USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.85

Тимошенко каже, що за місяць втричі підніме пенсії

26 Березня 2019 18:48
Лідер партії «Батьківщина», кандидат у президенти Юлія Тимошенко стверджує, що вже у перший місяць її роботи на посаді президента жоден пенсіонер у країні не буде отримувати пенсії нижчі за 4425 гривень.

Про це вона заявила в Ужгороді під час свого передвиборчого туру, пише Українська правда з посиланням на прес-службу Батьківщини.

За її словами, вже за місяць після інавгурації жодна людина в Україні не отримуватиме зарплату чи пенсію менше прожиткового мінімуму.

Вона розкритикувала нинішню владу за реформи, внаслідок яких «пенсіонери отримують менше за 2 тис. грн», у той час, як прожитковий мінімум становить 4425 грн.

«У перший місяць роботи нового президента менше, ніж 4425 грн, жодна людина не отримуватиме! Геноцид українських пенсіонерів треба припиняти», – сказала політик.

При цьому вона зазначила, що ті, хто «більше працював», матимуть і більші пенсії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Навуходоносор Показати IP 26 Березня 2019 19:59
Свежо предание, но верится с трудом...И где же Лиса Алиса найдет деньги в разграбленной стране? Все напоминает окончание войны за два дня, обещанное пять лет назад первопристольным...
Виборець Показати IP 26 Березня 2019 20:28
Тільки забула додати, що перед цим опустить гривню втричі.
Дерев’янко Показати IP 26 Березня 2019 21:21
Я підніму в 6 разів!!!!
К.лучанин Показати IP 26 Березня 2019 21:27
Ну це вона загнула, звичайно! Бюджет на 2019р затверджений. ВРУ змінювати нічого не буде, бо в когось треба забрати. В медперсоналу зарплати низькі, у освітян теж не мед. Єдиний вихід витягнути гроші з офшорів та з олігархів і заставити їх подумати за народ України якого вони обібрали. Прибрати корупційні схеми - вона це вміє робити, досвід є! Ще один варіант, зменшити податки з бізнесу або взагалі прибрати років на 5. Якщо добре помізкувати то резерви можна знайти для підвищення.
Анонімка Показати IP 26 Березня 2019 21:46
Ага..чому ж зараз затримують пенсію і виплату по субсидії?Задовбали
123 до Анонімка Показати IP 27 Березня 2019 07:25
Монетизація!
К.лучанин до Анонімка Показати IP 27 Березня 2019 13:44
Вперше почув від вас що затримують пенсію. По субсидіям всім надіслали листи із вказанною сумою для отримання грошей в ОЩАДБАНКУ. Декому надіслана смс про пенсію разом із субсидією в купі. Очевидно ви не розібрались що до чого, так хіба проблема вияснити все в ПФ ? ( Хвилина справи.)
Виборець Показати IP 26 Березня 2019 23:01
"Хвалився кіт,що він у брід, Дніпро перепливе,та як пішов,той не прийшов-нема кота ніде.І ти ніколи не хвались,коли не можеш-не берись".ЦЕ не справа президента.Його обовязки в Конституції України.Популізм-це називається.
до виборця Показати IP 27 Березня 2019 10:31
Чому популізм?Вже все давно прорахували-----відміняються субсидії,за рахунок чого підвищуються пенсії,а в результаті в гаманцях громадян сума грошей не зміниться через здирницькі тарифи на комуналку.Зараз пенсіонер отримує 1800грн пенсії+2600субсидії.От і все "підвищення".Можуть підвищити за 2дні,тільки результат від цього нульовий.