USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку водійка їздила зустрічною смугою

6 Жовтня 2017 17:03
У Луцьку пані проїхала зустрічною смугою близько 200 метрів і, припаркувавшись, перейшла дорогу в недозволеному місці. Про це у мережі написавЕдуард Петрович.

"Луцьк, залізничний вокзал, пані не соромлячись проїхала по зустрічній 200 з лишнім метрів, спокійно припаркувалася і перейшовши дорогу в недозволеному місці пішла у справах на "Привоз". Гарний приклад для своєї дочки. Тепер дитина буде знати, як їздити і, де переходити дорогу", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Влодек Показати IP 6 Жовтня 2017 17:07
То є Европейці
1601 Показати IP 6 Жовтня 2017 17:11
Блондинка!
Блондинка в законі!! Показати IP 6 Жовтня 2017 17:31
Я тільки з Англії!!!
Я Показати IP 6 Жовтня 2017 17:55
Ту?а блондинка
Лучанка Показати IP 6 Жовтня 2017 18:39
Божеее! Яке воно тупе! Ще такого чуда не бачила!
лучанин Показати IP 6 Жовтня 2017 18:59
Машину і права купили,а їздити забули начити
лучанин Показати IP 6 Жовтня 2017 19:01
краще б пішки ходила,безпека для людей і ожиріння дочки пройшло б
Васько Показати IP 6 Жовтня 2017 20:41
Їй напевне у ві сні приснилося і вона вирішила реалізувати свої сни припаркувавшись таким способом, зато по центрі і що б всі бачили - настоящая женщина
Волинянин Показати IP 6 Жовтня 2017 21:37
Говорять вона лікар нервопатолог з обласної лікарні.Можливо помилково пігулку не ту з'їла замість якогось хворого?
луцьк Показати IP 6 Жовтня 2017 21:51
Муніципали де ви?
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2017 22:25
курка щіпана
Микола Показати IP 6 Жовтня 2017 23:14
Правильно розставляйте акценти,панове .Там достатньо тільки подивитися на обличчя тої пані, манеру одягатися, не кажучи за описані діяння - і все стає зрозуміло. Шо ви від неї хочете ? Висновок. Перше: Тяжко буде дочці в цьому житті. Друге: А де, блін, околачується хвальона патрульна служба ? Тут більше питань до неї.
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2017 08:58
Чому сам Едуард Петрович (власник цих геніальний фоток) невизвав корів????? Побачив що нарушає визви поліцію!!!!! Хіба вашко??
Лучанин2 Показати IP 8 Жовтня 2017 10:31
Паркуватись з цієї сторони зручніше...