У Луцьку ліквідують два комунальні заклади позашкільної освіти
На черговій сесії Луцької міської ради депутати розглянуть проєкти рішень про ліквідацію двох комунальних підприємств – Міського центру туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді та Міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Штатні одиниці збережуть, адже гуртки, як заплановано, діятимуть у Палаці учнівської молоді.
Як розповів під час засідання комісії з питань міжнародного співробітництва, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму директор департаменту освіти Віталій Бондар, ідеться не про безповоротну ліквідацію комунальних закладів, а про переведення комплексу гуртків у Палац учнівської молоді.
«Усі гуртки центру туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді переводимо. Керівник центру буде заступником директора Палацу учнівської молоді, відповідно керуватиме відділом туризму, спорту та краєзнавства учнівської молоді. Чи було доцільним рішення у 2008 році про створення окремого структурного підрозділу, я не знаю. Місця в Палаці учнівської молоді достатньо. Фактично нічого не змінюється: кількість гуртків залишається такою самою, кількість викладачів залишається такою самою», – сказав він.
Аналогічне рішення стосується комунального закладу «Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради».
«Окремий відділ відкривається у Палаці учнівської молоді. Усі працівники перейдуть у цей відділ. Лише керівник центру виявив бажання звільнитися», – зазначив Віталій Бондар.
Додав, що ці рішення дозволять зменшити кількість юридичних осіб, а усі педагоги працюватимуть як і раніше.
Згідно з проєктами рішень, ліквідацію комунальних закладів «Міський центр туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді Луцької міської ради» та «Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради» мають завершити до 1 квітня 2022 року.
Здобувати позашкільну освіти вихованці центрів зможуть у Палаці учнівської молоді з 1 січня 2022 року.
Ольга ШЕРШЕНЬ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів під час засідання комісії з питань міжнародного співробітництва, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму директор департаменту освіти Віталій Бондар, ідеться не про безповоротну ліквідацію комунальних закладів, а про переведення комплексу гуртків у Палац учнівської молоді.
«Усі гуртки центру туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді переводимо. Керівник центру буде заступником директора Палацу учнівської молоді, відповідно керуватиме відділом туризму, спорту та краєзнавства учнівської молоді. Чи було доцільним рішення у 2008 році про створення окремого структурного підрозділу, я не знаю. Місця в Палаці учнівської молоді достатньо. Фактично нічого не змінюється: кількість гуртків залишається такою самою, кількість викладачів залишається такою самою», – сказав він.
Аналогічне рішення стосується комунального закладу «Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради».
«Окремий відділ відкривається у Палаці учнівської молоді. Усі працівники перейдуть у цей відділ. Лише керівник центру виявив бажання звільнитися», – зазначив Віталій Бондар.
Додав, що ці рішення дозволять зменшити кількість юридичних осіб, а усі педагоги працюватимуть як і раніше.
Згідно з проєктами рішень, ліквідацію комунальних закладів «Міський центр туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді Луцької міської ради» та «Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради» мають завершити до 1 квітня 2022 року.
Здобувати позашкільну освіти вихованці центрів зможуть у Палаці учнівської молоді з 1 січня 2022 року.
Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Дідо
Показати IP
22 Грудня 2021 02:55
Все закрийте!! І продайте!
Медоносні бджоли танцюють точніше, коли мають публіку
Сьогодні 00:37
Сьогодні 00:37
14 червня: свята, події, факти. Міжнародний день блогера і День працівників текстильної та легкої промисловості в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Польщі на ділянці лікарки знайшли останки 32 ненароджених дітей
13 Червня 2026 23:36
13 Червня 2026 23:36
На Волині оштрафували батька, бо малолітній син курив електронну сигарету 
13 Червня 2026 23:08
13 Червня 2026 23:08
Суд у Луцьку забрав права у водія, бо той п’яним в’їхав у дерево і паркан
13 Червня 2026 22:40
13 Червня 2026 22:40
У Луцькому районі – ДТП за участі авто поліції охорони, є потерпілі
13 Червня 2026 22:12
13 Червня 2026 22:12
Що довша служба – то триваліша гарантована відстрочка: Федоров розповів про нову контрактну систему у війську
13 Червня 2026 21:44
13 Червня 2026 21:44
Трамп заявив, що США та Іран підпишуть мирну угоду вже завтра
13 Червня 2026 21:16
13 Червня 2026 21:16
У Ковелі водій за два дні попався п'яним на двох автівках: як покарали
13 Червня 2026 20:48
13 Червня 2026 20:48

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.