USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Трамп підписав оборонний бюджет, з якого $250 млн виділено Україні

29 Вересня 2018 11:23
Президент США Дональд Трамп підписав бюджет міністерства оборони США, який передбачає надання 250 мільйонів доларів військової допомоги Україні.

Про це повідомило посольство України в США, інформує 24 канал.

Зазначається, що обсяги допомоги Україні на безпеку та оборону по лінії Пентагону збільшено на 50 мільйонів доларів порівняно з бюджетом 2018 року.

"Високо цінуємо зростаючу підтримку України нашим ключовим стратегічним партнером – Сполученими Штатами Америки, спрямовану на зміцнення обороноздатності нашої Держави у протидії російській агресії", – йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
123! Показати IP 29 Вересня 2018 14:56
Анатоль і путінососи, вилазьте! Розказуйте про мир, братський народ і дешеву колбасу.
Степан (Крымчанин) до 123! Показати IP 29 Вересня 2018 17:20
Все рівно 90% розкрадуть. В когось є сумніви?
Гал Анонім до Степан (Крымчанин) Показати IP 29 Вересня 2018 18:02
Порівняй армію зразка 2014 і тепер і не плети дурниць.
123! до Гал Анонім Показати IP 29 Вересня 2018 18:10
Ми повинні бути милостиві до цього убогого (Степана крисчанина). Після того, як всіх крисчан використали як *андон і викинули, у нього одне щастя в житті, - с*ати на українських сайтах. Я думаю що стьопа ще й трохи хворий, а зараз у нього ще й загострення.
Корiнний лучанин до Гал Анонім Показати IP 29 Вересня 2018 19:24
I пенсiонерiв не забудьте порiвняти.
Гал Анонім до Корiнний лучанин Показати IP 30 Вересня 2018 16:40
На пенсіонерів Америка не зобов'язана вам давати. Пенсіонерів ви зі своїх податків маєте утримувати.
123! до Степан (Крымчанин) Показати IP 29 Вересня 2018 18:05
Не розкрадуть. Гарантія 200%, розкрадати кошти амерів, - це підписати собі політичний вирок. За кожен цент відчитатись прийдеться, І ВСЕ ПІДЕ НА АРМІЮ УКРАЇНИ. ПУТІНОЇДИ ЗАПОРЄБРІКОВСЬКІ першими це відчують, хоча і зараз на Донбасі раком стоять.
124 Показати IP 30 Вересня 2018 14:02
А не думали з якого доброго дива американці нам свої гроші віддають?? ! З чого б то вони нас так люблять???? Дуже багато з вас частину своїх грошей віддає сусідам, знайомим????!!!! Та ніхто, немає зиску з цього. А американці що інакші?? Безкоштовний сир буває лише в мишоловках!!!
Лопатою по ваті до 124 Показати IP 30 Вересня 2018 16:14
З такими іді*тами - сусідами як рАША, кожна копійка на вагу золота.
Гал Анонім до 124 Показати IP 30 Вересня 2018 16:42
Думаю, що їм дешевше підготувати українську армію, ніж проводити чергові Оверлорди і боронитися десь під Парижем за декілька років