USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Передвиборчий «Томос-тур»: Петро Порошенко – з візитом на Волині. Трансляція

15 Січня 2019 16:57
П’ятий Президент України Петро Порошенко 15 січня в рамках так званого «Томос-туру» прибув із візитом на Волинь.

Цього дня, як повідомлялося раніше, він долучиться до молитви за Україну, яка відбудеться в кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку за участі, зокрема, почесного патріарха Православної церкви України Філарета.

Очікується, що після богослужіння Петро Порошенко вийде на Театральний майдан міста, аби поспілкуватися з лучанами. Згодом, ймовірно, зустрінеться з виборцями у Ківерцях та Рожищі.

Слідкуйте за деталями візиту в текстовій трансляції Інформаційного агентства Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
121 Показати IP 15 Січня 2019 11:25
Автобуси по ідеї будуть стояти біля СШ№1, біля парку, Замкова площа. Хтось би зняв ті організовані стада "прихильників" преЦидента.
мда до 121 Показати IP 15 Січня 2019 16:02
Цього му*ака, в 100 раз більше люди прокляли..більше ніж Яника..а емігрувало закордон більше людей..ніж за всі попередні президенти
Активіст Показати IP 15 Січня 2019 11:38
Не хвилюйтесь, це все робиться.
Анонім до Активіст Показати IP 15 Січня 2019 14:53
Скільки? Три? П"ять? Десять ?
Махно. Показати IP 15 Січня 2019 11:41
Саме оцим треба познімати субсидії і підняти всі тарифи у 100 разів. Не заплатиш відібрати їх хати. Не маю я платити за те що хтось вірить брехуну.
люда Показати IP 15 Січня 2019 11:51
Що організовують доїзд - це добре, погано - коли заставлюють їхати. А держслужбовці - на те вони і на державній службі- то повинні підтримувати главу держави, хотіти зустрітись - інакше чого вони там , нехай ідуть в підприємці чи десь інше працювати.
123 до люда Показати IP 15 Січня 2019 19:27
Держслужбовці нікому нічого не винні. Вони працюють на свій народ, а президент це не цар, а топ-менеджер, який виконує свою роботу. Так що не повинні держслужбовці бажати зустрічи, вони мають бути на своїх робочих місцях і виконувати свої посадові обов'язки.
василь Показати IP 15 Січня 2019 11:57
Автобуси стоять на Набережній...
123 Показати IP 15 Січня 2019 12:03
Сам побоявся приїхати, взяв з собою для прикриття Філарета.
небайдужий Показати IP 15 Січня 2019 12:21
На світлинах мер Турійська Безсмертний з депутатом Микитюком обидва відвідують церкву МП. У них напевно зовсім друга місія на цьому зібранні - збагачення в особистому плані і більше нічого.
з Турійська теж неба до небайдужий Показати IP 15 Січня 2019 19:55
А може вони якраз після того, як побачили і почули "гаранта", і зорганізують турійську громаду перейти до ПЦУ? А то для чого ж було і самим їхати, і автобуси давати , і людей організовувати, щоб і далі молитись на Кіріла? Нелогічно... Добре було б, щоб "гарант" таки їх переконав....
777 Показати IP 15 Січня 2019 12:56
Президент - Молодець !!!
Анонім Показати IP 15 Січня 2019 13:02
з дорогим газом людям холодно,від платіжок за ком.послуги -жарко,від томасу ні холодно ,ні жарко.Краща агітація перед виборами це підняття пенсій та зниження плати за ком.послуги та продукти до рівня 2013року
я підтримую президен до Анонім Показати IP 15 Січня 2019 14:25
Коли ви вже перестаните вірити порожнім обіцянкам про дешевий газ. це маніпуляція на вашою свідомістю і як показує на скільки легко купити людину - просто нагодувати обіцянками
Громадянин Показати IP 15 Січня 2019 13:53
А Лапа що там робить? Манатки збирати вже треба йому..... Ще є три місяці і ОЙ
123 Показати IP 15 Січня 2019 14:50
Не хочу ваших я церков, Молитви рабської не треба, Мій храм – природа, купол неба; Для ряс і золотих оков У ньому вільних місць немає, Бог без попів благословляє Молитву щиру... Т. Г.Шевченко
я підтримую президен до 123 Показати IP 15 Січня 2019 15:12
Т. Шевченко - один з найсильніших сподвижників української культури і церкви. А ви витягнули слова з його рядків і пробуєте тут щось комусь продемонструвати. що саме?
Анонім Показати IP 15 Січня 2019 15:01
Кому там від Томосу не "жарко" давай за поребрик
Анонім Показати IP 15 Січня 2019 15:18
Більше 300 років українська церква була під впливом російського окупанта. Порошенко розрубав цей Гордіїв вузол. Подія історичного масштабу.
факт до Анонім Показати IP 15 Січня 2019 16:17
Анонім,ця"подія історичного масштабу" є конституційним обов"язком президента?Це тільи диб*лу буде незрозуміло,що Порох набирає голоси.
Анонім до факт Показати IP 15 Січня 2019 18:58
Треба бути дісно дблом, щоб не розуміти значення Томосу для України.
гiсть до Анонім Показати IP 15 Січня 2019 17:34
А католицька церква маэ папу.Чи в Украiнi i своя украiнська католицька церква повинна бути з украiнським папою?
Анонім до гiсть Показати IP 15 Січня 2019 18:57
Структура католицької церкви інша ніж у православних.
Навуходоносор Показати IP 15 Січня 2019 15:43
"Приближайтесь к Богу не обрядами и церемониями, а внутренними чувствами" - судя по Томос-туру это завещание многих ревнителей православной веры наш гарант забыл начисто. А еще дополнение к тому, что откомментировал "123":"Прости, Тарас, за то, что зализали, твои портреты в шторах рушныков. Ты завещал - кайданы рвать! Не стали...И превратились в злыдней и рабов" Це з вірша Олександра Косовського "Сегодня точно так же, как вчера", відомого українського поета, російськомовного, який виїхав з Донецька в 2014-му. Він написав його в березні минулого року до дня народження Кобзаря. Актуально! "Аноніму" не гріх нагадати про толерантність, про те, що з причин "анонімної" політики влади за поребрик (далекий і близький) вже виїхало 10 млн. українців. Вам мало? З ким залишитесь?
Антон Показати IP 15 Січня 2019 16:44
Раби нерозумні, у світі нормальні держави вкладають кошти в науку, розвиток фізики квантової, генетики, космічної індустрії, моделей штучного інтелекту, а у нас томосу поклоняються, усі такі набожні, хоча живем чесно кажучи найгірше серед всіх сусідів і в європі, це уже якесь середньовіччя.
Я до Антон Показати IP 15 Січня 2019 17:14
дебіли.. б.. того таке і керує тут..
Навуходоносор Показати IP 15 Січня 2019 16:57
Стране нужны "Антоны", а не "Анонимы"! Брависсимо, Антон!
Сергій Показати IP 15 Січня 2019 17:35
Показуха вже достала, 2.5 тис людей позвозили автобусами, з адміністрації теж позганяли і ради чого? Ради томаса? Є конституція України де прописано повноваження і функції президента, де у якій статті написано, що президент має вирішувати церковні питання? Україна це світська держава, де церква відокремленна від неї!
К.лучанин до Сергій Показати IP 15 Січня 2019 20:14
Віднесись до цього спокійно та не дратуйся марно! До виборів у нас залишилось вже не 3 місяці , а 2 з половиною місяці. Порошенко це розуміє і відповідно почав підготовку під приводом ТОМОС-туру, погомоніти з привезеними людьми, поручкатись також Це його право. Як кажуть на здоровя.! А чим зараз йому займатись? Ні одна держава не буде до виборів Президента укладати з Україною якихось важливих угод. Ніхто не захоче ризикувати зі зміною влади в Україні, бо невідомо хто буде Президентом. Тому зараз буде затишшя. ВРУ працює до пятниці 18.01.19 , а далі канікули до лютого, а ще далі виборна гонка. Хочеться тобі цього чи ні, а церква в Україні не знаходиться поза політикою. Можеш скільки завгодно розмахувати КОНСТИТУЦІЄЮ , наш гарант на це нереагує і ніхто це за порушення не визнає !
Богдан Сташинський Показати IP 15 Січня 2019 19:11
Але ж і рожи у батюшок - якись бандюгани !!!
Сергей Показати IP 17 Січня 2019 19:04
Отличный сайт! Молодцы! Спасибо за адекватное освещение событий! Запорожская область.