USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку біля Центрального ринку знесуть кіоск з хлібом

15 Січня 2020 11:01
Члени виконкому не дали дозвіл на роботу кіоску «Хліб», що знаходиться на вулиці Глушець, 8 поблизу Центрального ринку до 1 червня. Причина – реконструкція площі поруч із базаром.

Про це стало відомо під час засідання виконкому сьогодні, 15 січня.

До членів виконкому звернулась власниця кіоску Мирослава Грабарчук, яка попросила управлінців дозволити їй працювати, реалізуючи хлібні вироби у кіоску до 1 червня 2020 року.

Жінка наголосила, що уже шукає нове місце під кіоск, проте це не так просто.

Вислухавши підприємицю, члени виконкому все ж не погодили рішення на продовження терміну роботи кіоску до 1 червня 2020 року, тому найближчим часом його демонтують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Клава Показати IP 15 Січня 2020 11:29
Ну млять смiшно ... Коли вже влада кординально займеться реконструкцiею та наведеням порядку на територii прилеглоi до замку ???
наткральна до Клава Показати IP 15 Січня 2020 11:58
Ну ти, Клава натуральна!!!! ще й трудоднями. Який тобі зиск від ліквідації ринку та перетворення військового госпіталю в музей???? Чи підеш двірником на "РУБЛЬОВКУ", яку там буржуї витворять???
Клава до наткральна Показати IP 15 Січня 2020 13:48
Тринiтариi перемагають вiйськово - добровольче - волонтерський рух. Миром правять гроши. Тому розумнi торгашi вже евакуювалися зi Старого ринку i адаптуються на iнших, покi ще вiдносно вiльних майданчиках.
Клуша до Клава Показати IP 15 Січня 2020 12:10
Тобі все муляє???? Хай но ті буржуї захоплять територію ринку та в.госпіталя (севершенно беспплатно). ТОді побачиш, як будеш ходити окольними шляхами, щоб не псувати картинку багачам. Добре,як двірничкою-клавою візьмуть.
ду_а до Клава Показати IP 15 Січня 2020 12:12
Яу те вск станеться тто ти й до замка не дійдеш. На приватну власність клав не пустять
Кльоцнута до Клава Показати IP 15 Січня 2020 12:25
Клава! яким богам служиш??? чи може маєш надію на кусочок земельки???? буржуї в мережах не сидять. Запам"ятай це. А сидять їхні шавки і весь час дзяволять. А відповідати на божому суді тобі клавусю. Обдумайся
# Показати IP 15 Січня 2020 14:14
Як знесуть ларьок оце так повалять туристи.Треба закупляти муку буду пиріжки продавати головне бути першим....
ігор луцький до # Показати IP 15 Січня 2020 18:22
То купуй вже тістомішальну техніку,бо туристів буде багато.Вангую,не менше як 2-3 автобуса в день,а на фестивалі всі 5.