USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Засудили лучанина, який арматурою вбив двох цуценят

30 Липня 2019 14:49
В обласному центрі Волині нелюду, який арматурою вбив двох цуценят, призначили умовне покарання терміном на два роки.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Під час суду встановили, що обвинувачений 28 травня, перебуваючи на території гаражного кооперативу «Текстильник», завдав фізичного страждання тваринам, нанісши їм тілесні ушкодження, що призвели до їх загибелі.

Так, взявши металеву арматуру він наніс декілька ударів по голові та тулубу двох безпритульних собак. Тварини отримали ушкодження, в результаті яких настала їхня смерть.

Зазначимо, що між обвинуваченим та прокурором була укладена угода про визнання винуватості.

Відтак, суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у виді п’яти років позбавлення волі, змінивши покарання на умовне терміном два роки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Навуходоносор Показати IP 30 Липня 2019 15:37
Повезло нелюду с Фемидой - в Британии за убийство животных он получил бы лет 25 тюряги строгого режима!
Лучанин до Навуходоносор Показати IP 30 Липня 2019 16:15
А ви можете визначити різницю між вбиством кількох собак і вбивством тисяч телят? чому в одному випадку - це злочин, а в іншому - промисловість? де межа...
Навуходоносор до Лучанин Показати IP 30 Липня 2019 16:54
Ви, шановний Лучанин, питання моралі переводите в площину дискусії. Давайте відкажемось від мяса - і не буде вбивства телят. Межа дуже проста - ми відповідальність несемо за тих, кого приручили. Людську відповідальність. А умовно засуджений нелюд - потенційний вбивця! І було б добре, якби я помилився...
NMK до Навуходоносор Показати IP 30 Липня 2019 17:48
Може ви приручили, я нікого не приручав. Так що песики дворові твої, ти їх і забирай. А то...
Просто до NMK Показати IP 30 Липня 2019 18:37
Як будуть в тебе діти, і вони мені б заважали. Арматурою їх?
Навуходоносор до NMK Показати IP 30 Липня 2019 19:00
А то что? Арматурой по голове? Договаривайте, сударь!
ось Показати IP 30 Липня 2019 15:41
Чому умовне?!!!
Реаліст Показати IP 30 Липня 2019 15:41
Цікаво, якби той недоробок вбив суддю, наш суд теж був би такий гуманний?
Лучанин Показати IP 30 Липня 2019 16:02
ой як мало.Хоча б два роки реальних нелюду...
Розум до Лучанин Показати IP 1 Серпня 2019 13:39
Забагато. Людина зробила добру справу, хоч і не найкращим чином.
Олександр Показати IP 30 Липня 2019 16:51
Подивіться скільки собак стало в Луцьку з появленням кооперативу "!Ласка". За для чого привозити цих тваринок у Луцьк з інших міст??? За для наживи?! Що творить цей кооператив з ними? Шкода кожну тварину, вони лежать після ножиць цього кооперативу і не рухаються...
лучанка до Олександр Показати IP 30 Липня 2019 17:09
По перше, не кооператив, а Комунальне підприємство, а по друге, собак звозить не КП Ласка, а ГО колишньої керівниці КП Ласка Новарчук Б.Б. "Порятунок чотирилапих". Таке враження, що ви не в місті нашому мешкаєте. Це в Новарчук треба запитати, куда вона діває таку кількість привезених тварин!!
Олег до Олександр Показати IP 30 Липня 2019 17:45
Це не ласка привозить , а колишня керiвниця Дана Новарчук . iнформацiя 100 %
Манана до Олександр Показати IP 30 Липня 2019 19:09
Шановний,ви ідіот? Який кооператив? Сам хоч зрозумів,що написав? Давно відомо,хто звозить собак у Луцьк. Чи ви щойно вилупились?