USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку чоловік з самогонним апаратом злякався муніципалів і втік

16 Грудня 2017 11:23
Самогонний апарат замість пасажира на передньому сидінні свого автомобіля возить один з водіїв у Луцьку. Саме таку картину помітили інспектори відділу «Групи швидкого реагування» департаменту муніципальної варти Луцька під час чергового рейду містом поблизу АС №1.

Про це йдеться на сторінці муніципальної варти у Фейсбуці.

В салоні машини інспектори розгледіли металеву посудину з трубками схожу на бідон до пристрою, за допомогою якого виготовляють самогон. Доповнили цілісну картину бочки великих об’ємів.

Власник автомобіля, мабуть, відчував якусь провину, адже помітивши муніципалів, накивав п’ятами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
тиць-здиць Показати IP 16 Грудня 2017 11:27
це як в старому несмішному анекдоті: не ґвалтував нікого, але ж маю апарат
Анонім Показати IP 16 Грудня 2017 12:05
бідон як бідон. чому вирішили, що це для самогону ? ах так !!!!!! це ж мєнти у таких апаратах самогон варять
aaa Показати IP 16 Грудня 2017 12:14
і що тут такого?
valdis peish Показати IP 16 Грудня 2017 12:21
ще питання звідки ці стрючки інспектора зняють як виглядає самогонний апараат видно іхні батькі також варять оковиту
Обурений Показати IP 16 Грудня 2017 12:22
Ця штука називається дистиллятор і за її допомогою можна не лише виготовляти якісний і не дуже самогон, але й дистильовану воду. Що тут протизаконного? Таке обладнання можна купити без проблем навіть заводського виробництва. Те що муніципали неуки і ледацюги, здається всім давно відомо.
11 Показати IP 16 Грудня 2017 12:36
Який екшн . Які новини ще муніципалам 100 тис виділіть на премію . Що таке побачили .
valdis peish Показати IP 16 Грудня 2017 12:41
я в шоці тепер на боковому сидінні не можна нічого залишати бо муніціпали сфоткають через вікно і викладуть в інтернет