USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку демонтують вивіску «Сбербанк Росії»

23 Березня 2016 21:00
Вивіску «Сбербанк Росії» засіб зовнішньої реклами – демонтують.

Про це повідомляє Народний контроль Волинь у фейсбуці.

Вивіска банку розміщена на проспекті Волі, 11.

Про це стало відомо сьогодні, 23 березня, під час засідання міськвиконкому.

Депутат Луцької міської ради Павло Данильчук наголосив, що це ганьба в час війни в центрі міста розташовувати вивіску банку держави-агресора.

«Ганьба, коли у час війни, у нас в центрі Луцька, працює банк країниагресора. Найменше, що ми можемо зараз зробити зняти вивіску Сбербанку», заявив Павло Данильчук.

«Працюйте собі, але вивіски заберіть», – зазначив Данильчук.

У багатьох містах України такі відділення були розгромлені, у Луцьку радикальних дій вдалось оминути.

Нагададаємо, що у лютому цього року у Луцьку бойкотували російський бізнес. Акцію протесту влаштували біля приміщення банку АТ «Сбербанк Росії». Опісля символічну «кров» розлили біля входу в приміщення відділення російського банку. Під час цього активісти вигукували гасло «Геть ворожий бізнес!».

Також Інформаційне агентство Волинські Новини писало, що Волиньобленерго візьме кредит у російського Сбербанку. Російський банк надасть волинським енергетикам кредит на 30 мільйонів гривень. Саме цей банк став переможцем тендеру на надання кредитів банківськими установами, який провело обленерго.

Данильчук нагадав, що у Закарпатті Геннадій Москаль, голова ОДА, зобов’язав познімати такі вивіски.

Виконком пропозицію детутата підтримав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
я Показати IP 24 Березня 2016 02:37
Дурдом ,а не держава Вивіску зніміть і працюйте далі
DRAKULKA до я Показати IP 24 Березня 2016 10:28
ПАТ "СБЕРБАНК РОСІЇ" уже змінив назву та тепер є АТ "СБЕРБАНК". Поміняють вивіску та будуть працювати.
людина Показати IP 24 Березня 2016 08:44
чесне слово!Данильчук добив. Працюйте далі!!
любопитний фінансист Показати IP 24 Березня 2016 08:49
Що ще може роботи горе-депутат Данильчук, зніме вивіску і заживем в мирі,злагоді і добробуті, нехай чесний бізнес відкриє, дасть роботу людям, податки сплатить по тих законах що наприймали, Але на таке розуму у нього нема.
справедливий Показати IP 24 Березня 2016 09:47
Чому страхова компанія Провідна (Росгосстрах) досі працює?
123 Показати IP 24 Березня 2016 09:59
ну хоч так - щоб людей не бісила вивіска- може потихеньку самі заберуться,
Просто лучанин до 123 Показати IP 24 Березня 2016 10:42
Забереться хто? Чи в тому банку люди не українці працюють? Це така сама фінансова установа як і всі. Діяльність банків має ругулювати Нацбанк!!! Подекуди умови цього банку набагато кращі, аніж наших фальшивих банків. Просто інколи не вистачає розуму задуматись про дії які робите. Країна агресора-що банк війну почав? Банк,що до АТО не працював? Чи людям які свої сім'ї забезпечують з голою срак*ою кричати "Слава Україні!" Наші військові - герої! Але не потрібно війну виводити за її межі!
до просто лучанин Показати IP 24 Березня 2016 12:57
а скільки ж вас там "годувальників" працює ну 3-5 від сили, знайдете собі іншу роботу якщо справді добрі спеціалісти .є речі через які переступати аморально Данильчук правий
СЛОВ'ЯНИ до до просто лучанин Показати IP 24 Березня 2016 15:28
Такий розумний . . . Найди тим 3 - 5 роботу за гарну заробітну плату то вони і так підуть . . . . А що там кращі умови це правда . . . Принаймі це банк де гроші ніколи не пропадуть . . . . Кращі там умови та %. . . . Він нікому не заважає . . . . І Іолиняни там працюють та годують свої сімї . . . .