USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Конотопі домоглися зниження вартості проїзду у маршрутках до 2,5 грн

23 Січня 2017 16:43
Вперше за 25 років конотопський трамвай став прибутковим. У райцентрі не лише не дозволили перевізникам підвищити ціну на проїзд з 3 до 5 грн, але й змусили знизити до 2,5 гривні. Про це заявив міський голова Артем Семеніхін на своїй сторінці у Facebook.

"21 січня у Конотопі на маршрути не вийшла жодна приватна маршрутка. У такий спосіб підприємці намагалися підняти вартість проїзду з 3 до 5 гривень. Цей транспорт у місті замінили комунальним. Трамваї та автобуси в райцентрі працювали у посиленому режимі.

Як наслідок перевізники попросилися на мирову - знизили ціну з 3 до 2,5 грн. Міська рада розірвала договір з тими перевізниками, хто не захотів йти на зниження вартості до 2, 5 гривні. Вперше за 25 гривень комунальний транспорт (трамваї) стали прибутковими", - йдеться на сторінці міського голови.

До слова, нагадаємо, у Луцьку перевізники вимагають підвищення вартості квитка у маршрутках до 5 гривень (з 3). У випадку відмови – обіцяють зупинити роботу усього транспорту, що може спричинити в місті транспортний колапс.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Вася Показати IP 23 Січня 2017 16:48
Красави! А в нас ще не можна так зробити?
Вася Показати IP 23 Січня 2017 16:49
Вірніше, а в нас що не можна так зробити?
Анонім до Вася Показати IP 23 Січня 2017 17:19
можна, але при іншому міському гулуві
Лучанин Показати IP 23 Січня 2017 16:53
Це тре нашій міській раді переглянути, може задумаються піднімати ціну чи ні. І Луцьк по площі такий самий як Конотоп.
Анонім до Лучанин Показати IP 23 Січня 2017 17:40
хто кого "тре"? лучанин з далекого від дороги поліського села!
Лучанин Показати IP 23 Січня 2017 17:31
Можливо в Конотопі перевізники були реально перевізниками, а не депутатським бізнесом, як в Луцьку. Хто ж з депутатів та чиновників в себе прибутки обріже? Я навіть більше скажу, якби міська влада думала б про мешканців міста, а не про себе любих, то проїзд вже давно міг би бути 2 гривні. З іншої сторони, якби лучани себе поважали, то при підвищенні вартості проїзду просто б виходили з маршруток та сідали б на інший транспорт, або йшли пішки. Так, треба день-два перетерпіти, але б надалі і вартість проїзду відповідала б і комфорт з'явився. Якщо люди самі себе зневажають і готові терпіти будь-яке знущання, то про яку гідність можна взагалі говорити?
Анонім до Лучанин Показати IP 23 Січня 2017 18:42
а ще можна бігти за поїздом до києва, щоб здешевити вартість проїзду
Віктор Показати IP 23 Січня 2017 18:39
В нашому місті тільки можна ларки у одних забрати -там люди продавали пресу в Центрі міста і заробляли копійку на життя а іншим депутатові Ткачуку Євгенію дозволили поставити ларьок з кавою. Так що це все від міської влади залежить і депутатів міської ради!!! Люди за них голосують а вони тільки наживаються. Хоч би вже більше 3 грн не робили проїзд а хоч чимось хорошим в місті відзначились!!!!!!!!!!!!!
Аналіз Показати IP 23 Січня 2017 21:52
"Новоизбранный мэр Конотопа (Сумская область), член ВО «Свобода Артем Семенихин в своем рабочем кабинете заменил портрет президента Петра Порошенко на портрет на портрет проводника украинских националистов Степана Бандеры. Об этом сообщил депутат Киевского городского совета («Свобода») Руслан Андрийко"... очевидно що ідеологія є визначальною, просто слід правильно визначатися
Олександр Показати IP 11 Лютого 2017 12:41
Вперше за 25 гривень??? Це як?
Дмитро до Олександр Показати IP 11 Лютого 2017 15:04
Опечатка, за 25 років.