USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку - новий начальник управління освіти

21 Квітня 2017 17:31
Начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк стане радником міського голови з 25 квітня 2017 року. Відповідно його посаду займе начальник відділу кадрово-методичного забезпечення управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко.

Про це йдеться в розпорядженнях виконувача повноважень Луцького міського голови Ігоря Поліщука від 21 квітня.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” раднику міського голови Олегу Гребенюку встановили надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років; надбавку за вислугу років у розмірі 15 % до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг, що відповідає його стажу служби в органах місцевого самоврядування станом на 25 квітня 2017 року - 7 років 9 місяців 17 днів.

Зіновії Лещенко, яка, до слова, перебувала у кадровому резерві на зазначену посаду, встановили надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років з 25 квітня 2017 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Звізда Показати IP 21 Квітня 2017 18:07
Дайте загревисі посаду бо десь пропала аж скучно )))
дідо Показати IP 21 Квітня 2017 18:21
Для чого робити кадрові перестановки, якщо скоро вибори мера будуть, який знову буде набирати команду.
Анонім до дідо Показати IP 21 Квітня 2017 20:20
всім її підлеглим співчуваю
Анонім Показати IP 21 Квітня 2017 19:01
а чому рядовим працівникам як от вчителям, прибиральницям тощо ніколи не встановлюють надбавки за особливі досягнення у праці ? чи начальство апріорі завжди перепрацьоване ?
Всезнайко Показати IP 21 Квітня 2017 19:15
коментар було видалено
х5м Показати IP 21 Квітня 2017 20:01
коментар було видалено
Настя Показати IP 21 Квітня 2017 20:01
Олег Гребенюк дуже хороша людина, гарний педагог, можна сказати ас своєї справи. Щиро рада за нього. Був моїм вчителем історії в школі. Таких зараз мало професіоналів.
Микола Показати IP 21 Квітня 2017 20:07
коментар було видалено
Учень Показати IP 21 Квітня 2017 20:09
Чому ж ні? Можна було кого -завгодно. ... Питання в компетентності і якості виконуваної роботи. Але нашим людям ніколи і ніким недогодиш. Всі не ідеальні, а керівництво -тим паче; )
14-ій школі Показати IP 21 Квітня 2017 20:22
Це вам не радянські часи. Тепер підбір кадрів іде за іншим принципом.
Анонім до 14-ій школі Показати IP 21 Квітня 2017 20:40
нічим не відрізняється від радянських часів, бо позвоночників як ставили, так і ставлять.
Лучанин до 14-ій школі Показати IP 21 Квітня 2017 20:42
Чому такі коментарі?
Садочок Показати IP 21 Квітня 2017 20:24
Нам всім скоро буде жо...а. Знайшли, кого поставити
Педагог до Садочок Показати IP 21 Квітня 2017 20:42
Ж...па буде тим, кому є чого боятися
Феміда Показати IP 21 Квітня 2017 21:30
Ну да, обрали голову апеляційного суду і відразу пачальника в освіту призначили ! Хороша пара ! Треба привітати !
Ююю Показати IP 21 Квітня 2017 21:34
Вже немає кадрового резерву.
Анонім до Ююю Показати IP 21 Квітня 2017 23:03
силка буде вічним резервістом
Знаю Показати IP 21 Квітня 2017 22:07
коментар було видалено
Силка Показати IP 21 Квітня 2017 23:20
А мені дуже подобається Зіновія Богданівна. Дуже чарівна жінка та розумний керівник. Вітаю Вас, Зіновія Богданівна, з призначеннчм на цю чудову посаду! Я з нетерпінням чекала на цю подію!
Анонім до Силка Показати IP 22 Квітня 2017 13:51
а куди ж вам пані тетяно, діватись ?
Світлана Показати IP 21 Квітня 2017 23:27
Що не кажіть, а краще Калуша, мабуть, не було і не буде. В хорошому розумінні. Оце був начальник!
Освітянин до Світлана Показати IP 22 Квітня 2017 00:55
Мабуть найкращим начальником був Михайло Махомед
Тетяна Показати IP 22 Квітня 2017 08:37
Шановна п. Зіновія Богданівна! Я Вас щиро вітаю з призначенням! В мене одне тільки питання. Ви , як очільник однієї із найважливішої структури, зайшовши в клас для заміни ,які знання зможете передати своїм підопічним ,щоб вони в захваті виходили з Вашого уроку? щоб ці знання вони використали в житті? яким чином Ви намагатиметесь досягнути, що на першому місці у дітей буде зацікавленність і допитливість, на другому знання, і аж на останньому оцінювання? Нам потрібні практики,а всю теорію ,як це розробити ми прочитаємо в Інтернеті,так що до роботи, до учнів ,до студентів, до викладачів, об'єднуйте і надихайте! А якими мовами Ви володієте?
Учень Зіновії Богдан до Тетяна Показати IP 22 Квітня 2017 11:34
Пані Тетяно, ось тут Ви реально помиляєтесь - такого практика, як п. Зіновія ще пошукати треба. Навчався у неї в 21 гімназії, в захваті виходив з кожного уроку :вміння донести до дітей суть навіть не дуже цікавої теми, присутнє далеко не у кожного вчителя. Користувалась авторитетом серед дітей і батьків.Державною мовою володіє на рівні в рази вищому, аніж більшість нинішніх "практиків "...смішно з недополіглотів, які не знаючи свого, беруться за чуже....
До нового керівника Показати IP 22 Квітня 2017 09:34
Готуйтеся!!! Бруду буде стільки, що вистачить не на одну особу, навіть "короновану"! Але в народі кажуть : "Собаки гавкають, а караван іде"! Те, що зараз Вам це не треба (посада) - факт. З новим мером буде нова команда, а посада в місті важлива і Вам прийдеться щось шукати, но час ще є...
Учень Показати IP 22 Квітня 2017 10:08
А як може впливати на навчальний процес начальник відділу освіти?Та ніяк.Це формальна посада.Все регулюється законодавством України.Методички буде писати,так це "совковий"підхід до справи.Вчитель.Ось основна дійова особа в освіті,звичайно що і батьки і оточення впливають на процес,але саме вчитель закладає основу і звичайно вихователь в дитсадку.Бо дитина формується як особистість до 5 років.
Від молодих Показати IP 22 Квітня 2017 11:13
Знайомтесь , такі коменти пишуть вчителі та вихователі про свою колегу , керівника, жінку . Пишуть ті, хто має сіяти добре та вічне в душах ваших дітей. А сленг який. Можна мати свої переконання , методики , уподобання ,але поливати анонімно людину брудом з дивана . Слабо вам, висловити свою думку в очі ?Та ще й прикриватися чужими іменами та прізвищами, гидко
Анонім до Від молодих Показати IP 22 Квітня 2017 13:49
а ти якого роду-племені ?
Соня Показати IP 22 Квітня 2017 12:47
Цікава особистість пані Зеня. Розумна, креативна, завжди у пошуках нового. Успіхів Вам! Терпіння. Вірю що пройде декілька років і про Вас будуть говорити як про хорошого, чесного, справедливого керівника. Р. S. Саме так говорять про Голову адмін. суду . Думаю що Ви зміните систему, що не все вирішують гроші, зв’язки,хабарі. Хотілося, щоб запрацювала прозора система відбору кадрів. Щоб молоді люди які закінчують університети чи давно закінчили і мали бажання працювати в школі там і працювали. Шкода що немає закону який би регулював встановлення годин пенсіонерам, а то пенсія і повна ставка( год ) мені здається це трішки не правильно. Змінюйте і змінюйтесь, все у ваших руках. Хай береже Вас Господь у всіх добрих справах.
Анонім до Соня Показати IP 22 Квітня 2017 13:48
дайте пенсіонерам нормальну пенсію - і ніхто не буде працювати
Лучанин до Анонім Показати IP 22 Квітня 2017 16:22
А куди дітися молодим людям піся інституту?
Анонім до Лучанин Показати IP 22 Квітня 2017 18:42
знову ж таки недолуга кадрова політика держави. навіщо клепати дипломи, якщо немає попиту на ринку праці ? олігархічна банда засіла на високоліквідних голубих фішках, банківській сфері і їх не цікавить розвиток економіки, де необхідно вкладати довгі гроші, які окупляться через 7 -10 років. немає стимулу для розвитку нормального бізнесу, який буде потребувати різнопланових кадрів. ще 5-10 років і в країні не буде інженера, який зможе відрізнити гайковий ключ від штангенциркуля.
спецам Показати IP 22 Квітня 2017 13:46
управління освіти взагалі не потрібне . ні міське, ні обласне . які функції вони виконують ? ліфта, який передає міністерські вказівки до школи ? такої дурнуватої ієрархії в цивілізованих країнах немає. методичною роботою вони також займаються чисто умовно, бо ті показово-постановочні семінари по школах нікому не потрібні. є державна програма, є розроблені підручники. розробити методичний матеріал - і не треба видумувати велосипед. а функції контролю виконує дирекція школи, кваліфікацію яких підтверджують незалежні центри оцінювання. і зашкарубле ВІППО, яке працює методами савєцьких часів, не даючи ні сучасних знань, ні сучасних методик навчання, у такому вигляді нікому не потрібне. чому українські дипломи у світі не визнаються ? тому що зашкарубла система освіти, не зорієнтована на розвиток дитини, формування умінь здобувати і застосовувати знання. ТАК ЩО ПРОДОВЖУЙТЕ МІСИТИ ВОДУ В СТУПІ !!!!!!!!!
МУСЯ Показати IP 22 Квітня 2017 16:16
Якби зникло оці уо,ммк, віппо, то заклади освіти все одно працювали б. ГОЛОВНЕ - ДІТИ І ПЕДАГОГИ!
Професіонал Показати IP 22 Квітня 2017 18:13
Вітаю! Щиро рада! Заслужила!
Анонім до Професіонал Показати IP 22 Квітня 2017 18:42
чим?
настя Показати IP 22 Квітня 2017 19:39
А я думала що щось зміниться пройшла революція, почалась війна і змін ніяких, як приходили на посаду чиїсь родичі так і приходять... Для чого це все було починати. ніяких реформ ніяких змін чому ?
ПЕДАГОГ Показати IP 23 Квітня 2017 00:24
ХИЗУВАТИСЬ ТИМ, ЩО НІБИТО ПРИЗНАЧЕННЯ З КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ - СМІШНО І БЕЗЧЕСНО!!! А ЯК ЖЕ ЗАКОНИ УКРАЇНИ....??? А НІ ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ВАКАНТНУ ПОСАДУ, А НІ ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ ПРИЗНАЧЕННЯ! ???
оляля Показати IP 23 Квітня 2017 08:03
а чому конкурсу не було...?
настя до оляля Показати IP 23 Квітня 2017 09:52
В управлінні освіти і в загалі по школах ніяких конкурсів щоб попасти на роботу треба мати дуже великі звязки. А можливо Зіновія Богданівна змінить систему???
СВОЇ Показати IP 23 Квітня 2017 17:31
ВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ
педагог Показати IP 7 Травня 2017 10:46
Чому педагогів змушують іти на мітинг 8 і 9 травня?