USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцький адвокат вийшов на площу з плакатом

19 Грудня 2013 15:31
Волинські адвокати підтримують Євромайдан. Через це на них тиснуть представники влади, - стверджує один із них.

Зі слів депутата Луцької міської ради Андрія Осіпова , останні мають вагомі прични для того, щоб згуртуватися. Усього у «коаліції» - 10 учасників. Як пояснив обранець громади, на правозахисників тисне місцева влада . Йдеться саме про тих адвокатів, які захищають шістьох активістів луцького майдану.

Обранець громади стверджує, що луцьким правозахисникам дошкуляють керівники управління УМВС у Волинській області та вище керівництво прокуратури.

«Їм погрожують, що будуть переслідувати усіх клієнтів, права яких ті відстоюють. Також обіцяють постійно контролювати місцеперебування останніх, «ловити» їх по нічних клубах, зупиняти та перевіряти власні автівки», - заявив юрист.

Те ж саме, як пояснив активіст, стосується і майнових питань: на правозахисників збиратимуть компромат. При чому, як стверджують луцькі юристи, не гребуватимуть і «дослідженням» особистого життя кожного із них.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
дідо Показати IP 19 Грудня 2013 15:35
Віе не адвокат.а провокатор....
Александр Показати IP 19 Грудня 2013 15:37
Не знает господин Осипов, что в этот день к св.Николаю нужно обращаться. В церковь нужно, к иконе Николая Чудотворца, челом бить...бабуля так и указывает, мол туда иди, милок, "кассовый аппарат" там...
Александр до Александр Показати IP 19 Грудня 2013 15:42
А, нет, ошибся я, она как раз указывает, где он свой товар скинет жаждущим, а рассчитываться потом
Луцький Показати IP 19 Грудня 2013 15:48
Добре, що цей вийшов лише з плакатом, а міг би й з автоматом та пістолетом, як нещодавно адвокат Дмитро Курляндський...
Кос Показати IP 19 Грудня 2013 16:07
коментар було видалено
лучанин Показати IP 19 Грудня 2013 16:25
Це ж потрібно бути таким хитрим, щоб прикинутися таким дурником.
Юрист Показати IP 19 Грудня 2013 16:51
Шановні дописувачі хто вам дав право принижувати гідність людини. Андрій звернув увагу на реалії сьогодення якими потураються права людини і якщо ми не згуртуємось то з нас зроблять бидло. Завтра хтлсь з вас попаде під прес варягів Терещука і залишися без штанів. Для прикладу призначеному в Любомль начальнику міліції відпочивати в своєму маєтку під Києвом мішав гавкіт сусідських собак. Він вийшов і їх просто постріляв. Куди тільки не скаржились сусіди, навіть по 1 + 1 було декілька сюжетів, нажаль реагування залишилось на рівні говорільні. От такі реалії сьогодення, а ви примахались до Осіпова.
Синоптик до Юрист Показати IP 19 Грудня 2013 17:08
З ким ви сперечаєтесь? Це ручні тролі системи. Люди які за 3 рублі і гідність принизять і президенту задницю вилижуть.... Воїни КГБ, блін...
Misteria до Синоптик Показати IP 19 Грудня 2013 17:22
Ображати когось під чужим чи анонімим ніком - не рівень для порядної людини!
Александр до Misteria Показати IP 19 Грудня 2013 17:32
будут меня искать в погонах даже друзья забудут имя двери приличные закроют что мне косые эти взгляды я вне закона я синоптик
Izya Показати IP 19 Грудня 2013 18:28
коментар було видалено
сміхота Показати IP 19 Грудня 2013 18:32
А ще нещодавно писали про цих клоунів як вони захопили підприємство Промбуд 6 і під все майно набрались кредитів в Західінкомбанку. які не повертають, а зараз бачиш но вони вже революціонери
пасажир Показати IP 19 Грудня 2013 19:45
ууу.. Осіпов за правду). А на фотці поряд з ним менший Бондарук. Нехай справедливості для вкладників "Західінкомбанку" добивається
Петро Показати IP 19 Грудня 2013 21:04
Ворюга Оська проснувся ,що не вийшло на поза черговій сесії з бондаруком засунути руки ,які ніколи не крали в кредит хапнути під прикриттям осбб з десяток міліонів і відмити через бондарукову підставну фірму ,як вже відмили сім міліонів виділених під програми в прокуратурі розкажете
Мясник Показати IP 19 Грудня 2013 21:06
Які кормлені свин..чі писки точно не за народ.
Юля Показати IP 19 Грудня 2013 21:09
Не знаю хто такий Осіпов ,а з плакатом точно не поряд на *ика видно зразу.
Кос Показати IP 20 Грудня 2013 08:34
Андрій осіпов щиро проплачує свій піар в інтернет виданнях в тому числі Волинськких новинах!, Про його справжню "порядність" тільки здогадуватись можна.
Ден Показати IP 20 Грудня 2013 08:35
Человек шобло йо....ло!
GREG до Ден Показати IP 20 Грудня 2013 08:45
коментар було видалено
GREG до Ден Показати IP 20 Грудня 2013 08:48
Согласен. Рюшка еще смолоду глупостью занимался, а теперь понты розпинают его со всех сторон.
Слава Україні!!!! Показати IP 20 Грудня 2013 08:46
як раз шанс показати себе, Респект і уважуха, що так вміють самі себе піарити, КОЛОУНИ ,а не депутати,
осьці Показати IP 20 Грудня 2013 09:12
А навіщо групу підтримки поставив - Бондарчука, Ульчака, Філіпа?
оксана Показати IP 20 Грудня 2013 10:42
Що за тупі вислови на рахунок адвокатів .Це все нащо вам хватає фантазії.Патріоти хр***нові.
адвокат Показати IP 20 Грудня 2013 18:57
Осіпов має активну позицію як політик, адвокат та просто громадянин! Думаю тим анонімам, що пишуть такі коментарі просто не вистачає ні розуму, ні сміливості хоча б у якийсь спосіб відстоювати свої інтереси! Повністю підтримую Андрія та інших колег, які 19 грудня вийшли на площу, щиро шкодую, що не змогла приєднатись!!!
Оські Показати IP 20 Грудня 2013 21:56
Не строчи собі оди сміливий відбирати гроші пенсіонерів мра..ь