USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку завершують облаштування площі перед РАЦСом. Фото

17 Листопада 2021 19:43
Облаштування площі Героїв Майдану перед Палацом урочистих подій в Луцьку на завершальному етапі.

Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук у Фейсбуці.

Усі роботи, окрім завершення влаштування натурального каменю на сходи, будуть завершені до кінця наступного тижня.

Наразі вже завершуються будівельні роботи, облаштовується озеленення та освітлення, а також допрацьовуються дрібні нюанси.

Читати ще: Нові дерева та екобруківка: як після ремонту зміниться площа перед РАЦСом у Луцьку

«Якою гарною вийшла площа зможемо побачити навесні, коли зацвітуть та зазеленіють кущі, дерева й трава», - пише мер.

Нагадаємо, реалізація проекту відбувається за кошти субвенції на соцекономрозвиток від народного депутата України Ігоря Палиці у співфінансуванні з міським бюджетом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
дідо Показати IP 17 Листопада 2021 20:01
гопники будуть мати де сємєчки полузгати...
Петро Показати IP 17 Листопада 2021 20:15
"Бомбіли" вже позаймали на бруківці місця і ждуть клієнтуру
Лучан Показати IP 17 Листопада 2021 20:26
тепер площа сучасна, а фасад 80-их ) Надіюсь скоро і його осучаснять :)
Луч Показати IP 17 Листопада 2021 20:33
Дуже гарно
Дрібний нюанс Показати IP 17 Листопада 2021 20:50
Красіво !
Анонім Показати IP 17 Листопада 2021 20:56
Дуже гарно! Які ж молодці!! Так приємно бачити ремонт пішохідних доріжок, облаштування скверів. Наш Луцьк стає все гарнішим.
Всезнайко Показати IP 17 Листопада 2021 22:11
Саме головне, що трамплін імені бандери мене тепер не дратує.
Лучанин Показати IP 18 Листопада 2021 11:58
Дуже гарно. Тільки треба ще попрацювати над фасадами РАЦУ та Драмтеатру. Тільки не робіть посміховиська типу Променя. Щось типу Вокзалу чи ЦУМУ відповідало б концепції Луцька.
Я Показати IP 19 Листопада 2021 11:55
Якби зберегли дерева, було б набагато гарніше.