USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку хочуть змінити рух на одному з перехресть

28 Листопада 2020 17:10
На перехресті вулиць Яровиці та Набережної пропонують змінити схему проїзду транспортних засобів, зокрема дозволити поворот ліворуч із правої смуги.

Таку пропозиції залишив на платформі «Відкрите місто» користувач AL Chudakuli.

Він звернув увагу на те, що при спуску вулицею Яровицею постійно утворюються затори в лівому ряді, особливо в години пік.

«Потрібно встановити знак «Рух по смугах», який дозволить поворот ліворуч на вулицю Набережну з правого ряду. Також нанести переривчасту розмітку, щоб направляти транспортні потоки з лівого ряду вулиці Яровиці в лівий ряд вулиці Набережної і відповідно – з правого в правий. Це може покращити ситуацію, оскільки правий ряд майже увесь час порожній», – вказав користувач.
Повідомлення перейняв на опрацювання департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Сергій Показати IP 28 Листопада 2020 17:34
На Клима Савура - Задворецька нехай щось зроблять
Анатолій до Сергій Показати IP 28 Листопада 2020 17:49
Там взагалі світлофор потрібен.
Лучанин. до Сергій Показати IP 28 Листопада 2020 22:45
Там далі на Карпенка Карого дуже був комусь потрібен світлофор. При чьому писали люди які навіть і немешкають на цих вулицях.....
Юра Рабон до Сергій Показати IP 30 Листопада 2020 09:34
Вже зробили в сейца рома купив квартиру. Порядок буде.
??? Показати IP 28 Листопада 2020 17:34
Давно пора.Я завжди повертаю з права на ліво.
Ну да до ??? Показати IP 28 Листопада 2020 20:03
Таких мудаків багато
Джек до Ну да Показати IP 28 Листопада 2020 21:57
Нє,стояти за таким ідіотом як ти який в носі поки поковиряється-знов червоне
??? до Ну да Показати IP 28 Листопада 2020 22:27
Ти муділо і на Ковельській стояло поки не дозволили з двох полос повертати і стій ще тупий єба..АТ.
Рок до ??? Показати IP 29 Листопада 2020 11:37
Посвідчення водія по чому брав? Кажуть зараз до 250 $ зверху треба покласти
Анатолій Показати IP 28 Листопада 2020 17:48
На цьому перехресті простіше зменшити клумбу, звузити до однієї смуги виїзд на Яровицю з Набережної , й створити дві смуги для виїзду ліворуч з Яровиці.
Еn Показати IP 28 Листопада 2020 18:48
Слушна пропозиція! Тим що клумбу копає - Ви в змозі пояснити чому саме такий виїзд на Набережну був спроектований?
дідо Показати IP 28 Листопада 2020 18:55
Зробіть бензин-солярку по 35 ₴.... і затори щезнуть.
Джек до дідо Показати IP 28 Листопада 2020 21:59
Сігарєти і пиво по європейській ціни-хтось менше купляє?Шо за бред.
Ірен до дідо Показати IP 28 Листопада 2020 22:24
А ти будеш по 20 грн за маршрутку в такому випадку платити чи пішки підеш?
Саня Показати IP 28 Листопада 2020 19:41
Кожен день тудою ізджу, проблема реально існує. Копати ніяких клумб непотрібно, а зробити розмітку і повісити два знаки і все. Там і так деякі шкмахєри повертають наліво з правоі крайньоі.
Квадрат Малевича Показати IP 28 Листопада 2020 22:32
А ще потрібно "ТУРБО" кільце біля променя зробити як було. Бо зі сторони василя мойсея це кільце "замедления" плутанини і незручностей для водія. Правий ряд постійно пустий а лівий в корку до історичного. При цьому за кільце заплатили кучу грошей експертам з харькова. Повний бред!!!
Олександр Показати IP 29 Листопада 2020 12:58
Треба світлофор на перехресті біля Кромберг.
Володимир Показати IP 29 Листопада 2020 14:03
В'їзджаючи на кільце (Промінь)із Мойсея, з правого ряду знак показує рух прямо та на право, а по розмітці можна їхати тільки на право. хто проект робив.
Куні до Володимир Показати IP 30 Листопада 2020 09:38
Також звернула на це увагу, але чинуші сліпі
Мк Показати IP 2 Грудня 2020 08:54
Ну якщо немає ніякої заборони повертати на Набережну з правого ряду, то значить можна. А заборони там немає.