USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку сьогодні вирішать питання щодо запуску транспорту

29 Травня 2020 10:20
Міська рада звернулася до Волинської ОДА з проханням послаблення карантину в Луцьку та запуску громадського транспорту. Це питання мають вирішити сьогодні до 15 години.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив радник міського голови Ігор Поліщук.

Міськрада ще у середу, 27 травня, звернулася до Волинської ОДА, щоб запустити транспорт з 01.06.2020. Як зазначає Ігор Поліщук, це зумовлено тим, що у Луцьку епідеміологічна ситуація не є гострою, а спалахи захворюваності в Олиці чи в Ковелі, які впливають на загальнообласну статистику до запуску громадського транспорту в Луцьку, жодного відношення не мають.

«У разі відсутності вирішення вказаного питання до 15:00 сьогоднішнього дня, ми будемо скликати сесію та запускати транспорт», – резюмує держпосадовець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучанка Показати IP 29 Травня 2020 11:26
Так в Поліщука немає таких повноважень. Вже б якось з Пустовітом домовились, а то один транспорт запускає інший грозиться у всіх статтях, що ні.
ігор луцький до лучанка Показати IP 29 Травня 2020 12:09
Підготовка до виборів.
петро Показати IP 29 Травня 2020 11:45
хто працює на віддалі від дому буде змушений їхати. Але зразу в трансопрті маски і рукавички обовязково. щоб не стало погано. слідкувати муніципалам, хватить їм вже базар ломати.
ігор луцький до петро Показати IP 29 Травня 2020 12:15
Рукавички?А що,вже є інформація про передачу віруса через шкіру рук?Знаю,що треба регулярно мити руки і не торкатись брудними руками обличчя.Чи у вашому магазині погано продаються одноразові рукавички по 6-7грн.?
Лучанка Показати IP 29 Травня 2020 12:14
А як же спалах в клініці стоматологічній на Відродження, це ж люди працювали і їм принесли заразу, то ще в тролейбусах її розвозити будуть. Чи не зарано транспорт запускати? Дорого обійтися може те полегшення...
valdis peish до Лучанка Показати IP 29 Травня 2020 12:30
ти нормальна? я вже замахався пішком на роботу соватись
Олександр до Лучанка Показати IP 29 Травня 2020 12:43
Не зарано. Не у всіх є машини, як у вас. Це перше. Іншої причини виступати проти повернення маршруток не бачу. А друге: погрипують люди й перестануть. Чи може за ці два чи три місяці дурного карантину ви бачили щось страшніше?
Юліанна до Лучанка Показати IP 29 Травня 2020 13:20
Якщо Ви маєте можливість сидіти вдома та писати такі коментарі, значить Вам є де брати кошти та отримувати себе, сім"ю! Пневмонію можна отримати навіть коли попили холодної води, тільки раніше писали в діагнозах : пневмонія, а зараз: короновірус. Всім відомо що це не пандемія, а ПЛАНдемія!
valdis peish Показати IP 29 Травня 2020 13:05
горіть в аду з вашим карантином - я зара сижу на мінімалці шоб рідні не здохли з голоду
Не пенсіонер Показати IP 29 Травня 2020 13:09
А пенсіонерам подвійну оплату щоб не совались, якщо не працюють, та не займали місце для тих, із чиїх податків їм платять пенсію.
Шурік до Не пенсіонер Показати IP 29 Травня 2020 13:36
Пардон, обійдуться
Юліанна Показати IP 29 Травня 2020 13:27
Державі вигідний цей карантин! Можна крутити внутрішніми питаннями як циган сонцем. Приєднувати ОТГ до міста, причому не спитали чи хочуть це жителі, списування фінансів тощо.