USD 39.90 40.20
  • USD 39.90 40.20
  • EUR 39.90 40.25
  • PLN 9.90 10.00

У Луцьку п'яним за кермом авто спіймали настоятеля монастиря. Відео

12 Квітня 2022 10:26
У Луцьку вчора після 23 години патрульні затримали п`яним за кермом настоятеля монастиря 12-ти апостолів Володимир-Волинської єпархії ПЦУ Тараса Ханаса (ігумена Трофима).

Відео інциденту опублікував юрист Артур Мартіросян.

Священник відмовився на місці проходити тест на стан алкогольного сп’яніння. Крім того, він не поїхав в наркодиспансер та не підписав протокол.

Як пише ВолиньPost, у пресслужбі патрульної поліції області підтвердили, що такий випадок був пізно увечері 11 квітня. Чоловік їхав під час дії комендантської години. Відмовився від проходження тесту на стан сп'яніння. На нього склали адміністративний матеріал за статтею 130 КУпАП ( Керування у стані сп'яніння). Машину доставили на спецмайданчик.
Нагадаємо, віднедавна на Волині у водіїв, які сіли за кермо в нетверезому стані, автівки конфісковують для потреб Збройних сил України та інших військових формувань.

Щоправда, юрист Артур Мартиросян пояснив, що не всі вилучені автомобілі їдуть на фронт.

Для цього потрібне безпосередньо рішення командира якоїсь військової частини. Без такого рішення автомобіль не може бути забраний, запевняє юрист.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Лучани Показати IP 12 Квітня 2022 10:52
Та його вже давно всі знають за такі діяння. Але яке ж хитре! Ще й відкрито дзвонить до "рішал" і затягує час.
Адекват! Показати IP 12 Квітня 2022 10:52
Так же ж піст!!!)))
Всезнайко до Адекват! Показати IP 12 Квітня 2022 17:26
В ПЦУ не постять.
Олександр Показати IP 12 Квітня 2022 11:53
Як то кажуть, головне, що не москаль...
Голос з неба Показати IP 12 Квітня 2022 12:45
Ох і попи монахи! П’яниці, бабники, геї, злодії.
санітар Показати IP 12 Квітня 2022 12:50
З блядок їхав. Хороша в нас релігія: можна грішити, навіть попам, навіть у Великий піст, а наступного дня молитись, махати перед носом прихожан кадилом, і все буде прощено.
Народна прокуратура Показати IP 12 Квітня 2022 13:19
Ну, розумію, випив, сів за кермо. Неправильно. Але для чого брехати? Ти ж маєш бути моральним авторитетом для прихожан. Як завтра дивитимешся їм в очі і розповідатимеш, що треба прагнути до духовної досконалості?
Перехожий Показати IP 12 Квітня 2022 19:45
Забрати автомобіль на армію.
всезнайко Показати IP 12 Квітня 2022 20:10
попа в маріуполь
Патріот Показати IP 12 Квітня 2022 21:23
Як то так в ПЦУ і п'яний!( А тож тільки УПЦ погані!(
Правда Показати IP 12 Квітня 2022 22:20
Якби люди після такого перестали ходити до храму де служить цей піп, тоді б щось зашевелилось в голові, а так відкупиться прихожани принесуть, на носі Вербна неділя. Безкарність породжує зло!
Свій Показати IP 12 Квітня 2022 23:09
Треба було в духовну семінарію поступати і на тобі айфон, бмв ще й сто грам налють.
ооо Показати IP 13 Квітня 2022 13:49
Батюшку показали, а воєнкома Луцького військомату п'яного, що їздить ночами зам'яли???
Арсенюк Василь Показати IP 18 Квітня 2022 20:00
Хлопці вміють махати прикладами і кричать що воювали. Питаня чому тут сидять і хлопців які не служили відправляють через знакомих в воїнкоматі на передову?