USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку водій маршрутки притис дверима пасажирку, а замість вибачення – обізвав

11 Січня 2018 17:49
Лучани нарікають на окремих водіїв маршруток, мовляв, порушують правила перевезення пасажирів, а на додачу ще й хамлять.

Один із таких прикрих випадків трапився 10 січня у міській маршрутці № 47. Про нього написав на платформі "Відкрите місто" користувач Олександр Горушкін.

Того дня близько 12-ї години дня він став свідком того, як водій маршрутки № 47 притиснув дверима пасажирку.

"Держ. номер 5877 (можливо АС5877 АК), на зупинці "Медичний коледж", (перед старим ринком), не дочекавшись поки всі пасажири вийшли із салону, закрив передні двері затиснувши ними літню жінку. Замість того, щоб вибачитись, водій зробив її винуватою та при всіх пасажирах обізвав "гороховим чудом". З метою недопущення порушень правил перевезення пасажирів у громадському транспорті та хамської поведінки з боку водіїв, прошу Вас, згідно чинного законодавства, відреагувати на цей випадок та належним чином розібратися як з перевізником маршруту № 47 так і окремо із водієм", - обурився автор звернення.

До слова, у Луцьку перевізники просять підвищити тарифи на проїзд у маршрутках до 5 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 11 Січня 2018 18:09
І оці їздуни вимагають підвищення плати за проїзд?
Дідо до Анонім Показати IP 14 Січня 2018 22:02
Тролейбуси їдуть напівпорожні, будь-ласка. Вам, панам, як завжди: вранці роса, вдень сонце пече, а ввечері комарі кусають )
Анонім Показати IP 11 Січня 2018 18:35
Теж їхала сьогодні 47. Водій їхав дуже швидко, і таке відчуття було ща наввипередки з усіма. Заспокоївся і тихіше почав їхати лише, коли обігнав інші дві маршрутки
. до Анонім Показати IP 12 Січня 2018 05:32
ахахаха, 47 швидко? ахаха не вірю
лол до Анонім Показати IP 12 Січня 2018 21:41
"їхала і мовчала, будь що буде " мовчи й далі і не жалійся
Надія Показати IP 11 Січня 2018 18:41
За що підищувати проїзд? Сьогодні їхала маршруткою 3, скрегочуть чи то гальма, чи що, шум в маршрутці зашкалює, коли водій тормозить перед зупинкою. Де умови,хоч якісь? Усі пасажири кривляться на кожній зупинці. Як випускати таку маршрутку на маршрут????
*** до Надія Показати IP 11 Січня 2018 19:09
Що Петя Порох випускає те і маємо .Коли знизять розмитнення на авто тоді може щось зміниться а пока терпіть
Лучанин Показати IP 11 Січня 2018 20:28
Ще декому повезло побачити 3, принаймні з Нового року я 3 взагалі не бачив, добре що хоч інші ще ходять. Сьогодні їхав білою 9 - водій не зупинився на зупинці коли його зупиняли 2 дітей. Я так зрозумів 2 гривні для них не заробіток, а діти повинні мерзнути?
Йопрст Показати IP 11 Січня 2018 22:32
Кадик їм піднятиа не бл:,5 гривень за проїзд ,з їхніми жирними від поту та жиру поручьнями,фу-бл:,