Коля Показати IP 16 Липня 2020 19:39
Хто був за кермом? Чому прізвище не кажете?
Олександр Показати IP 16 Липня 2020 20:37
Мене дивує вперте бажання нашого соціуму знайти винних у смерті поліцейського деінде, але не в тій машині, в якій він був травмований. Так легко звинуватити систему - владу (поліцейське начальство зокрема). Це щось аля Флойд. Люди, успокойтесь, кожного дня наші поліцейські роблять купу свідомих протиправних вчинків. А скільки вже вони машин розбили? Загинув хай і непоганий хлопець, але нащо шукати винних поза тією машиною??? Флойдизм вас влаштовує?
Олексій Показати IP 16 Липня 2020 21:56
У всьому винуватий Андрій Крутень,який заставляв працювати кілька ночей підряд без відпочинку
Ага Показати IP 16 Липня 2020 23:15
А ще варто оштрафувати водія, за порушення пдр: рух в лівій смузі руху, при вільній правій. Чи для поліції правил не треба виконувати?
Домна Показати IP 17 Липня 2020 00:17
Так, але і напарник його заснув.Як таке може бути ,щоб обидва поліцейських заснули майже одночасно?
Він до Домна Показати IP 17 Липня 2020 08:16
І то є найважливіше питання. Але його ніхто не задасть, бо так треба.
Поліцейський до Домна Показати IP 17 Липня 2020 10:18
Так, ми інколи спимо, у нас є така властивість
Сплюх до Поліцейський Показати IP 17 Липня 2020 15:53
Не за кермом же ж?
Пенсіонерка Горбата Показати IP 17 Липня 2020 10:46
Дорехвормувалися..Подивіться хто керує і кого набирають!!!Перевірені кадри тікають з такої системи і від таких рехворм..Бо вони знають і бачать що це і др чого йдеться.А дітвару набирають..та й вони вже зрозуміли що то таке..Згадайте який зразу був ажіотаж...а зараз недокомплект мінімум половина...Ще питання є???