USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Смертність в Україні перевищила народжуваність майже вдвічі

20 Листопада 2018 13:35
За дев’ять місяців 2018 року (з січня до вересня) в Україні чисельність населення зменшилася на 165,6 тис. осіб, повідомляє Державної служби статистики.

Смертність в Україні перевищила народжуваність майже вдвічі.

«Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 59 живонароджених», – йдеться в повідомленні.

Згідно з даними служби статистики, на 1 жовтня 2018 року в Україні проживало 42,22 млн осіб. У жовтні 2017 року чисельність наявного населення в країні становила 42,43 млн осіб.

Дані щодо розрахунку (оцінки) чисельності населення охоплюють усі регіони України, крім анексованого Криму і міста Севастополя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
из кухни Показати IP 20 Листопада 2018 13:49
А что вы хотели, в стране жить хорошо, европа же, бытовой уровень населения — ого го! А медицина какая, можно вечно жить. Да и питание у всех на высшем уровне, бабла ж немеренно. Вот какие мы, настоящие европейцы! Геть від Москвы!
Казка Показати IP 20 Листопада 2018 13:58
Все іде по плану... Деталі у міністра охорони здоровя
Він Показати IP 20 Листопада 2018 13:58
Нормальна медична реформа
Степан (Крымчанин) Показати IP 20 Листопада 2018 14:06
Тобто від*ємний приріст становить 210 тис. Офіціцно населення-42,22 млн осіб. Неофіційно- 27-26 вкллючає міграцію. Останнім часом щороку держава втрачає близько 1 млн. осіб. Станом на 1991 рік населення України становило понад 52 млн. Висновок (цитата В.Суворова)-"Якщо із країни люди тікають як із чумного района, ця держава нікому нічого не має права казати, повчати. Ця держава приречена на зникнення"
Анонім Показати IP 20 Листопада 2018 14:07
В сложившейся ситуации возникает главный вопрос: что раньше закончится – Украина или терпение её граждан?
Степан (Крымчанин) до Анонім Показати IP 20 Листопада 2018 14:51
Поки не буде бабла ззовні, єдиною формою протесту електорату буде "голосування ногами", тобдто тікати "світ за очи".
ще не зовсім свідоми Показати IP 20 Листопада 2018 14:32
А нинішня влада збирається "святкувати" голодомор 1932-1933.
нострадамус Показати IP 20 Листопада 2018 14:34
друга демографічна яма після 90-х
А до нострадамус Показати IP 20 Листопада 2018 15:15
на фіга більше? і тим що вже є нема де жити. На житло власне в цій країні хіба можна заробити, якщо не впахувати рабськи за кордоном? Все життя сидіти одне в одного на голові з свекрухами, тещами, іншими родичами, чи микатись по зйомних кутках, де хазяї по першій примсі своїй можуть на вулицю виставити? Тьфу!