USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Луцьку – смолоскипна хода до Дня захисника України. Фото

14 Жовтня 2018 22:21
У День захисника України та у свято Покрови Пресвятої Богородиці близько сотні молодих хлопців та дівчат пройшли вулицями міста ходою, тримаючи у руках факели та вигукуючи патріотичні гасла.

Хода пройшла за маршрутом Київський майдан – Замкова площа 14 жовтня.

Ознайомившись з правилами техніки безпеки, близько 19 години учасники маршу почали запалювати факели та шикуватися у колону на Київському майдані поблизу будинку обласної державної адміністрації. Потому вирушили проспектом Волі.

Хода супроводжувалася патріотичними гаслами, які також підхоплювали перехожі: «Бандера – наш Герой, Покрова – наше свято», «Слава Україні! – Героям слава!», «Наша земля – наші Герої» та багатьма іншими.

Зокрема, учасники ходи зупинялася біля Стели Героїв Небесної Сотні, щоб схилити голови перед загиблими захисниками України. Завершилася смолоскипна хода на Замковій площі.

Фото: Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Кулемет Показати IP 14 Жовтня 2018 22:48
Чим би діти не тішились, аби не пиячили і не палили. А взагалі, в сучасному світі існує багато інших методів прояви патріотизму, крім середньовічних факелів і вигукувань.
Лопатою по ваті до Кулемет Показати IP 15 Жовтня 2018 08:20
Смолоскипна хода, то саме той метод прояву патріотизму, який гуртує однодумців, показує оочуючим "друзям " що молодь росте патріотами, що молодь готова до боротьби і бореться. Да й традиція це давня, з часів УПА як мінімум. Таке можна тільки вітати, МОЛОДЦІ!!!
Анонім до Лопатою по ваті Показати IP 15 Жовтня 2018 11:52
Сморід залишився до ранку від цієї традиції
Лучанка до Анонім Показати IP 15 Жовтня 2018 13:46
Я брала участь в ході - і ніякого запаху від смолоскипів немає ! Не видумуйте! А якщо вам, шановні, важко відірватись від дивану, то не ганьбіть інших!
Кулемет до Лопатою по ваті Показати IP 15 Жовтня 2018 13:00
Готова боротись чим? Смолоскипами? В сучасному світі перемагають розумні, хитрі, і фізично сильні. Гуртуватись і збирати однодумців можна в дитячих гуртках-української мови і літератури, радіо-, авіамоделювання, спортшколах. Багато зараз безкоштовних гуртків для дітей створено???
Хрен собачий до Кулемет Показати IP 16 Жовтня 2018 15:58
Це все перехідне. Підростуть дітки, захочуть добре їсти і м'яко спати, та й поїдуть у Польщу працювати. Тоді вже буде не до Бандери та святкових демонстрацій, а розпочнеться реальне, доросле життя. І вже будуть згадувати не Бандеру та Шухевича, а наших ДУПАтатів, "незлим, тихим словом", через яких будуть змушені батрачити по світі у пошуках кращого життя, або змиряться з українською реальністю і будуть працювати в Україні за копійки, ламаючи голови як дотягнути від зарплати до зарплати, не влазячи в борги. :)
Богдан Сташинський Показати IP 14 Жовтня 2018 23:32
Вони сами вiд себе переляканi ...
! до Богдан Сташинський Показати IP 15 Жовтня 2018 08:22
А чому їм бути переляканими ? То скоріше твої фантазії такі, з переляку привиділось... А деякі з цих юнаків і на Сході були і воювали.
Володя Показати IP 15 Жовтня 2018 00:09
Хай до військомату підуть в робочий день.
андрій до Володя Показати IP 15 Жовтня 2018 14:28
військомат ходить по заводах і підприємствах і так нормальних людей заманювати служити по указу Петра І, А ледарів і підлабузників та лизунів дупи, вони не беруть по то свої в них солідарність.
мракобесие Показати IP 15 Жовтня 2018 00:10
шагаем в ад...
7про до мракобесие Показати IP 15 Жовтня 2018 09:49
Вата, вы уже в аду. За войны и кровь православной Грузии, Молдовы, УКРАИНЫ вам россияне гореть в аду до седьмого колена.
Анатоль_ до 7про Показати IP 15 Жовтня 2018 12:41
Обiймаю тебе, моя сестро! Я з тобою! Я теш саме думаю, як ти, люба моя!
Антон до 7про Показати IP 15 Жовтня 2018 14:24
Не згорять вони у вавана ще трільйони кубів нерозвідоного газу, арктичний шлейф, і китай сусід, в україні завдяки патріотам бензин уже по 35, розруха, і упадок економіки, і втрата енергоємкісних регіонів такі як донбас, а в криму була нафта там навіть Бойко збирався добувати нафту при янику вишкі купував , але вова все віджав, і ще коли достроїть турецькій і потік два, і на ш уренгой памари ужгород кане в забуття, тобі будемо далі творити патріотичний шабаш аля північна корея чи ні?
Реаліст Показати IP 15 Жовтня 2018 11:10
А що ти зробив корисного для України? Я???Я.... Я з смолоскипна по Луцьку, як при .....рок бігав.....
Шурік Показати IP 15 Жовтня 2018 17:57
Ще б на другому плакаті уточнили, за що вони борються, а то не зовсім зрозуміло. Класно так і досить романтично - пройтися містом зі смолоскипами, необізнаних пішоходів лякаючи, а потім завалитися спати (чи піти гульдибанити) з почуттям чесно виконаного обов'язку перед Батьківщиною. Патріоти - ось вони які!
1487 Показати IP 17 Жовтня 2018 21:48
Знаю в історії два приклади смолоскипного ходіння, в гітлерівській Німеччині і оце ось в нас...савпадєніє?