USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Суд поновив Кирильчука на посаді заступника голови Волинської ОДА

31 Липня 2020 10:50
Леонід Кирильчук, якого звільнили з посади першого заступника голови Волинської обласної державної адміністрації, поновився на роботі через суд.

Про це йдеться у рішенні Волинського окружного адміністративного суду, пише Конкурент.

Так, феміда визнала розпорядження очільника ОДА від 27 квітня про звільнення Кирильчука незаконним та вирішила поновити чиновника на посаді з 28 квітня. За час вимушеного прогулу йому з бюджету повинні виплатити 94 134 гривень заробітної плати. Разом із цим 30 863 гривень необхідно перерахувати негайно.

Окрім цього, Волинська ОДА змушена компенсувати 3 000 гривень, які було сплачено позивачем за надану правову допомогу.

Нагадаємо, перший заступник голови Волинської ОДА Леонід Кирильчук при прийомі на роботу написав заяву на звільнення без дати, а тому своє звільнення вважає незаконним. Аналогічним чином у той же день звільнили і заступницю голови Волинської ОДА Світлану Мишковець.

Раніше Леонід Кирильчук працював заступником Луцького міського голови Антона Кривицького.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Taras Показати IP 31 Липня 2020 10:58
Треба садити і робити ревізію посадовці, а то, дивлюся, зарплата 10000 грн, а на ньому і на родича будинки, автомобілі, земля,... в ще малувато, роботи багато, але там намазано, то без нього ніяк?
жах Показати IP 31 Липня 2020 11:26
Таки кровопивці повертаються
777 Показати IP 31 Липня 2020 11:45
Дурень старый.прожил жизнь ничего путного не сделал.только за корыто научился держаться бюджетное.присосался.не оторвешь. Как он там работать думает теперь? А скорее всего.это просто за бабки впрягся.все остальное по фигу.
Гук до 777 Показати IP 31 Липня 2020 13:03
Дурні ,кацапськи його звільнили..Яки взагалі тільки під себе гребуть все.. Вивчить закони і мову
Ага до 777 Показати IP 31 Липня 2020 20:32
Правильно все зробив ! А Погуляйківські боти видно норм працюють !!! Так? Шановні КОментатори.
Пенсіонер до 777 Показати IP 31 Липня 2020 12:45
Це ми з вами дурні, живемо на одну зарплату чи на одну пенсію та щосили кричимо, що державна влада погана. А цей хитрий лис Леонід Кирильчук завжди пристроювався якщо не начальником так заступником і все на державних посадах. Вийде гад на пенсію, пенсія буде 30 тисяч грн. А ми з вами як були біля розбитого корита так і залишимся. Так хто старий дурник???
Читатель Показати IP 31 Липня 2020 13:25
Українці дураки бо вибирають собі таку владу.
Маруся Показати IP 31 Липня 2020 13:32
Молодець! Поставив на місце.
Бонд Показати IP 31 Липня 2020 15:00
Чекай, Льоня, завтра на своєму підприємстві нишпорок !
Шарій до Бонд Показати IP 1 Серпня 2020 06:47
Яке підприємство? Гранітні вироби, то на синка записано. Чинуша ж не може займатися бізнесом. Хоча таку схему провернув