Цьогоріч почнуть будувати перинатальний центр
У Луцьку будівництво перинатального центру розпочнеться цьогоріч, а у 2013 році – буде завершене.
Про це заявив заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк у коментарі програмі «Акценти» та журналістам Волинського радіо і телебачення, - повідомили у прес-службі ОДА.
Стартував Національний проект «Нове життя», ініційований Президентом України Віктором Януковичем. Мета проекту – створити гідні умови для материнства та дитинства.
Він наголосив, що в рамках проекту у кожному регіоні збудують перинатальні центри.
«У Луцьку ж будівництво такої лікувальної установи розпочнеться цьогоріч, а у 2013 році – буде завершене. У перинатальному центрі створять належні умови як для пацієнтів, так і для медичних працівників. Обладнання буде закуплено відповідно до нових сучасних та європейських стандартів. Впроваджуватимуть також інноваційні технології», - повідомив заступник голови облдержадміністрації.
Олександр Курилюк нагадав, що спорудження перинатального центру – під особистим контролем Глави держави. Про виділення державних коштів на будівництво цього важливого закладу йдеться у дорученні Президента України від 25 січня 2012 року щодо вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку Волинської області у поточному році.
«Ідея дуже хороша. Функціонування таких перинатальних центрів дасть можливість вчасно надати допомогу майбутнім мамам та попередити малюкову смертність. Тому саме на найцінніше - збереження життя - орієнтований новий проект», - наголосив він.
Заступник голови облдержадміністрації додав: «У лікувальній установі працюватимуть кваліфіковані спеціалісти. Такий потенціал у нас на Волині є, адже область ще з 1994 року переймає досвід в європейських країнах у рамках швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини».
Найближчим часом новітні перинатальні центри відкриють в Києві, Харкові та Донецьку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це заявив заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк у коментарі програмі «Акценти» та журналістам Волинського радіо і телебачення, - повідомили у прес-службі ОДА.
Стартував Національний проект «Нове життя», ініційований Президентом України Віктором Януковичем. Мета проекту – створити гідні умови для материнства та дитинства.
Він наголосив, що в рамках проекту у кожному регіоні збудують перинатальні центри.
«У Луцьку ж будівництво такої лікувальної установи розпочнеться цьогоріч, а у 2013 році – буде завершене. У перинатальному центрі створять належні умови як для пацієнтів, так і для медичних працівників. Обладнання буде закуплено відповідно до нових сучасних та європейських стандартів. Впроваджуватимуть також інноваційні технології», - повідомив заступник голови облдержадміністрації.
Олександр Курилюк нагадав, що спорудження перинатального центру – під особистим контролем Глави держави. Про виділення державних коштів на будівництво цього важливого закладу йдеться у дорученні Президента України від 25 січня 2012 року щодо вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку Волинської області у поточному році.
«Ідея дуже хороша. Функціонування таких перинатальних центрів дасть можливість вчасно надати допомогу майбутнім мамам та попередити малюкову смертність. Тому саме на найцінніше - збереження життя - орієнтований новий проект», - наголосив він.
Заступник голови облдержадміністрації додав: «У лікувальній установі працюватимуть кваліфіковані спеціалісти. Такий потенціал у нас на Волині є, адже область ще з 1994 року переймає досвід в європейських країнах у рамках швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини».
Найближчим часом новітні перинатальні центри відкриють в Києві, Харкові та Донецьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Коля
Показати IP
1 Лютого 2012 21:08
Колись і Кучма заложував першу цеглину.Побачим яке у Янека слово.
doc
Показати IP
1 Лютого 2012 22:24
А що сімейну медицину вже побудували,що за перинатальну треба братись?
SET
Показати IP
2 Лютого 2012 07:49
Цар хоче збільшити масу холопів, щоб було кому працювати на нього і йому ж дань платити )))
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.