USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Сотні смолоскипів запалили у Луцьку

14 Жовтня 2014 21:43
Смолоскипна хода Луцьком, приурочена до 72-ї річниці створення Української Повстанської Армії, відбулась сьогодні, 14 жовтня. Сотні лучан долучились до урочистого дійства, пройшовши центральною частиною Луцька до Старого міста з факелами у руках, скандуючи патріотичні гасла.

Охочі таким чином вирішили вшанувати річницю заснування УПА та усіх полеглих за незалежність героїв. Зібрались надвечір на території меморіального комплексу «Вічна слава», звідки збирались рушити містом у супроводі правоохоронців, працівників ДАІ та пожежників.

Проте, ще навіть не вийшовши за територію меморіалу, учасники потрапили у конфлікт. Чоловік, який представився бійцем батальйону «Айдар» закликав молодих людей зняти балаклави. Мовляв, він воює на Сході з відкритим обличчям, ризикуючи життям, оскільки сепаратисти, захопивши в полон таку людину, в живих не залишать.
Молоді люди відповіли чоловіку на гасла «Слава Україні», проте маски знімати відмовились.
Зрештою, під гучні кличі «Слава Україні!» колона рушила з меморіального комплексу. Першими йшли представники Козацького стрілецького братства під проводом отамана Віктора Федосюка.
За рухом колони пильно спостерігали правоохоронці, а ДАІшники супроводжували рух активістів, відтісняючи автомобілі. Також, задля безпеки, за колоною рухались пожежники.

Учасники скандували патріотичні гасла «Слава Україні!», «Героям слава!», «Україна – понад усе!», «Одна, єдина, соборна Україна!», «Схід і Захід – разом!». Пригадали присутні і головних ідеологів УПА, вигукуючи «Бандера, Шухевич – герої України». Враховуючи агресію країни сусіда та анексію ним Криму, на часі були гасла «Бий москалів – складайте трупи!», «Москалів – на ножі!». Ну і, звичайно, не обійшлось без традиційного «привіту» президенту Росії «Путін – (нехороша, нечесна людина)., - авт.».
Перехожі із захопленням спостерігали за факельною ходою та світлом смолоскипів, чимало з них фільмували те, що відбувалось, на мобільні телефони.
А водії автівок, які проїжджали повз, сигналили в такт гаслам, які скандував натовп.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 83
Дончанин Показати IP 14 Жовтня 2014 22:00
"Враховуючи агресію країни сусіда та анексію ним Криму, на часі були гасла «Бий москалів – складайте трупи!», «Москалів – на ножі!»" - Ну и ну! Память у курей и то лучше, чем у авторов этой статьи. Ибо эти лозунги впервые открыто появились на майдане, т.е. раньше указанной причины их появления.
admin до Дончанин Показати IP 14 Жовтня 2014 23:23
ех.. злі інтернети ))) в "Дончаніна" - російські ІР, а в "лучан" - данєцкіє. що ж то за біда така, га ? :D 15-рубльові, поховайтесь, а !
Дончанин до admin Показати IP 14 Жовтня 2014 23:40
Ну и чмо же ты на палочке. Даже не можешь определить регион моего текущего ІР. На данный момент я работаю с донецкого ІР. Правда, когда меня банят, то перехожу на иные ІР, естественно, что не меняя компа. Если не умеешь делать такие вещи, то грош тебе цена, как специалисту.
десь з відси до admin Показати IP 15 Жовтня 2014 14:20
а тобі тільки з Луцька хочеться читати? а я де сиджу?
Анонім до Дончанин Показати IP 15 Жовтня 2014 07:25
Людям інших національностей стало дуже НЕКОМФОРТНО жити у ЛУЦЬКУ, навіть тим, хто тут народився. Відчула насобі.
Коля до Дончанин Показати IP 15 Жовтня 2014 09:27
коментар було видалено
Света Показати IP 14 Жовтня 2014 22:00
А эти красавцы вообще то понимают, что многие на юго востоке не считают их героев героями, а их последователей считают злобными " бандерами." Шо собственно это война их вина и это они своими выкриками разрушили единство страны.
луцьк до Света Показати IP 14 Жовтня 2014 22:11
Я теж так вважаю. Стремно стає жити людям інших національностей в Луцьку. Скажем, некомфортно. А це дуже погано .
Юрій до луцьк Показати IP 15 Жовтня 2014 11:59
Якщо не комфортно, то чого тут живите??? Тут ніхто силою, нікого не тримає...придбали собі квиток і вперед на "родіну мордовію".
Юрій до луцьк Показати IP 15 Жовтня 2014 14:18
Що сц"ки мінусуєте, а виїхати нехочите?)))))))
Олександр до Юрій Показати IP 15 Жовтня 2014 14:23
Хочеться з відси побачити як зло саме себе з"їсть.
Анонім до Юрій Показати IP 15 Жовтня 2014 14:28
Якого х*ра виїхати? Не ведіть пропаганду нациських ідей і все буде добре.
боголюби Показати IP 14 Жовтня 2014 22:08
Вспоминаются слова таксиста из фильма брат 2: били люди как люди и вдруг бац и вокруг одни дебили.
Андрій Показати IP 14 Жовтня 2014 22:08
треба було по дорозі хоч карабас спалити
циля фраєрман Показати IP 14 Жовтня 2014 22:11
Я звісно підтримую такі акції, але противно бачити купу гопоти в цих рядах, молодих шмаркачів в "абібасовскіх" костюмах, яким просто нема чим зайнятись. Вони ж не за ідею туди пішли, а просто, бо це "по приколу", вділо балаклаву і воно "крутий мен", а через декілька днів буде в цій же балаклаві "на райончіку" в підворотні чекати. А взагалі, побільше б таких заходів(але з фейс контролем) :) Слава Україні!
боголюби до циля фраєрман Показати IP 14 Жовтня 2014 22:19
Согласен с вашим мнением, но боюсь при организации фейс контроля, подобние мероприятия будут малочисленними и не столь зрелещними.
Бо до боголюби Показати IP 14 Жовтня 2014 22:50
дурних в нас багато, тому від них і мусять ховатися за балаклавами молоді патріоти. Бо через дурних в нас і війна, і корупція, і бардак в країні.
йося до Бо Показати IP 14 Жовтня 2014 22:52
дурних в нас багато...? Ти дуже самокритичний...
Неупа Показати IP 14 Жовтня 2014 22:15
Не розумію, навіщо підмімати тему, яка вносить розкол у суспільство. Не можна зачіпати суперечливих тем, як-ось УПА.
Григорій Іванович до Неупа Показати IP 14 Жовтня 2014 22:51
Іде війна, а якесь чмо каже ворога не "трожь"...розкол...головку і дупцю в пісок і не висовуйтесь!
Мужик до Григорій Іванович Показати IP 14 Жовтня 2014 22:55
одразу видно рівень вашого розвитку. через таких - у нас проблем і повно.
Юрій до Мужик Показати IP 15 Жовтня 2014 12:01
Проблеми в нас від таких сцикунів та жополизів як ти.
Анонім до Григорій Іванович Показати IP 15 Жовтня 2014 01:36
МЫ НИКОГДА НЕ ВСТАНЕМ НА КОЛЕНИ ПЕРЕД ЗАГНИВАЮЩЕЙ ИМПЕРИАЛИСТИЧЕСКОЙ РАШКОЙ!! ТОЛЬКО ПЕРЕД НАШИМ ГРАФОМ ВСЕЯ ДНЕПРОПЕТРОВСКА ВСТАНЕМ!!! #КРЫМВЕРНЕМ!!!! ДОНБАСС БУДЕТ ЛИБО БЕЗЛЮДНЫМ. ЛИБО УСРАИНСКИМ! СИЛА НЕМИРОФКИ НАМ ПОМОЖЕТ!!
Українець Показати IP 14 Жовтня 2014 22:17
Людям їсти нема що, грітись нема чим, роботи нема - а їм нічо не тре. Вони тілько однією ідеєю будуть ситі - ідеєю упа!
ВВК до Українець Показати IP 14 Жовтня 2014 22:29
То сідай і плач...
Українець до ВВК Показати IP 14 Жовтня 2014 22:31
плакати не буду - зберігаю воду в організмі. тепер з водою треба бути економніше
Чекіст до Українець Показати IP 15 Жовтня 2014 11:20
То в туалет не ходи)))
ага до Українець Показати IP 15 Жовтня 2014 12:30
Бо це наша історія!!! це наша Волинь!!! І було свято Покрови! смолоскипна хода символізує єдність людей, які бажають захистити свою землю!
Аааааааааа Показати IP 14 Жовтня 2014 22:18
Подивилась фотографії - мені навіяло Середньовічною Європою... аля полювання на відьом. Якось моторошно...
Хлоп до Аааааааааа Показати IP 14 Жовтня 2014 22:25
А менi Мюнхен 30х рокiв минулого сторiччя((
Бо до Аааааааааа Показати IP 14 Жовтня 2014 22:52
ти дике, то тобі і моторошно. Тобі не зрозуміти суть таких заходів.
Гагага до Бо Показати IP 14 Жовтня 2014 22:56
я розумію тільки мову здорового глузду. видно тому я для тебе - дика
123 до Гагага Показати IP 15 Жовтня 2014 12:03
коментар було видалено
Нема чим занятися ва Показати IP 14 Жовтня 2014 22:22
Такі акції, боюся, ще більше дратуватимуть Донбас. Навіщо таке робити?
ВВК до Нема чим занятися ва Показати IP 14 Жовтня 2014 22:31
Ти пропонуєш робти те що сподобається терористам на даунбасє???
А нам до Нема чим занятися ва Показати IP 14 Жовтня 2014 22:57
с...ти на Донбас. Ще тільки в нього і не спитали, що нам робити.Може нас Донбас своєю тупістю теж дратує, і Що ? задовбали уже, все маєм думати що на це донбас з путіним скаже? Що це за брєд. Агов, ви, так би мовити, дописувачі, в своєму розумі чи ні?
Нема чим занятися ва до А нам Показати IP 14 Жовтня 2014 23:00
Твій інтелектуальний примітивізм навіть не дозволяє тобі вести нормальної розмови. Видно, про такі речі як толерантне ставлення до інших, патріотизм - ти і не чув.
ага до Нема чим занятися ва Показати IP 15 Жовтня 2014 12:31
а шо сховатись під стіл, закрити голову ручками і тремтіти боятись? Треба боротись і перш за все показати свою волю! свою силу і своє єднання!
Філософ Показати IP 14 Жовтня 2014 22:33
Я вчився у школі в серелині 90-х. Пригадую, частенько на уроці історії вчителька казала, що про упістів взагалі згадувати не можна. А тепер з якогось дива вже в ранг героїв їх возвели.
Григорій Іванович до Філософ Показати IP 14 Жовтня 2014 23:03
Гучителька так і казала?! І що ж вона викладала? ....поведінку на Окружній?!... Чи можливо навчила елементарній грамоті...вмінню мислити не партійними шаблонами....просто мислити?!..
Філософ до Григорій Іванович Показати IP 14 Жовтня 2014 23:08
Це тільки у тебе була вчителька, зразу видно якого "здібного" учня виховала.
Дончанин до Григорій Іванович Показати IP 14 Жовтня 2014 23:46
Во времена Горбачева, заметь в какие времена, украинская служба радио "Свобода", финансируемая Госдепом США, если ты не в курсе, вела серию передач о преступлениях вояк УПА. Сейчас Обама считает ВО "Свобода", которые открыто называют себя наследниками УПА, нормальной партией. Если сумеешь объяснить такую метаморфозу, то, может быть поймешь и то, что сейчас происходит на Украине.
Григорій Іванович до Філософ Показати IP 14 Жовтня 2014 23:05
Нє а.. ну якщо казала і ти запам,ятало .. тади Ой!
Філософ до Григорій Іванович Показати IP 14 Жовтня 2014 23:07
коли я "запамятало", то ти видно свою молодість усю "пробухало"
Соціолог до Філософ Показати IP 14 Жовтня 2014 23:10
доморощеному Філосову...а своїм розумом жити не виходить? учительку згадуєш?
Григорій Іванович до Філософ Показати IP 14 Жовтня 2014 23:18
Репліки типу "пробухало" не в мою сторону....хоча розумію так ....... спиртне розуму не добавляє і не забирає. Просто виясняє чи є він в принципі! А судячи по великій осторозі "філософа".... там з цим проблеми..
Colonel до Філософ Показати IP 14 Жовтня 2014 23:26
Йолки палки..."Філософ" в школі вчився?! Надіюсь і атестат якийсь отримав?!
Філософ до Colonel Показати IP 14 Жовтня 2014 23:30
уяви собі
Церковна миша Показати IP 14 Жовтня 2014 22:44
Стовідсотково підтримую айдарівця на відео. Якщо ти вийшов на мирний мітинг, то зніми балаклаву і не ховай свій писок. Використання балаклав на таких відьомських шабашах нівелює її значення як символу протест Майдану. І ще. Як не дивно, погоджуюсь з автором першого посту в тому, що заклики "Москалі на ножі" є не наслідком, а приводом до російської агресії. Не потрібно викручувати факти. Чи Ви думаєте, що людей настільки коротка пам"ять і маєте нас за лохів?
ціх до Церковна миша Показати IP 14 Жовтня 2014 22:50
Хіба адекватна людина буде верещати "москалі на ножі". А потім дивуємося, чого РФ нас не надто шанує.
Нас позиція расєї до ціх Показати IP 14 Жовтня 2014 23:09
не цікавить. біда в тому, що вже 23 роки такі як ви, огладалися з переляку по сторонах і думали- гадали , а що скаже росія, а що вона подумає... та вас росія мала...самі знаєте де. Тому треба робити те, що треба країні. А якщо ви кожного разу думаєте, як ваші дії будуть виглядати в очах росії - тоді ви блазень і хохол.
Света до Нас позиція расєї Показати IP 14 Жовтня 2014 23:20
Если ты кому то собрался морду бить будь готов ,что прилетит в ответ. Но меня больше интересует другое, почему сейчас в окопах под обстрелом сидят пацаны ,которые никаким боком к этим шабашам не относяться, в том числе и русские украинцы, а эти факельными шествиями промышляют в Луцке? Так где патриоты и кто они?
Дончанин до Нас позиція расєї Показати IP 14 Жовтня 2014 23:54
Что ты поимел от ассоциации с ЕС, которая, может быть вступить в силу в 2016 году, кроме усложнения оформления виз в Польшу? Или еще не знаешь об этом? А вот потерял от разрыва с Россией следующее (о чем договорился Янукович): 1)дешевый кредит в 15 миллиардов долларов; 2)дешевый газ (ценой порядка 250 баксов); 3)заказы на высокотехнологическую продукцию на 60 миллиардов долларов. Когда Украина получит что либо подобное от США и ЕС?
Света до Дончанин Показати IP 15 Жовтня 2014 09:27
На Западной Украине не знают и не понимают, что ВСЯ промышленность Юго -востока и центра Украины была построенна во времена СССР и продукция этих предприятий в ЕС не нужна ,она вся идет в РФ. Когда эти предприятия начнут закрываться, люди будут вынужденны продавать дома и квартиры за бесценок и переежать в РФ вместе с семьями, потому что там НУЖНЫ не чернорабочие ( полно такжиков ), а КВАЛИФИЦИРОВАННЫЕ рабочие. В РФ уже однозначно заявили, что не собираються зависеть от враждебного государства в космической ,ракетостроительной ,самолето- вертолетостроительной отрасли, а так же всего ВПК и судостроении. Специалистов в этих отраслях они с удовольствие ожидают в РФ, для чего уже упростили процедуру получения гражданства РФ для украинцев.
Ти реально до Церковна миша Показати IP 14 Жовтня 2014 23:02
Л...х. Якщо вони прийдуть без масок - їх потім переслідувати будуть. В нас патріоти ЗМУШЕНІ за тими масками ховатися, бо народ у нас такий - він краще буде підтримувати позицію якогось лугандоняти, ніж розумної людини, яка вийшла на таку акцію. Тьху, гидко навіть читати коменти, які виливають гору бруду на патріотів.
УВ до Ти реально Показати IP 14 Жовтня 2014 23:05
Патріот - це толерантна людина, яка любить свою націю і поважає інші нації.А ті, хто хоче посіяти розбрат, принижує інших людей за національною ознакою - це мракобісся
Церковна миша Показати IP 14 Жовтня 2014 22:58
В цьому питанні Європа, США, Україна, принаймі офіційно - німа, глуха й незряча. Тому що сотні відео на ютубі з такими ж смолоскипними ходами і вигуками "комуняку на гіляку" та "москалі на ножі", в які офіційна Москва тицяна своїх опонентів носом, ті у свою чергу просто воліють не помічати.
Лучанин Показати IP 14 Жовтня 2014 23:26
Ну добре, комусь захотілося в середньовіччя, але ж захотілося в 21 столітті. Для чого розкидати по дорогах ті факели? Вони ж не просто горять, а псують асфальт, в повітрі сморід. Останні теплі дні, а подихати на вулиці не можна. Невже хтось візьметься після цього доказувати що ці заходи для людей робляться?!
Кава до Лучанин Показати IP 14 Жовтня 2014 23:28
Цих людей треба терміново працевлаштувати. Хай звернуться у ЦЗ. Роботи нема, а енергію подіти нема де - ось і маємо результат
Света до Кава Показати IP 14 Жовтня 2014 23:53
В военкомат им надо, пусть там працевлаштовуют. Я так понимаю теорию они освоили ,теперь пусть практику проходят в зоне АТО, а потом диплом получат, если остануться живы.
Калина Показати IP 14 Жовтня 2014 23:38
Ті чоловіки, які принижуть інших людей за національною ознакою - невдахи по життю та імпотенти. Ось нема їм куди злість діти - от вони і сіють міжнаціональну ворожнечу. Фу їм!
Анонім до Калина Показати IP 15 Жовтня 2014 01:01
волію бачити словян навкруг а не негрів і кавказців
Прокурор до Анонім Показати IP 15 Жовтня 2014 07:43
був один дегенерат такий теж, Адольфом називався.
Анонім до Прокурор Показати IP 15 Жовтня 2014 10:28
почекаємо що й вони будуть молитись на наших вулицях як в Росії
Света до Анонім Показати IP 15 Жовтня 2014 14:07
Ты вообще в ЕС был, в Германии, Франции, ты знаешь сколько там мусульман, негров ?На Украине их будет полно, если у нас деньги заведуться . Где деньги там и они .
2=2 до Анонім Показати IP 15 Жовтня 2014 07:44
імпотенти і невдахи не пишіть сюди - йдіть спати
Анонім до 2=2 Показати IP 15 Жовтня 2014 10:30
д*рню, ти подивись скільки їх вже навколо, дочекаєшся що й дружину ґвалтувати по темних підвборотнях будуть
йог Петя до Анонім Показати IP 15 Жовтня 2014 19:52
сказано ж: таким як ти НЕ ПИСАТИ!
BOT Показати IP 15 Жовтня 2014 00:56
тел*пні, цим дійством якраз і паклюжать таку хорошу націоналістичну ідею, в європі нічні ходи бачать по іншому як ходи нацистів, ви дискредетуєте ідею для всіх
Варта Показати IP 15 Жовтня 2014 07:37
Козаки повилазили!А чому на сході їх не видно?Де головний кізяк Олешко? Медалі глянцує для параду?
Чол до Варта Показати IP 15 Жовтня 2014 09:31
бУГАГА!!!
МИ Показати IP 15 Жовтня 2014 12:54
Скількі ціх проплачених? Сотні, а остальним Лучанам ця хода не потрібна!!!!!!!!!!!! Задовбали!!!!!!!
Юрій до МИ Показати IP 15 Жовтня 2014 14:20
Проплачених видно на цій гілці.... за вчора та сьогодні ви москальські бомжі всі повилазили!
Анатолій Показати IP 15 Жовтня 2014 14:28
Хода потрібна! Ось тому що не знаємо і не шануємо своєї історії а тільки прогинаємось під всіх окупантів, тому і маємо таких представників нації як усі Ви. Скиглять, що Донбасу це не сподобається. Звісно ж. Донбасу подобалося грабувати всю Україну і кричати "услиште Домбас". Ну так прогинайтесь далі. Ніякої національної гордості не маєте. Іншим національностям не комфортно... А ви не лізьте з своїми правилами в чужий монастир... Правильно сказали, не подобається Вам в Луцьку, не комфортно - сідай у потяг і їдь туди де тобі комфортно. В Україні перш за все має бути комфортно українцям.
Имя до Анатолій Показати IP 15 Жовтня 2014 14:45
А если большинству, действительно, комфортно и именно здесь, а дискомфорт доставляешь именно ты - меньшинство, своими шествиями?! Еще и ссылаешься на какую-то историю, известную только тебе.
Анатолій Показати IP 15 Жовтня 2014 15:02
"Большинство" - це ти??? Історія відома всім хто хоч раз читав підручники з історії. Тобі допоможе бібліотека або інтернет. Чув про таке?
псевдогрім Показати IP 15 Жовтня 2014 22:20
коментар було видалено
Володимир Луцький Показати IP 15 Жовтня 2014 22:39
Героям Слава! Смерть ворогам! - Смерть! Смерть! Смерть! Хто не знав - бандерівщина зародилась десь тут... на Волині. тихому куточку лісів боліт і волі. Проходив сьогодні повз палатку де збирають допоногу на батальйони, а Юлічка тим часом шось волала про відсутність теплого одягу у солдатів... поклав туди 50... і ще додав, бо там тако геть на дні було... люди, піднімімо дух воякам! кладімо хоч по 50 в тиждень! і буде діло! а одними криками то дух підняи не вийде! вкладаймо у перемогу!!! тоді лиш зможемо гордитись нею!!! РЕАЛЬНО!
Анонім до Володимир Луцький Показати IP 16 Жовтня 2014 13:20
ну-ну переможець... диванний(((