USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку вкрали ще один самокат сервісу оренди. Відео

23 Серпня 2021 15:44
В обласному центрі Волині вдруге сталася крадіжка електросамоката сервісу оренди VZHOOH.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у компанії.

Нагадаємо, десять днів тому в Луцьку запустили сервіс оренди електросамокатів VZHOOH. Однак ще до офіційного запуску один з транспортних засобів намагалися вкрасти.

А вчора чоловік намагався вкрасти ще один електросамокат та відвіз його у гараж. Там крадій повідкручував болти та зламав пластик.

Проте служба безпеки виявила злочинця, викликала поліцію та написала заяву.

У компанії наголошують, що контролюють свої самокати цілодобово, адже у них вмонтована система, яку неможливо обійти. Служба безпеки постійно бачить розташування самоката й оперативно реагує.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
ого Показати IP 23 Серпня 2021 16:57
який Луцький Охайний Хлопчик
Анонім Показати IP 23 Серпня 2021 17:17
Як хочеться гарно жити і нічого не робити,хтось в ліжко лягає до багатого,а інші крадуть..
Альфа Показати IP 23 Серпня 2021 17:30
Він для мене старався
Наталія Показати IP 23 Серпня 2021 17:37
Бидло. Дике бидло. До цивідізації нам, як до неба раком.
Ірина Показати IP 23 Серпня 2021 18:20
"Система,яку неможливо обійти", якщо ти алкаш чи дибіл. Ото поліцаї мають чим зайнятися...
Ірині до Ірина Показати IP 9 Жовтня 2021 12:46
Не дибіл, а дебіл. Чому тебе, дебілко, навчали в школі ???
Лучанин Показати IP 23 Серпня 2021 18:36
Гусь, такий смішний)
ага Показати IP 23 Серпня 2021 18:52
бидлечко! ні сторожувати ні в красти! наше майбутнє. .
Тед Качинський Показати IP 23 Серпня 2021 19:06
Цікаво, а якщо ці самокати просто викидувати в Стир "служба безпеки" так само хвацько їх знайде?
Самокат до Тед Качинський Показати IP 23 Серпня 2021 21:39
Навіщо?
Ірина до Самокат Показати IP 23 Серпня 2021 21:49
Бо це такий вид транспорту, що крім власників нікому ніякої користі не приносить - це сміття заважає місту, водіям, пішоходам, поліції роботи добавляє. А молодь якщо їх не буде, буде ходити пішки або візьме велосипед, в будь-якому випадку, буде здоровіша, не таке у нас і велике місто.
Ярослав до Ірина Показати IP 24 Серпня 2021 07:28
Те, що вам цей вид транспорту здається не корисним, не означає що він не корисний для інших. Навчіться поважати потреби інших, бо комусь може здатись що усі автомобілі і автобуси не корисні і що їх потрібно ліквідувати. А ще комусь що велосипеди не потрібні. Та й взагалі так можна далеко зайти.
Ірина до Ярослав Показати IP 24 Серпня 2021 11:10
Такий текст написали, але могли б хоч один аргумент навести, яка в них користь... Велосипеди не потрібні лінивим і товстим, для здоров'я і поїздок вони саме те. Авто і автобуси для поїздок людей, яким треба їхати швидко або далеко. Так яка користь з того сміття???
Мацай голову до Ірина Показати IP 24 Серпня 2021 22:00
Ірино, тут все дуже просто. Ці самокати, то є чиясь приватна власність. І навіть якщо вам ці самокати не подобаються, викидати їх у Стир ні в кого не має права. Це аксіома, - "чеже", "приватна власність", "поломані руки", "вирвані патли"...
Анонім до Мацай голову Показати IP 25 Серпня 2021 11:01
То хай цю приватну власність ставлять у себе в дворі,а не розкидані по місту,ще й їздять ті, які навіть не знають що є правила дорожнього руху. Хтось гроші заробляє,а інші бояться вийти на тротуар
Іван Показати IP 23 Серпня 2021 19:47
Буде сидіти
Технології Показати IP 23 Серпня 2021 22:03
Навіщо красти і руйнувати???В Німеччині в багатьох містах є такій сервіс,дуже класно і удобно і для прогулянок і так по справах..
Andrij до Технології Показати IP 24 Серпня 2021 00:17
Ja, ja. Das ist fantastisch ))))
Саша Показати IP 24 Серпня 2021 08:09
Поки цей сервіс дорогий і карта мала, хотів з Соборності на Рівненську поїхати не вийшло, під Пінічного до там таму і назад 70 грн те саме що таксі в нас
Нострадамус Показати IP 24 Серпня 2021 08:17
Тi "cамокатчики " геть подурiли. Ставлять самокати посеред тротуару та заважають проходу. А на зупинцi навпроти Променя поставили просто навпроти виходу з маршруток, виходиш, i спотикаешся об самокат. Думають, якщо поперек дороги стоiть, бiльше будуть брати?...
Ігор Показати IP 24 Серпня 2021 09:55
Розкажу свою історію і чому я проти тих самокатів, забираю я родичів з Луцьк Експресс о 2й ночі, на вулиці не те що машин, людей майже немає і мене так блискавично підрізали якісь підлітки на цих самокатах, які чомусь вирішили що можуть кататися на дорозі, і от тепер поясніть чому вони порушуючи пдр створили мені аварійну ситуацію, чудом якої вдалося уникнути, бо 10 років за кермом в рефлекси вписали певні вміння моментально реагувати. А інші моменти з цього випливають от не впорається він з управлінням і вфігачиться в чиюсь машину, вони як "свідомі" люди одразуж накидають на п'яти і ти і не знайдеш нікого і таких історій може бути тисячі, допоки "не дай Боже" вони серйозно когось не зіб'ють чи попортять власність (а уявіть якщо вони зіб'ють якусь річну дитинку, і коли за кермом може бути 16на дитина), це просто жах, надіюся ту фігню чим швидше приберуть з вулиць, подивиться випуски за Київ де куча травм від таких самокатів.
Хаха Показати IP 24 Серпня 2021 15:43
Диким людям тільки на конях їздити! Ні культури пересування, ні поваги одне до одного, просто дике голодне хитрожопе полішуччя! Європа? Ні, не чув! Яка там Європа, сиди, перди, грійся!
Микола Показати IP 24 Серпня 2021 16:04
Суперводій якого підрізали скутеристи - смішно!
Міщанка до Микола Показати IP 25 Серпня 2021 10:37
геть не смішно! якщо на скутері дурний підліток підріже ваше авто, а ви не встигнете затормозити, то підлітку точно буде не до сміху1
123 Показати IP 24 Серпня 2021 18:50
У Луцьку нічого доброго не приживається . Рускі іван не заспокоїться поки не знайде можливість вкрасти той самокат
Іруня Показати IP 25 Серпня 2021 08:43
Більше проблем від тих самокатів чим користі. Хватить, що мішають пішоходам, на п'яти наїжджають то ще й ледь не щодня крадуть ці самокати. Замість того щоб поліція злодіїв справжніх ловила, то вони всякий взброд ловлять, крадіїв самокатів. Ще й щодня новини цим засмічують.
4 до Іруня Показати IP 25 Серпня 2021 20:31
Такий самокат коштує десь 20 тис гривень