USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У дружини Зеленського виявили коронавірус

12 Червня 2020 14:11
Дружина Президента України Олена Зеленська отримала позитивний результат тесту на коронавірус.

Про це повідомляє Офіс президента, пише Бабель.

«При цьому перша леді почувається добре та не має жодних симптомів хвороби. Зараз Олена Зеленська перебуває на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї», — пишуть у повідомленні.

Зазначають, що президент України Володимир Зеленський та діти також пройшли тестування, їхні результати негативні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 12 Червня 2020 14:26
Так шоу для ідіотів будуть все ж знімати, тільки не з зеленським у головній ролі?
Активіст Показати IP 12 Червня 2020 14:28
Цирк на дроті. Не вірю.
Анонім Показати IP 12 Червня 2020 14:45
Щоб усі вірили в коронавірус і як мавпи ходили з масками.Якщо проста людина "захворіє", ніхто не повірить,а тут жінка президента,тепер увірують.
Врей Показати IP 12 Червня 2020 14:47
На жалость берут. А мне не жаль... Пєтьку жалко, худой совсем.
Арафат Показати IP 12 Червня 2020 16:16
Дав би бог пройти всі ці випробування (б*рани при владі, сусід-при3.14здок, ринок землі, недолуге населення і т.д.) - і не втратити Україну
Лучанка Показати IP 12 Червня 2020 22:12
Але от мені цікаво,симптомів вона не мала,то для чого робили тест? Тобто виходить, людині,яка захворіла(близький родич, знаю точно) тест зробити держава не може, що тести чекали тиждень, що результат, а владі роблять їх час від часу для профілактики????
Арафат до Лучанка Показати IP 12 Червня 2020 23:58
А того, що її метр/з/кепкою з подачі якогось недолугого радника захотів пройти всі кола пекла для інфекованого. Інші радники - відрадили (каламбур). Але так як ВОЗ вихований на совітській парадигмі - кто же, єслі ні я? - ідею про вірусний гаплик для глави держави переніс на жінку (чітка чоловіча позиція). Того і маємо на голому місці першу леді заражену короною (припускаю, що серед """єліти""" зараз модно мати вірус)
ABC Показати IP 13 Червня 2020 16:19
Тобто тільки в неї вірус, а в дітей і чоловіка немає? Вона з ними зовсім не контактує? Як правило, коли один в сім'ї захворів, то заразу підхоплює ціла сім'я. Як на мене, то це якийсь піар-хід.