«Тримаємо стрій»: Жіноча сотня Самооборони Майдану з Волині продовжує працювати задля перемоги
Дарина Нагорнюк, Світлана Кравченко та Оксана Нестерчук – учасниці Жіночої сотні Самооборони Майдану з Волині. Познайомилися жінки під час Революції Гідності. 3 24 лютого працюють задля перемоги.
Свої історії активістки розповіли Суспільному.
Уперше побачились і заговорили на пікеті, що влаштували біля Луцької військової частини ще тоді Внутрішніх військ, у лютому 2014-го, коли підрозділ «Беркут» виїжджав на Київ, розповідає Оксана Нестерчук.
Коли жінки дізналися, що на Майдані розпочалися перші заворушення та бійки, об'єдналися через соцмережі та поїхали в Київ.«Ми спочатку називали себе Активною частиною. Потім стали Жіночою сотнею, так нас хтось назвав, бо всі так називалися на Майдані. У нас було десь жінок до 15-ти, потім вони почали додаватися», – пригадує Дарина Нагорнюк.Читати ще: «Допомога військовим стала для мене частиною життя», – волонтер з Камінь-Каширщини
«Наші хлопці з Майдану пішли на війну в гумових капцях, треба було все, – каже Світлана Кравченко, – і помитися, і поголитися, і поїсти щось, і одягтися».Додає: це все збирали й передавали.
Відтоді боротьба триває, кажуть жінки. Жіноча Сотня тримає стрій, і всі вони й зараз спілкуються, допомагаючи війську в різний спосіб: хтось шиє рукавиці, а Дарина Нагорнюк, Світлана Кравченко та Оксана Нестерчук складають сухпайки та збирають матеріали для будівництва бліндажів.
Чоловіки Світлани й Оксани служать у лавах ЗСУ. Син Дарини – Маркіян Нагорнюк – віддав життя за Україну під час повномасштабної війни. Як і 2014-го, цих жінок об'єднує віра в Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Свої історії активістки розповіли Суспільному.
Уперше побачились і заговорили на пікеті, що влаштували біля Луцької військової частини ще тоді Внутрішніх військ, у лютому 2014-го, коли підрозділ «Беркут» виїжджав на Київ, розповідає Оксана Нестерчук.
Коли жінки дізналися, що на Майдані розпочалися перші заворушення та бійки, об'єдналися через соцмережі та поїхали в Київ.«Ми спочатку називали себе Активною частиною. Потім стали Жіночою сотнею, так нас хтось назвав, бо всі так називалися на Майдані. У нас було десь жінок до 15-ти, потім вони почали додаватися», – пригадує Дарина Нагорнюк.Читати ще: «Допомога військовим стала для мене частиною життя», – волонтер з Камінь-Каширщини
«Наші хлопці з Майдану пішли на війну в гумових капцях, треба було все, – каже Світлана Кравченко, – і помитися, і поголитися, і поїсти щось, і одягтися».Додає: це все збирали й передавали.
Відтоді боротьба триває, кажуть жінки. Жіноча Сотня тримає стрій, і всі вони й зараз спілкуються, допомагаючи війську в різний спосіб: хтось шиє рукавиці, а Дарина Нагорнюк, Світлана Кравченко та Оксана Нестерчук складають сухпайки та збирають матеріали для будівництва бліндажів.
Чоловіки Світлани й Оксани служать у лавах ЗСУ. Син Дарини – Маркіян Нагорнюк – віддав життя за Україну під час повномасштабної війни. Як і 2014-го, цих жінок об'єднує віра в Україну.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23
Звинувачення у катуваннях та небойові втрати: командира полку «Скеля» відсторонили з посади на час розслідування
Сьогодні 20:25
Сьогодні 20:25
Трагедія на Дністрі: на Буковині знайшли тіла трьох потопельників, ще одну дитину шукають
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Зеленський: Білорусь біля кордону з Україною завершує будівництво доріг і бази для боєприпасів
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.