USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку водій маршрутки висадив пасажирку за антиукраїнські висловлювання, - ЗМІ

19 Липня 2016 16:55
Водій луцької маршрутки чемно висадив пасажирку, яка вголос промовила антиукраїнські висловлювання.

Про це пише сайт reukraine.in.ua.

Текст подано нижче без змін.

Луцьк. Маршрутне таксі зупинилось, щоб забрати пасажирів.

Серед них хлопчина у старому камуфляжі з величезною дорожньою сумкою. Обличчя втомлене, але щасливе. Видно, що їде додому.

Простягає водієві 3 гривні за проїзд.

— Хлопче, те що ви робите для нас ціни немає. Забери гроші.

А мамі на подарунок маєш?

Боєць усміхнувся:

— Все добре. І мамі і сестричці купив.

— Дивись. Якщо потрібно, не соромся!

Їдемо. За водієм сидить жінка років 65, ніби про себе, але щоб всі чули бурмоче російською:

— Не дадут никак Донбасу жить.Чего туда лесть.Людей убивать..

Маршрутка зупиналась. Водій відчинив двері, зайшов до салону, взяв незадоволену пані під руку простягнувши 3 гривні.

— Шановна, мені здається, що ви сіли не в ту маршрутку. Нам з вами не по дорозі.

І дуже ввічливо спровадив її з салону. Повернувся до пасажирів і ніби виправдовуючись, сказав:

— У мене син загинув на Донбасі, а в дружини серце не витримало…
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
123123 Показати IP 19 Липня 2016 16:59
Це називається боротьба з інакомислієм. Просто бідних людей влада використовує для задоволення своїх меркантильних інтересів, а гинуть люди то ні за що. Українці вбивають українців...
Це до 123123 Показати IP 19 Липня 2016 17:22
називається треба мати якщо не повагу до життєвої позиції, почуттів, цінностей людей, які тебе оточують, то хоча б елементарне почуття такту і не говорити такого при хлопцю, який щойно повернувся з пекла війни, де втрачав друзів, бачив кров, сльзи і біль, і при батькові рана якого не заживе ніколи, що дозволила собі ця стара, тупа "інакомисляча" с...ка.
321 до 123123 Показати IP 19 Липня 2016 18:28
Шо ти мелеш?які українці вбивають українців?може ти та бабка?
до тебе до 123123 Показати IP 19 Липня 2016 20:10
Буряти це не украінці! Коли злодій вломиться в твою оселю хочу бачити як ти йому допомагаєш відбирати своє....чи коли бомж зайде і скаже житиму в тебе лишеш? Чи гнатимеш з хати?
Лол до 123123 Показати IP 20 Липня 2016 01:42
В спам этого кремлебота. З.ы. В Ольгино новая методичка вышла. Писать по украински? Да 123123?
Анонім до 123123 Показати IP 20 Липня 2016 09:41
Ще одне ч**ооо!
007 до 123123 Показати IP 22 Липня 2016 23:28
Це називається почуття власної гідності!
Я Показати IP 19 Липня 2016 17:04
Низько вклоняюсь і водію і солдату .СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Шмуль Показати IP 19 Липня 2016 17:05
Казки старого Шмуля
11111 Показати IP 19 Липня 2016 17:09
Молодець. Таких водіїїв би побільше....
георгий до 11111 Показати IP 21 Липня 2016 18:03
Дурак ты как и этот водитель "патриот" вот пошли бы вы оба и повоевали а то пацанов гоните на эту войну и кричите что это не война а АТО
Лучанка Показати IP 19 Липня 2016 17:13
Правильно зробив
Саша Показати IP 19 Липня 2016 17:14
Водію - респект ! Солдату - приємного відпочинку!
XXXXXXX Показати IP 19 Липня 2016 17:18
А те бздо треба було копнями гнати з маршрутки. Щоб і не смерділо там
лада до XXXXXXX Показати IP 20 Липня 2016 17:19
гнати з України, а не тільки з маршрутки !!!
Чемодан вокзал росі Показати IP 19 Липня 2016 17:37
В Луцьку є люди, які мешкають тут по 50-60 років (сімї асвабадітєлєй), і не знають жодного українського слова. Як жити серед людей, яких вони ненавидять? Навіщо перетворювати своє життя в муку? Саквояж-вокзал-Росія, чи не так? Уявіть собі, якби в громадському автобусі в сьогоднішній Россії таке сказала Українка? Що б з неї залишилось?
стефко Показати IP 19 Липня 2016 17:37
Щось дуже сумнівно, знаючи маршрутників!! Скоріше, це солоденька казочка!!! Який номер маршруту?
321 до стефко Показати IP 19 Липня 2016 18:32
Не рівняй свій досвід з дівчатами до людей,маршрутчиків...в твому розумінні всі баби б....але це не так,є люди добрі а є ні,не всі однакові,вчись студент
лучани Показати IP 19 Липня 2016 17:42
Хай би та акупантка їхала до своїх в Лугандонію.
Український народ Показати IP 19 Липня 2016 17:46
Ми українці і ми в Україні-неньці.... Ніхто і ніколи з українців 2000 років не нападав першим, не розпочинав війни і не хотів чужої землі !!! Ми не хочемо чужої ні території ні горе-війни
маха Показати IP 19 Липня 2016 17:47
прошу редакцію ВН вияснити дані про водія і нагородити !!! побільше б таких
віра Показати IP 19 Липня 2016 17:49
На кого розрахована ця казочка?. Маршрутчик?!
321 до віра Показати IP 19 Липня 2016 18:30
Скинь лігенси,перестань травмувати те місце яким думаєш.запарилось
Андрій до віра Показати IP 19 Липня 2016 18:56
Щось не віриться в цю казку.
л Показати IP 19 Липня 2016 18:55
Молодець водій!!!
Анонім Показати IP 19 Липня 2016 18:58
Ці старі с...ти получають пенсію з наших податків
Лучанин Показати IP 19 Липня 2016 19:17
Якщо така подія дійсно була,то водій СПРАВЖНІЙ УКРАЇНЕЦЬ!!!!!!!!
ххх Показати IP 19 Липня 2016 20:29
Водій молодчина ! Дай Боже йому здоровя і удачі!
Мала Показати IP 19 Липня 2016 20:44
Мені одній здається що таким бабка справді потрібно закривати рот, бо вони багато на себе беруть. Якби я була на місті водія я б те саме зробила б.
небайдужий Показати IP 19 Липня 2016 20:51
треба було її в СБУ підкинути!
коли Показати IP 19 Липня 2016 22:32
наступна казка
!! Показати IP 19 Липня 2016 22:37
Українці потроху перетворюються на націю
123 Показати IP 19 Липня 2016 22:44
Подкинули дурачкам фуфловую сказку, прямо из штанов выскакивают...
василь Показати IP 19 Липня 2016 22:45
а на фото порушення пдр,водій розмовляє по телефону))
Світлана Показати IP 19 Липня 2016 23:11
А ніхто не казав що саме цей маршрут
Світлана Показати IP 19 Липня 2016 23:12
Це може бути інший маршрут. Хіба в цьому справа?
юра Показати IP 19 Липня 2016 23:20
стара сєпаратюга! позбавити української пенсії стару скотиняку!!!треба було сфоткати стару гримзу щоб сусіди знали з ким живуть!!!
Надія Показати IP 19 Липня 2016 23:40
Цікаво що та стара тут робить на Заході України? А ми їй не заважаємо часом жити ? Чого тут сидить "зазомбована"- таких людей вже не змінити і поки ми не відділимось від таких- то важко нам буде........!
Tanja Показати IP 20 Липня 2016 00:10
Люди схаменітся! B цій казці три нещасних судьбы, а ви тут кожен про себе...
Андрій Кот Показати IP 20 Липня 2016 03:22
недавно теж їхав в маршрутці, в цивільному, посвідчення УБД забув домаю, протягую водієї 3 грн. за проїзд, повертається він та говорить - шановний я вас пів року бачив на бігбордах міста та області але я вас знаю, дякую за те що ми на волині не воюєм....... приємно.....
це брехня Показати IP 20 Липня 2016 06:33
Це не правда брехня все видумано
Юрист Показати IP 20 Липня 2016 08:06
коментар було видалено
Фейк Показати IP 20 Липня 2016 08:56
Я в шоці, люди в нас досих пір вірять в казочки, як і з майданом.
007 до Фейк Показати IP 22 Липня 2016 23:35
До речі, поділіться "казочкою" про Майдан. Бо я досі такої не чув!
Рожищенка Показати IP 20 Липня 2016 09:57
Хай і казка але має дуже цінну виховну мету, дітей виховуємо на казках судячи з коментарів окремим дорослим треба брати приклад з позитивних героів і наслідувати їх вчинкам Водій молодець солдату низький уклін вони герої, а баба це сміття, бур"ян ,яких необхідно вимітати,виривати та викидати геть.
Тук-тук Показати IP 20 Липня 2016 11:13
коментар було видалено
Саша Показати IP 20 Липня 2016 14:38
Молодець
Юрій Показати IP 20 Липня 2016 17:25
Історія хороша, тільки вже стара...
Сергій Показати IP 20 Липня 2016 18:47
Респект і уважуха водію
ак47 Показати IP 20 Липня 2016 21:26
Навіщо вкидувати фейк і брехати,що мало брехні по телевізору,а для диванних патріотів раджу записатися контрактником і поїхати на схід,можливо думка дещо зміниться!!!!!
Лол до ак47 Показати IP 21 Липня 2016 16:37
Тебе отдельно - Чемодан-вокзал-Рассея
Полина Показати IP 31 Липня 2016 17:36
Вранье конечно.Сами брешут,сами верят.
леонід Показати IP 25 Листопада 2017 09:55
коли вже Україна збавиться від кацапів-ватників?