USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку хочуть перейменувати 12 вулиць та 2 провулки

22 Лютого 2019 11:27
Новий скорочений перелік вулиць, що підлягають перейменуванню, винесли на розгляд депутатів міськради.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту 22 лютого.

Проект рішення про перейменування вулиць Луцька знову розглядатимуть під час сесії міськради. Як зауважив голова комісії Микола Федік, раніше вже розглядали проект рішення, а тепер перелік вулиць, які пропонують перейменувати, скоротили. Він закликав підтримати проект рішення, аби не було порушення закону щодо декомунізації.

Отже, до нового переліку на перейменування пропонують включити 12 вулиць та два провулки: вулицю Ватутіна пропонують перейменувати на Ліщинову, Воїнів-Інтернаціоналістів на Воїнів-афганців, Гастелло на Люблінську, Корнійчука на Валерії Новодворської, Макаренка на Долинну, Молодогвардійську на Межову, Островського на Сірої дивізії, Панфілова на Повстанську, Папаніна на Арсена Річинського, Революційну на Акацієву, Шевцової на Новоброварну, провулок Красовського на Галини Коханської, провулок Червоноармійський на Черешневий.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Активіст Показати IP 22 Лютого 2019 11:29
Маразм крєпчал.
Игорь Показати IP 22 Лютого 2019 11:33
У меня спросили хочу ли я переименовать их?? Кто место меня будет бегать и переделывать все документы?? Это время и деньги!!! Проблем других в городе нет???? Лучше бы цены на отопление убрали, больше пользы
жек до Игорь Показати IP 22 Лютого 2019 12:24
Ото розігнався, хоче опалення за 0 грн
Анатоль_ Показати IP 22 Лютого 2019 11:34
А ціни вони не хочуть знизити за комуналку. От владу маємо. Чим завгодно займа тись, аби не ділом!
таксист Показати IP 22 Лютого 2019 11:36
а мамсурова коли.
Олег Показати IP 22 Лютого 2019 11:38
А чому вулицю Воїнів-Інтернаціоналістів на Воїнів-афганців? А може на Воїнів-Чехословакiв? На Воїнів-англольцiв? Чи Воїнів-вьетнамцiв? Бо де тiльки радяньска влада не воювала.
АФ до Олег Показати IP 22 Лютого 2019 17:06
Воїнів -афганців-це на честь воїнів,які воювали проти контингенту радянських військ в Афганістані. Це на честь вояків-патріотів Афганістану.. Це не на честь тих, кого вторгли в Афганістан.
молодці Показати IP 22 Лютого 2019 12:21
Чого так мало тільки 12? Ще 5 проспектів, 34 вулиці, 6 провулків, 20 зупинок, 8 сіл в районі. Революційну нашо??? Риволюція гіднотсі була ж? Якраз актуальна назва.
Коля Показати IP 22 Лютого 2019 12:23
Давно пора це було зробити
Реаліст Показати IP 22 Лютого 2019 14:34
А ви хоча б одну вулицю збудували? Подивіться кіно- і фотохроніку довоєнного і післявоєнного Луцька , Луцька кінця 80- х років - радянська влада будувала, чи перейменовувала, так, як ви тільки й робите?
Так до Реаліст Показати IP 22 Лютого 2019 15:34
Радянська влада перейменувала майже всі вулиці.
Вова Показати IP 22 Лютого 2019 15:33
А Карбишева що, нормальна?? Промислова цій вулиці личило б більше!
Григорій Показати IP 22 Лютого 2019 18:04
Любов Шевцова була антифашисткою, боролася з нацистами. В Європі шанують, поважають і памятають учасників Руху Опору. В нас же купка людей присвоїла собі право "перейменовувати" вулиці, тобто, фактично, переписувати історію. А тепер коротке запитання - хто ви такі, кого ви підтримуєте, якщо фактично ставите під заборону прізвище, а отже, і подвиг антифашистки Любові Шевцової? Адміне, будь-ласка, не видаляйте моє запитання, в ньому немає нічого аморального, нецензурного. Я дуже хочу почути відповідь кого-небудь з членів комісії.
Евгений Показати IP 22 Лютого 2019 22:55
Папанин то чем провиниляся? Ладно Островский - Как закалялась сталь - не актуально уже, никто его и не читает и Павку Корчагина не знает. А Папанин вроде аполитичный был персонаж ...
А2А Показати IP 23 Лютого 2019 09:12
Валерію Новодворську нехай на роісі вшановують.