USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Свідки зникнення Веремійчика плутаються у спогадах і не допомагають у пошуках, – дружина

15 Жовтня 2019 16:44
Троє чоловіків, які були у човні з Олексієм Веремійчиком, дають різні свідчення і не сприяють у пошуках зниклого.

Про це повідомила дружина Олексія Анна Веремійчик на своїй сторінці у фейсбуці.

«Дуже прошу відповідні органи, слідчих, які керують пошуком Олексія Веремійчика звернути увагу на неузгоджені покази трьох людей, які були з моїм чоловіком в човні і які жодним чином не сприяють пошукам зниклого», – написала дружина.

«Не можу зрозуміти, чому основні свідки можуть лікувати по лікарнях біль у горлі, охолодження в той час, як ми шукаємо безвісти зниклу людину, чи триває слідство і чому їх немає з нами весь цей час. Чому і хто затягує цей процес? Особливо в той час, коли людина ще може бути живою», - йдеться у повідомленні.

Анна Веремійчик назвала імена чоловіків: Олександр Грановський, Сергій Омелянчук, Іван Дишко.

Нагадаємо, Олексій Веремійчик зник 12 жовтня під час рибалки. Трьох його друзів врятували рибалки. Його шукають третій день. До пошукової операції долучились волонтери, родичі та знайомі зниклого чоловіка, працівники поліції та Національного парку «Прип’ять-Стохід».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Шерлок Показати IP 15 Жовтня 2019 17:03
раз свідки якісь мутні то треба їх добряче допитати, може і вони його втопили....
реальний чоловік Показати IP 15 Жовтня 2019 17:13
Прізвища ні про що не говорять. Хто вони? податківці, поліцейські, олігархи, вчителі, спортсмени? Лучани чи звідти, де відбулась ця рибалка, яка так сумно закінчилась? З іншої сторони, після півторагодинного перебування в майже крижаній воді навряд чи не можна плутатись в своїх показаннях, коли стояло питання життя і смерті. Це так, просто твереза думка. Співчуваю.
Олег Показати IP 15 Жовтня 2019 17:30
Може вони самі в шоці. Вони ж перелякані були за своє життя поки мабуть Олексій поплив щоб їм допомогти. Чи може вони його змусили пливти?!
Ася Показати IP 15 Жовтня 2019 17:33
Але як сказав рибалка вони сказали що був ще четвертий!! Вони просто захололи , здякались дуже. Але ж вони бачили к він поплив і бачили ж де він. Хоч би живим знайшовся! Ітаких знайомх -друзів-колег треба забути. Пізнались в біді. Навіть зараз не допомагають??? Світ жорстокості, заздрості... Тільки на днюхах всі хароші і в радості а в горі шукаємо чужих людей.
Олена Показати IP 15 Жовтня 2019 17:51
А що свідки не люди чи шо ,їм не треба лікуватися?
Дівчина до Олена Показати IP 16 Жовтня 2019 10:37
Люди, звичайно. Але, коли тут стоїть питання життя і смерті, то навіть, якщо вони не можуть фізично допомогти, то хоча б дали б правдиві свідчення для полегшеного пошуку свого товариша. І розказали б, як все дійсно було, а не кожен зараз сам за себе тільки думає!
Лучанка* до Дівчина Показати IP 17 Жовтня 2019 14:20
Хотіла б на вас подивитися, коли човен перевернувся разом з вами у холодну воду, можливо ви і добре плавати не вмієте, ви тримаєтесь за човен, перебуваєте в одязі у холодній воді, у вас страх, стрес, переохолодження.... Я нікого не вигороджую і не засуджую, але в таких ситуаціях добре говорити, коли ти там не був. І дай Боже ніколи не бути в такій ситуації, як були рибалки.
турист Показати IP 15 Жовтня 2019 17:55
Якщо учасники події сказали правду про те, що, мовляв, Олексій поплив до берега, то можна роглядати різні версії. Одна з них: він справді хотів допомогти, покликати людей на допомогу, врятувавти братів по нещастю. Благородно! Але може бути й так, що з його сторони була проявлена малодушність, він порахував, що таким чином врятує своє життя. І залишив спільників по рибалці. Тут складне питання: чому усі гуртом не поплили до берега? Впевнений, що перш ніж він відплив, відбулась якась коротка "нарада", чи перепалка: як бути? Адже четверо дорослих, дужих чоловіків... Чи не так? Хтось не вмів плавати і залишалось триматися за перекинутий човен? Чи вибрали шанс триматись хоч за щось і чекати допомоги? Особливо вибирати не було з чого. В кабінеті "кваліфікованого" слідчого ті, хто живий, усе пригадають.
Волинянка Показати IP 15 Жовтня 2019 17:59
Справжні друзі і раком полізли б з лікарняних ліжок на пошуки.Навіть якщо вже вони такі переохолоджені і лежач,і то мають родини,які також могли б долучитися до пошуків.З їх сторінок видно, що це не злиденні матеріально люди ,могли б і матеріально допомагати,а так......мабуть мають маленьку таємницю,раз дружно не допомагають шукати...
Анонім Показати IP 15 Жовтня 2019 18:01
дно мулисте. вода стояча. багром треба тягнути
Вітя Показати IP 15 Жовтня 2019 18:09
Якщо не допомагають бо прихворіли то мали б організувати роботу і товаришати знайти швидше . Чи їм даже не цікаво і можуть спокійно вночі спати?
Ярина Показати IP 15 Жовтня 2019 18:11
А подробиці ніхто не розкаже! Може вони йому сказали ти краще плаваєщ то пливи до берега і спаси нас? Хто їх знає що вони там робили тільки Богу знати
Лучани Показати IP 15 Жовтня 2019 18:13
А вчора ж писали що вони долучились до пошуків. Перечитайте. А то пишуть журналіси а кому вірити? Аби знайшовся живим.
Анонім Показати IP 15 Жовтня 2019 18:21
Гріх обмовляти людей.По суті ця жінка звинувачує іх у вбивстві чи у залишенні в небезпеці/ Але ж по суті це він лишив товаришів .
Янеробот до Анонім Показати IP 16 Жовтня 2019 05:39
Абсолютно згідна!
Сєрий Показати IP 15 Жовтня 2019 18:27
Треба щоб все спочатку розказали, як ця поїздка-рибалка була "затіяна". Парня в горы тяни - рискни! Не бросай одного его, Пусть он в связке в одной с тобой . Если друг оказался вдруг. Таких друзей які кидають і взагалі чому він один тільки поплив ? Одного ж так не кидають, або ж стримати повинні були!!!!!!! То ж вода холодна і вітер тоді як кажуть був!!
Небайдужа Показати IP 15 Жовтня 2019 18:29
Аби знайшовся!!!!!!!!!!!!!А таких друзів в кожного є справжні друзі не в кожного є, а радіють ще іноді, і заздрять. Зараз такий світ !!! Колисб не було авто Єгиптів але люди були дружніші і співчували один одному!І не кидали одного
Іван Показати IP 15 Жовтня 2019 18:35
Шановні писаки! Краще промовчіть не пишіть дурні@
Вaся до Іван Показати IP 15 Жовтня 2019 19:26
Не вказуй нам що робити і ми не скажемо куди тобі іти!
Власюк Олена Показати IP 15 Жовтня 2019 18:47
Ужас!!
Павлік Показати IP 15 Жовтня 2019 19:07
А поліція свою роботу зробила професійно? Чому ж "рибалки" зараз не допомагають вони жвсе знають що він казав, чи був впевненний що допливе чи зупиняли товариші-колеги чоловіка?
Ох Ох Показати IP 15 Жовтня 2019 19:11
Может хватит цирка с поисками десятки людей тонут и дела не кому нет а тут великий бугор .
К Показати IP 15 Жовтня 2019 19:16
Сумніваюсь ,що сам поплив,щось тут мутно!!!!!!
А Показати IP 15 Жовтня 2019 20:32
Що закопане, те не випливе?
луцьк Показати IP 15 Жовтня 2019 21:05
А може екстрасенсів треба викликати ? Вони може знайдуть! Але аби живим був!!!!!!Віримо!
Вікінг до луцьк Показати IP 15 Жовтня 2019 23:17
Ти хворий, іди лікуйся з своїми екстрасенсами
Ліля Показати IP 15 Жовтня 2019 23:39
А ще на початку треба було допитвати тих з ким він був а то на слово повірили. Може що приховали?? Чому хлопці не стримали його, щоб він не плив, невже з трьох ніхто не зказав йому не пливи, дасть Бог нас побачать і допоможуть. А то мутно так. Або то такі дрзі колеги що тільки фотки разом роблять а в біді думають про себе і не допомагають іншим. ,.......................це ж всеодно вилізе десь! Не приховають. Краще б правду розказали то швидше б знайшли. Треба було гаряого чаю зробити їм і розпитати за четвертого. Вони ж самі сказали там ще четвертий був! Вони ж бачили мабуть як він плив його ж було видно?! Надіємось все буде добре з божою поміччю
Пташка Показати IP 15 Жовтня 2019 23:42
Зараз "найкращі друзі" тебе за 10 000 грн.здадуть...з патрахами!Дружби нема,як між жінками,так і між чоловіками.Це все фікція.Якщо є,то 1випадок на 10 0000 0000млн.млрд.Тим більше,якщо в когось щось краще,ніж в тебе...Люди з'їдають один одного за гроші,за майно,за дружину,за чоловіка,за роботу... Тепер нема совісті,поваги та любові.Якщо ці брешуть,то ніхто з них не житиме вже повноцінно,а їхні діти теж,якщо ще такі в них будуть...Часом,дуже тепер часом, з отими грішми і вмирають на одинці.Задумайтеся!Озвучте призвіща всіх! P.S.Що з 4-ма хлопцями робила 1 дружина?Невже рали безпеки чи перестраховки була? Тут все дуже мутно та дивно. Нехай буде живий...Дай Боже!
Турист Показати IP 16 Жовтня 2019 00:47
Я випадав з човна у холодну воду. І друзі мої на полюванні випадали. Це шок для організму, не пам'ятаєш ні початку падіння, ні те як вилазив. Отямуєшся лиш вже в човні. А тут хлопці щей у воді сиділи півтори години. Я б напевне забув як мене звати за цей час. Жилети потрібно одягати - безпека перш за все. Шкода, якщо цей випадок закінчиться трагічно, тримаю кулаки за хлопця.
Втопили Показати IP 16 Жовтня 2019 09:39
Ви почитайте уважно слова мнс "вода мутна видимість 1м". Це жаргон.
Янеробот Показати IP 16 Жовтня 2019 11:09
Якась аномалія в тому Любешівському районі! Он ще один чоловік зник! Ще 14 жовтня! Його теж треба знайти! https://www.volynnews.com/news/all/na-volyni-znyk-38-richnyy-cholovik-/
Здогадки Показати IP 16 Жовтня 2019 11:33
99% що вони його і прибрали, і 100% що його там і нев було на тому озері.
Леся Показати IP 16 Жовтня 2019 12:44
Може човен не тому перевернувся що вітер, а хлопці почали за щось сперечатись? Всяке ж буває. І чи випили вони вже тоді? Бо ж не без того на рибалці. Тут мутняк якийсь. Жалко одного тільки, чому так один поплив????? ,може бояться щось признатись? Аби знайшли вже сьогодні!!!!!!!!!!!!!!!!!Живим!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я Показати IP 16 Жовтня 2019 13:53
От звичайну людину ніхто шукати окрім рідних не буде, ще поліцією через троє суток підключитися, а це добра шишка із міської ради яку розшукують і кінологи і дрони та гелікоптери і закликають ще людей по 50-100 грн скинути, вибачте але це не бідна сімя яка жила за мінімальну зарплату!!! Дружина може висловити свою вдячність звичайним людям які допомагають привезти їм їжі та теплого чаю, і оплатити гелікоптер а не просити у звичайних людей!!! Думає за свою шкуру бо це ж не тратити гроші на море та на своє задоволення... А також і його "друзі" думають про свою шкуру сидять в теплі пють чайочок і думають"добре що він а не я" але і вони також стрес пережили вони можливо там вже із життям прощались, залізьте в холодну воду і поседьте там зо 2 години і будете ви слідкувати куди ваш товариш зник і взагалі чи будете ви щось пам'ятати? Звичайно дружину можна зрозуміти люба інфа для неї це надія та якась зачіпка. Звичайно дай Боже щоб все було добре, дружині та рідним людям які допомагають у пошуках або просто мають надію і чекають його здоров'я вам, йти до кінця, терпіння, сили та не втрачати надії! Вибачте якщо когось образила, це просто моя особиста думка!
Євробидло Показати IP 16 Жовтня 2019 14:34
Чому не розглядаються варіант того, що 4 ро осіб рибалять в човні, паралельно намагаючись домовитися з Олексієм про щось. Не домовившись - троє осіб викликають підмогу. Припливає човен - Олексія забирають на нього і відвозять в невідомому напрямку на питки. Троє залишившихся інсценують крушіння шлюпки і вигадують історію про зникнення Веремійчика. Варіант?