«Сьогодні час всім скинутись»: Ігор Палиця виділяє 20 млн на боротьбу з коронавірусом і закликає інших
Засновник Фонду «Тільки разом», нардеп від Луцька Ігор Палиця виділить 20 мільйонів гривень на боротьбу з поширенням коронавірусу на Волині. Нардеп закликав всіх, від бізнесменів до контрабандистів і правоохоронців, фінансово долучитись до боротьби з поширенням смертельного вірусу, адже прийшов час рятувати область.
Про це йшлося на спільній нараді за участю нардепа, місцевої влади, медиків та правоохоронців.
Попередньо він зауважив, що держава не отримує надходжень від митниці, в умовах карантину впаде податок на прибуток, ПДФО і ЄСВ, відтак грошей в бюджеті катастрофічно не вистачає навіть на боротьбу з вірусом.
Волинську обласну клінічну лікарню підготують до роботи в режимі повного карантину, аби тут приймати хворих на коронавірус з області. Влада максимально мобілізує до готовності медзаклади та профільні установи, аби бути готовими до найгіршого розвитку подій.
Нардеп закликав призупинити капітальні видатки на місцях, щоб мати кошти на боротьбу з поширенням смертельного вірусу.
«60 мільйонів в обласному бюджеті можна знайти і 30-40 в луцькому міському. Всі ремонти зупиняємо, ніякого ремонту проспекту Волі цього року», – наголосив Ігор Палиця. – На понеділок має бути 120 мільйонів резерву в обласному і міському бюджеті. 20 мільйонів гривень дає Фонд «Тільки разом». Я сам дам 20 мільйонів», – зазначив нардеп. А також додав: «Максимально, не для піару, зверніться до всіх великих бізнес-структур, аграріїв, підприємців, якимось чином до контрабандистів, поліції, прокуратури – хай всі скидаються, хто заробляв гроші. Можуть інкогніто внести. Сьогодні час всім «скидатися» і рятувати область».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося на спільній нараді за участю нардепа, місцевої влади, медиків та правоохоронців.
Попередньо він зауважив, що держава не отримує надходжень від митниці, в умовах карантину впаде податок на прибуток, ПДФО і ЄСВ, відтак грошей в бюджеті катастрофічно не вистачає навіть на боротьбу з вірусом.
Волинську обласну клінічну лікарню підготують до роботи в режимі повного карантину, аби тут приймати хворих на коронавірус з області. Влада максимально мобілізує до готовності медзаклади та профільні установи, аби бути готовими до найгіршого розвитку подій.
Нардеп закликав призупинити капітальні видатки на місцях, щоб мати кошти на боротьбу з поширенням смертельного вірусу.
«60 мільйонів в обласному бюджеті можна знайти і 30-40 в луцькому міському. Всі ремонти зупиняємо, ніякого ремонту проспекту Волі цього року», – наголосив Ігор Палиця. – На понеділок має бути 120 мільйонів резерву в обласному і міському бюджеті. 20 мільйонів гривень дає Фонд «Тільки разом». Я сам дам 20 мільйонів», – зазначив нардеп. А також додав: «Максимально, не для піару, зверніться до всіх великих бізнес-структур, аграріїв, підприємців, якимось чином до контрабандистів, поліції, прокуратури – хай всі скидаються, хто заробляв гроші. Можуть інкогніто внести. Сьогодні час всім «скидатися» і рятувати область».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 12
Петро
Показати IP
18 Березня 2020 15:51
Дякуємо,Ігоре Петровичу!Ви справжня людина!!!
Анонім до Петро
Показати IP
18 Березня 2020 16:08
Ті кошти і так мали йти на боротьбу.
дипломат до Петро
Показати IP
18 Березня 2020 16:11
а Ігор Гузь якої думки?
Кулемет до Петро
Показати IP
18 Березня 2020 17:45
Скільки скинувся?
Луч до Петро
Показати IP
18 Березня 2020 21:12
Люди він би не сказав, якби не був впевнений що спасе інших!
Укр
Показати IP
18 Березня 2020 16:56
Це приватні кошти , на яку боротьбу, що і так мало йти. Думайте, що пишете
Кулемет
Показати IP
18 Березня 2020 18:55
Контрабандисти і прокуратура хай скидаються, мають з чого
Кулемет до Кулемет
Показати IP
18 Березня 2020 22:53
Ти чого під моїм ніком пишеш?))))
Баба Ганя
Показати IP
18 Березня 2020 20:08
А де той губернатор пагуляйка?
Ххх
Показати IP
18 Березня 2020 20:52
Я,думаю,Палиця би прем'ра потянув.Як,в кризовий період.дисципліна і відповідальність.Бо останні 6 років,б....…...во. І бардак.
Міколай
Показати IP
19 Березня 2020 12:48
Відчувається стиль сильного і креативного керівника...
Я
Показати IP
19 Березня 2020 15:49
Молодець!
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.