USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Троє молодиків на зупинці в Луцьку побили і пограбували чоловіка

19 Липня 2019 09:57
Луцькі патрульні затримали підозрюваних у грабежі, повідомили у патрульній поліції Волині.

«На зупинці громадського транспорту троє невідомих осіб нанесли мені тілесні ушкодження та відібрали півтори тисячі гривень з кишені», - виклик про такий грабіж луцькі патрульні отримали вчора, близько 22 години, з вулиці Конякіна.

Незважаючи на шок і переляк, потерпілий зумів передати орієнтування щодо нападників – і це ефективно спрацювало.

Наші патрульні в лічені хвилин прибули на місце, обстежили прилеглу територію та виявили 3 чоловіків, які підходили за орієнтуванням. Вони 1990, 1996 та 1998 років народження.

Також розкриттю цього злочину сприяла наявність камери зовнішнього спостереження на зупинці.

Затриманих передали слідчому для подальших дій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
для чого Показати IP 19 Липня 2019 10:12
Для чого мордяки закрили? хай народ знає героїв
Андрій Показати IP 19 Липня 2019 10:54
Бидлоття !
Лучанка Показати IP 19 Липня 2019 10:56
Вчора в 6.00 ранку на даху 9-типоверхівки на Конякіна 14-б сиділи троє молодиків. Звернула увагу. Але одяг інший.
Лучанин Показати IP 19 Липня 2019 11:00
Ось для цього і потрібен закон про зброю для цивільних осіб. Тоді будуть всі чемні і ввічливі.
мдя до Лучанин Показати IP 19 Липня 2019 12:48
ага, тоді всі будуть чемно і ввічливо стріляти один в одного :( мавпі дай гранату....
Лучанин до мдя Показати IP 19 Липня 2019 13:27
Ви просто не розумієте, який це прибутковий бізнес. А бізнесменам все до .упи, аби гроші.
Анонім Показати IP 19 Липня 2019 11:30
Чому перестали вулиці патрулювати?
СБУ Показати IP 19 Липня 2019 12:03
НАШЕ МАЙБУТНЄ!!!.ЦІІКАВО,ЯК ВИРОСТУТЬ,КИМ ХОЧУТЬ СТАТИ?
1 до СБУ Показати IP 19 Липня 2019 13:26
Читай уважно. Воно вже виросло. Виросло ніким і нічим.
₴ до СБУ Показати IP 19 Липня 2019 13:53
Льотчиками- нальотчиками.....
Найс Показати IP 19 Липня 2019 21:57
БиД.лоттє воно стадом херої..стадом крадуть ..стадом бичать...коли це стадо розбігається хтось на зону хтось двірником хтось бухарьом ...ось тоді і нагрянуть їхні сірі незабутні будні...тому як заробляти не вміють ..розмовляти невміють .. та й красти не вміють...залишається тільки випрошувати копійчинку в родичів....
Лучанин Показати IP 20 Липня 2019 02:01
Вимагайте ширшого впровадження системи моніторингу "Безпечне місто".