USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Перевізники вимагають збільшити проїзд у луцьких маршрутках до 5 грн

11 Січня 2018 13:38
У Луцьку може зрости вартість проїзду маршрутних таксі. Перевізники просять підвищити ціни на квитки до 5 гривень, пише ZIK.

У Луцькій міськраді розповіли, що перевізники звертаються із вимогою підвищити ціни на проїзд. Зокрема, такі звернення надійшли від низки найбільших підприємств, автобуси який працюють на міських маршрутах.

Йдеться про зростання вартості разового проїзду в маршрутці до 5 гривень.

«Основний аргумент перевізників – підвищення зарплати і подорожчання дизпалива», – пояснили в мерії.

Однак, швидкого підвищення вартості проїзду в луцьких маршрутках очікувати не варто. Оскільки цей крок потребує додержання регуляторної процедури, то квитки до березня навряд чи подорожчають.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Мудрий Показати IP 11 Січня 2018 13:50
Разове підняття вартості не повинно перевищувати 15% в квартал. Окрім того, кожне наступне підняття вартості повинно бути на 5% менше попереднього. Суммарне підняття не повинно перевищувати державний статистичний розмір інфляції в транспортній галузі.
fsdfds до Мудрий Показати IP 11 Січня 2018 14:19
Підняття повинно бути меньше?) ЗІ: ви і далі будете їздити на розбитих коритах-маршрутках якщо їх не обслуговувати і не ремонтувати чи закупляти інші. Де брати гроші? З оплати за проїзд. Дорого? Життя сьогодні дороге. Доскакались? Майте мужність визнати це.
QWE до fsdfds Показати IP 11 Січня 2018 14:47
А що раніше,коли не скакали,ми їздили на чистих та відремонтованих маршрутках?Не смішіть.Як були бруд та хамство так і залишилось.Звісно не у всіх.А там де немає совісті,а тільки гроші в очах.Там піднімай плату,не піднімай,все в кишеню.Ніхто пр людей не думає,а влада не контролює.
Мудрий до fsdfds Показати IP 11 Січня 2018 15:05
Питання не в ціні. Ми хочемо їздити на сучасному европейському міському транспорті. який є навіть в маленьких прикордонних польських містах, а не в антисанітарних би?лячих трунах холодних зимою і спекотних літом, якими керують навіжені водії.
квиток до fsdfds Показати IP 11 Січня 2018 18:50
Про те що ми ідалі будемо їздити на розбитих коритах мичули пів року тому коли піднімали ціну за проїзд до 4 грн. Що змінилося? Хоч одна нова маршрутка з"явилася в Луцьку? Хоч одну маршрутку помили і почистили? Хоч в одній стали видавати квитки? Маршрутки стали їздити по графіку?
До мудрого до Мудрий Показати IP 11 Січня 2018 21:43
Звідки така інформація:
Лучани Показати IP 11 Січня 2018 14:02
Іна кого ця влада працює? Перевізника -підприємця чи простих людей, які їздять в маршрутці?
Кіно Показати IP 11 Січня 2018 14:04
Не вспіли мінімалку нещасну підвищити як ціни рухнули . Ганьба владі. І влада ще розказує що ні на що ціни не змільшуються. Грося не слідкує за цінами, рпустив у вільне плавання і виграє як завжди багатий великий підприємець а не малий і середній бізнес!!!! Гнати владу!
Читач Показати IP 11 Січня 2018 14:15
Останнє підняття вартості в 2017 році з 3 грн. до 4 грн. це 33%. За рік, що минув, офіційний рівень інфляції 12%.
Мудрий Показати IP 11 Січня 2018 14:57
На ринок міських перевезень повинні бути допущені крупні закордонні перевізники. Українські малі перевізники працюють в тіні і не платять реальні податки.
ВВ Показати IP 11 Січня 2018 15:10
Піднімайте, у нас зарпалати ростуть, а комуналка і ціни на харчі знижуються. Пропоную ще за одне "підняти" на вила наших політиків, які так переймаються за долю свого народу, що змушені їздити відпочивати за кордон, аби не отримати тяжку психологічну травму.
скептик Показати IP 11 Січня 2018 15:15
перевізники вимагають ?!!!!!!!!! зовсім обнагліли, чи що !!!!!!! ПАСАЖИРИ ВИМАГАЮТЬ : 1.зобовязати перевізників встановити у транспорті засоби безготівкової оплати та контролю. 2. зобовязати перевізників перейти на загальну систему оподаткування із обовязковим щорічним аудитом. 3. підвищити відповідальність перевізників та водіїв за порушення Правил перевезень пасажирів. через рік поговоримо про ціну на проїзд
луцьк Показати IP 11 Січня 2018 15:30
У нас с мужиками есть традиция: каждый новый год мы ходим в Городской Совет просить повышение стоимость проезда (с) Ирония Маршрутчика
Турист Показати IP 11 Січня 2018 15:52
В інших обласних центрах в маршрутних таксі є водій і кондуктор, який видає ВСІМ квитки, вартість проїзду 4 грн., їздять строго по графіку. Далі від Європи, але машини новіші і чистіші...
Просто мама до Турист Показати IP 11 Січня 2018 19:17
Так і має бути. А то половину заробітку покладe собі в кишeню водій, а фірма вимагає підняття вартості проізду.
Студент Показати IP 11 Січня 2018 18:47
В тернополі підняли плату за маршрутку до 5 грн, але ввели електронний квиток і сьогодні маршрутчики почали страйкувати, щоб електронний квиток відмінили і щоб плату підняли до 6 грн. А мер їм показав дулю.
К.лучанин Показати IP 11 Січня 2018 19:08
О, цю "новину" я вже очікував. Думав , ну коли вже почнуть про це писати. Процес по Україні вже пішов. У славетному ЛЬВОВІ вже давно по 5грн. Перевізники там вимагали і влада погодилась. Але я хочу сказати про інше. КОЛИ У НАС ТРОЛЕЙБУСНИЙ ПАРК ОНОВИТЬСЯ, як альтернатива маршрутним автобусам? Це ж міськрада пообіцяла лучанам оновлення. Зробіть , будь ласка, це ОНОВЛЕННЯ і у нас НАДОВГО зніметься питання про підвищення проїзду у ЛУЦЬКУ.
саня Показати IP 11 Січня 2018 22:03
Можливо антимонопольний комітет запросити до луцьких перевізників, так як явно виражена монополія і попередня змова на ринку перевезень.
Анонім до саня Показати IP 11 Січня 2018 23:10
туди регулярно заносять "аргументи"