USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У луцькому ДНЗ просять замінити вікна

1 Жовтня 2015 12:52
Оскільки розпочинається холодний період року, аби не виникало проблем зі здоров’ям дітей, потрібно замінити старі вікна на склопакети в одному з дитячих садочків Луцька.

Про це йшлося під час 78 сесії Луцької міськради 30 вересня.

Із запитом до міського голови звернувся депутат Юрій Вега. З його слів, до нього звернулися батьки дітей, які відвідують другу молодшу групу «Сонечко» ДНЗ №22 на вулиці Грабовського, 13б.

Проблема полягає в тому, що в ігрових кімнатах та спальнях встановлені старі вікна, а оскільки розпочинається холодний період року, можливі великі неприємності – проблеми зі здоров’ям дітей. Батьки просять терміново замінити старі вікна на склопакети.

Депутати підтримали цей запит.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанка Показати IP 1 Жовтня 2015 13:35
А чому в інших садочках батьки власним коштом міняли вікна? Де були в той час депутати? Чим цей садочок так виділяється, що йому гроші виділять з міського бюджету? Чи, може, депутати повернуть гроші тим батькам, які платили за вікна?
аяяй Показати IP 1 Жовтня 2015 13:47
а що цей садочокок особливий? власним коштом хай стараються як в інших садочках і школах
Мама Показати IP 1 Жовтня 2015 14:51
А ми самі вставляли вікна у садочку у Луцьку ,складалися по 500 грн. І нікого не просили так, якщо ви хочете,щоб вашим дітям було тепло складайтеся і купляйте, а не будьте хитріші інших. ,
МАМА Показати IP 1 Жовтня 2015 15:16
І ми теж минулого року на вікна по 500 гривень, плюс на відкоси ще доздавали, а цього року на двері нові здаємо... То чому ми все робимо за власний кошт, а окремим садочкам значить з бюджету?
Анонім Показати IP 1 Жовтня 2015 16:40
Цікаво!!!
1 Показати IP 1 Жовтня 2015 17:35
Шановні батьки вам ніхто не забороняє звертатися за допомогою. Якби ви звернулися вам би теж допомгли)))Але ви вирішили просто здати гроші...от і все!!Є різні системи знижок, міська рада багато до чого долучається. Можна приймати участь в грант і т.д. Але ніхто цим не хоче займатися. всім легше заплатити гроші а потім нити, чого нам не безкоштовно)
Дорошенко Агата Показати IP 1 Жовтня 2015 18:24
хм, а через трохи читайте десь на просторах волинських інтренет-видань, як "Свобода" віконичка в садочках міняє....
777 Показати IP 2 Жовтня 2015 10:22
Хочу сказати, що цей садочок не є "особливим", такий як і інші, батьки теж усе роблять за власні кошти. А сидіти і нічого не робити, то вікна вам з неба не впадуть, потрібно робити висновки і діяти, а не проявляти своє незаловолення.
!!!!!!!!!!!!!! до 777 Показати IP 3 Жовтня 2015 11:57
дитина закінчує 11й клас школа просить зробити їй подарунок ,може звернутись до міської ради за допомогою.,бо клас маленький батьки грошей не мають