USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 39.85
  • PLN 9.72 9.85

Справу військового комісара, який п’яним в'їхав у таксі в Луцьку, закрили

22 Лютого 2017 14:58
Провадження у справі щодо військового комісара Маневицького району, підполковника Віктора Павлика про адміністративне правопорушення закрили.

Про це написала журналістка «Громадського.Волинь» Марія Доманська на своїй сторінці у Фейсбуці.

З її слів, справу закрили через закінчення строку, протягом якого можна притягнути до відповідальності.

Нагадаємо, Віктор Павлик у Луцьку на автомобілі врізався в машину таксі і двічі пробував утекти: відразу після зіткнення транспортних засобів та допоки поліція оформляла ДТП. Першій спробі втечі запобігли колеги постраждалого таксиста, а другий раз чоловіка спіймали представники «Самооборони». ДТП трапилася 26 вересня 2016 року близько 21:00 години на проспекті Грушевського поблизу повороту на вулицю Шухевича.

«А пам’ятаєте п’яного воєнкома з Маневиччини, який вчинив ДТП? Так отож. Всі забули. А тут таке», - написала журналістка, нагадуючи про деталі справи.


До слова, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, військовий комісар Віктор Павлик виявився замішаним ще й у скандалі з АТОвцем.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 22 Лютого 2017 15:25
Нічого в нашій країні не змінилося і не зміниться допоки буде така безкарність посадовців! Закон один для всіх!
Wt до Анонім Показати IP 23 Лютого 2017 15:34
Людина випила рідину,бо бажала пити. Цю рідину вона купила в магазині. За що карати,коли вона купила дозволене питство.
Активіст Показати IP 22 Лютого 2017 15:27
Ну і добре. А ви Маріє, не зліться і не кепкуйте, бо по іронії долі можете опинитись на його місці (хоч ви і жінка).
Житель до Активіст Показати IP 22 Лютого 2017 15:43
"На його місці", це як ? Нажратись як скотина і скоїти дтп. І ви ще його оправдовуєте,ви радійте що це бидло не принесло горе в чужу сімю і там обійшлось без жертв. Ти краще "активно" думай що під колесами цієї машини могла опинитись чиясь дитина перед тим як це бидло оправдовувати.
Активіст до Житель Показати IP 23 Лютого 2017 10:46
А я вам не тикаю. Ще один святий обізвався. Можна подумати, не сідав випивши за кермо. Можливо в двох випадках: або немає машини, або вже своє випив.
васька до Активіст Показати IP 23 Лютого 2017 14:47
надмірна ввічливість - вища ступінь прихованого хамства, тому не заливай тут, чемненький ти наш
Василь до Активіст Показати IP 22 Лютого 2017 15:52
Військовий повинен бути мужиком, а не як пацан втікати після вчиненого порушення. З честю понести покарання!
не бе Показати IP 22 Лютого 2017 15:40
комісар поступив як "справжній " офіцер!*- "поклади" замість честі
Хаха Показати IP 22 Лютого 2017 15:49
хаха бей посуд народ заплатить))))))
Клава Показати IP 22 Лютого 2017 18:55
Щось пече у одному місці цієї Доманської ....
Спортсменка Показати IP 22 Лютого 2017 22:59
А судді то скотин*кі продажні!!