USD 39.80 40.07
  • USD 39.80 40.07
  • EUR 39.85 40.07
  • PLN 9.85 10.00

Судять волинського пенсіонера, який сказав, що війну розпочали бандерівці

14 Січня 2023 17:27
Мешканець села неподалік Луцька Володимир Лєсков у серпні 2022 року сказав під час інтерв’ю, що Росія – друг України, а війну розпочали бандерівці. За свої слова 77-річний чоловік має відповісти перед судом.

Однак уже вкотре на судове засідання пенсіонер не з’явився, йдеться в сюжеті 12 каналу.

Нагадаємо, Володимира Лєскова спершу Службі безпеки здали сусіди. Колишній співробітник КДБ говорив їм фрази, як-от «кому потрібна Україна, Україна не треба, вона і так скоро здохне», «чого поїхали бандери на схід, вони винуваті, що війна на Донбасі почалася», «війна почалася через українську владу», «якби бандерівці у 2014 році не пішли з війною на Донбас, то все було б інакше».

У суді чоловік розкаявся, тому в червні його балачки із сусідами обійшлися йому місяцем арешту.

Після цього пенсіонер вирішив дати журналістам інтерв’ю.

«Мене дуже турбує те, що зараз Збройні сили України по мирному населенню гатять тими американськими пушками», – казав він.

Тому нині чоловіка судять за повторне виправдовування російської агресії.

Щоправда, останнє засідання суду вчергове перенесли, адже обвинувачений не з’явився. Як пояснив адвокат, у нього стався серцевий напад.

«Він має хворе серце. Зараз перебуває на лікуванні», – сказав адвокат Станіслав Тарашевський.

Додав, що Володимир Лєсков визнає свою вину, щиро розкаюється та розуміє, що його коментарі не є припустимими для громадянина України. Адвокат наголосив: пенсіонер готовий відповідати за свої слова.

Яким буде покарання, визначатиме суд, коли обвинувачений повернеться з лікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Радувець Ларіса Показати IP 14 Січня 2023 18:56
Напишіть адресу цього виродка, щоб люди його провідали і де офіс кінченого адвокатика? Мерзотники обидва
Че Показати IP 14 Січня 2023 19:12
А скільки ще смєтаніних та інших постсовєтських консерв живе в нашій червонопрапорній Волині? Ще до війни такого роду неблагополучних елементів мали б виявляти відповідні служби. Але, кордон, бурштин... Не було часу.
qwert Показати IP 14 Січня 2023 19:59
на лінію розмежування цього прихильника, копня в дупцю і хай вирушає до тих кого оправдовує, в чому проблема. Волонтери безкоштовно підвезуть
Одинзпацієнтів до qwert Показати IP 15 Січня 2023 10:24
В концтабір таких! До виправлення! Нехай працює на державу!
ВжеНеЦирк до Одинзпацієнтів Показати IP 15 Січня 2023 15:43
Ну от і все, нацистська Німеччина, в я ще гадав як так може бути що одні інших до таборів відсилали, в всі мовчали. Ось, наглядний приклад.
Ден Показати IP 14 Січня 2023 20:37
Горбатого могила не справить
Радувець Ларіса до Ден Показати IP 14 Січня 2023 21:37
А асфальтовкладальний каток зможе!
скептик Показати IP 14 Січня 2023 21:16
пята колона нікуди не поділась. вони просто зачаїлись.
Волинянка Показати IP 14 Січня 2023 21:55
Якесь то бидло ставить мінуст в коментарях...
Відключимізки Показати IP 14 Січня 2023 22:20
Пенс, думай та як всі!
Адвокат Показати IP 14 Січня 2023 23:12
99% ментів є такі... Стара гвардія, зрадники. Ракети на нові об'єкти самі наводяться?? Агов, СБУ, ви серед своїх шукайте, довбані зелупові зрадники
Анонім Показати IP 15 Січня 2023 05:30
Спершу"здали сусіди" ? Здали? Здають тих хто самогоном торгує. Автору шкода однодумця.
Старих хрич Показати IP 15 Січня 2023 07:17
Свою державу (Сраний Совок Спеціальних Республік) він профукав, то хоче, щоб ми свою державу втратили. А мінусують два брати-нероби комуїсти, їх зараз від кремлівського корити відірвалі, то вони дрібно гадять
Цікаво до Старих хрич Показати IP 16 Січня 2023 06:48
Коли Міша та Саша провідають наше місто? Дуже хочеться поспілкуватися, як там Сімоненко, чому своїх підстилок не врятував, на який кошт комілайну жити без кремлівських подачок чи не треба подаровану квартиру відлати державі, як незаконно набуту? Стільки питань, а вони з хати не виходять в столиці! Домашній арешт, ціпок та гавкання в коментарях від відчаю, бо життя їм тут вже не буде, а до таргана з хлом не смотатися, ось і скрегочуть зубами. Закінчилося політична кар'єра в червоних коммісексуалістів, як і спокійне життя в цього старперда
Андерсон Показати IP 15 Січня 2023 07:22
Адвокат - ти таке саме лайно, як і твій підзахисний. І не треба тут про закон та право, ти просто лайнюк
Анонім до Андерсон Показати IP 15 Січня 2023 20:35
Гм а в штатах можна навіть нацистом бути, законодавств дозволяє і охороняє. І комуністом теж як не дивно. Світоч демократії як ніяк, це вам не українська автократія.
Андерсон до Анонім Показати IP 16 Січня 2023 06:37
Лікуйся. Був в тих штатах? Звичайно, ні! Комуністи по людях там ракети не наводять, а тут ці манкурти, що натворили!
Анонімчиня до Анонім Показати IP 16 Січня 2023 06:51
Медведчук ти, як там твоя полоумна?
Igor Schweizreich Показати IP 15 Січня 2023 09:13
Читаю і розумію, що людей дуже легко штовхнути один з одним лобами. Адже мова йде про якогось старого чоловіка, в якого може бути, наприклад, маразм, і як наслідок не адекватне сприйняття світу, подій навколо. А люди готові за це один одного рубати.
Віталій до Igor Schweizreich Показати IP 15 Січня 2023 14:18
Коли цей засранець працював в кгб, то наших людей не шкодував, а фабрикував справи на справжніх УКРАЇНЦІВ...
Не КГБ до Віталій Показати IP 15 Січня 2023 15:46
КДБ, справжній українець має знати КДБ.
Igor Schweizreich Показати IP 15 Січня 2023 09:29
А ще цікаво те, що мас-медіа і влада концентрують увагу людей на тих речах, які ні як не вплинуть на соціально економічний стан населення України, і тим більше на прискорення ПЕРЕМОГИ над рашистами. За те працюють корупційні схеми, процвітають аферисти, "волонтери"- шахраї і їм подібні. І частина з них пов'язана з владою, інакше б не мали б місце існувати.
Анонім Показати IP 15 Січня 2023 15:48
колишніх чекістів не буває. Старих 'совків' є купа й у нас, які думають,що їх молодість повернеться з відновленням совка, крім того у них мислення сформоване 'совєцкою' пропагандою - 'в усьому винуваті америкоси і західні буржуї'
Радувець Ларіса Показати IP 16 Січня 2023 10:10
Цього виродка потрібно позбавити громадянства, пенсії і напевно житло він отримав від держави безкоштовне, також віддати сім'ї полеглого справжнього героя. Я лайну вручити чемодан і квиток в одну сторону!
Мишко Показати IP 16 Січня 2023 17:25
Лишити громадянства, провірити добре його колишню кгбіську діяльність і посадити , або відправити в паРашу .