USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку відкоригують план мікрорайону для нових багатоповерхівок

27 Червня 2018 17:35
Депутати Луцької міської ради підтримали звернення місцевого забудовника, щоб відкоригувати детальний план території мікрорайону в межах вулиць Карпенка-Карого, В’ячеслава Чорновола, Ветеранів та проспекту Соборності. Це роблять для того, аби там звести багатоповерхівки.

Відповідне питання розглянули під час сесійного засідання Луцької міської ради.

«У Луцьку міську раду звернулося ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» із проханням внести зміни до детального плану території мікрорайону у зв’язку з будівництвом багатоквартирного житлового будинку на орендованій земельній ділянці площею 0,4370 га. Тому й виникла необхідність коригування проекту детального плану території мікрорайону в межах вулиць Карпенка-Карого, В’ячеслава Чорновола, Ветеранів та проспекту Соборності», - доповів перший заступник начальника управління містобудування та архітектури Веніамін Туз.

Та додав, що нині там знаходяться 4 приватні будинки, але з тими сім’ями будівельник домовився про розселення, аби дати їм компенсацію у вигляді житлової площі.

Більшість присутніх підтримали звернення й вирішили доручити управлінню капітального будівництва міської ради забезпечити коригування проекту детального плану території мікрорайону.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Ноунейм Показати IP 27 Червня 2018 17:40
Цікаво де саме знаходяться ті 4 приватні будинки
гуглмапс до Ноунейм Показати IP 27 Червня 2018 18:53
тут вони 50.751828, 25.361517
Лучанин Показати IP 27 Червня 2018 17:55
Цікаво як домовлялись з тими власниками будинків...
місцевий до Лучанин Показати IP 27 Червня 2018 18:57
якщо власники будинків мають розум вони не промінять свої будинки на квартири в тих багатоповерхових курятниках! бо нема нічого гіршого ніж жити в квартирі!
Ноунейм до місцевий Показати IP 27 Червня 2018 19:19
Не згідний, мати вланий будинок це купа роботи, постійно щось потрібно робити біля хати, ззовні і зсередини, щось підшпаклювати і підфарбувати і це лише вершина айсбергу. Я то хотів би жити в хаті а не квартирі, але знаючи себе, я прихожу з роботи і нічого не хочу робити.
Архітектор до Ноунейм Показати IP 27 Червня 2018 23:45
Одне діло жити в нормальній квартирі. Бо це не квартири, а гетто. Поки в Україні нормальних багатоквартирних будинків не будують. Так що раджу почекати років 10, і якщо буде будуватись щось придатне до проживання, тоді купуйте квартири. А поки, не вкидайте гроші в неліквідне житло.
1 до Ноунейм Показати IP 28 Червня 2018 08:58
Бо ти, як каже моя бабця-лодар!
А.о. Показати IP 27 Червня 2018 22:36
Один не заселений а в трьох халупах жили цигани