У Миколаєві жінка померла після пластичної операції у приватній клініці
У Миколаєві наступного дня після проведення пластичної операції померла 34-річна пацієнтка. Поліція відкрила кримінальну справу.
Про це повідомили в поліції Миколаївщини.
10 травня на спецлінію 102 надійшло повідомлення від бригади швидкої медичної допомоги про те, що в приватному медичному закладі померла пацієнтка.
На місці події поліціянти з’ясували, що 34-річній пацієнтці напередодні, 9 травня, лікарі провели планове хірургічне втручання. Після цього кілька днів вона повинна була перебувати в закладі для постійного медичного нагляду.
Читати ще: Хантавірус в Україні: у МОЗ пояснили, чи є загроза епідемії
Наступного дня, під час проведення післяопераційної медичної маніпуляції, жінка кілька разів втрачала свідомість. Лікарі надавали їй невідкладну допомогу, а також викликали й бригаду швидкої допомоги. Однак медикам не вдалося врятувати життя жінці.
Остаточна причина її смерті буде встановлена після проведення судово-медичної експертизи.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 140 Кримінального кодексу України – неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником. За це загрожує до двох років позбавлення волі.
Триває досудове розслідування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в поліції Миколаївщини.
10 травня на спецлінію 102 надійшло повідомлення від бригади швидкої медичної допомоги про те, що в приватному медичному закладі померла пацієнтка.
На місці події поліціянти з’ясували, що 34-річній пацієнтці напередодні, 9 травня, лікарі провели планове хірургічне втручання. Після цього кілька днів вона повинна була перебувати в закладі для постійного медичного нагляду.
Читати ще: Хантавірус в Україні: у МОЗ пояснили, чи є загроза епідемії
Наступного дня, під час проведення післяопераційної медичної маніпуляції, жінка кілька разів втрачала свідомість. Лікарі надавали їй невідкладну допомогу, а також викликали й бригаду швидкої допомоги. Однак медикам не вдалося врятувати життя жінці.
Остаточна причина її смерті буде встановлена після проведення судово-медичної експертизи.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 140 Кримінального кодексу України – неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником. За це загрожує до двох років позбавлення волі.
Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Буковині знайшли тіло 8-річного хлопчика, який разом із батьком та братом зник у Дністрі
Сьогодні 22:49
Сьогодні 22:49
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.