У Нью-Йорку ввели режим НС через спалах кору
Влада Нью-Йорка оголосила про введення в окремих районах міста надзвичайного стану в галузі охорони здоров'я через спалах кору. Про це повідомила газета The New York Times у вівторок, 9 квітня, передає Кореспондент.
Захворювання на кір в Нью-Йорку почали фіксуватися з осені 2018 року. Відтоді було зареєстровано 285 підтверджених випадків захворювання. 21 людина була госпіталізована, п'ятеро з яких потрапили у відділення інтенсивної терапії.
Зазначається, що більшість випадків захворювання на кір сконцентровано в ультраортодоксальних хасидських районах міста - Вільямсбурзі і Боро-парку.
Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо заявив, що міська адміністрація вимагатиме від невакцинованих осіб, які проживають в цих районах, зробити щеплення. На порушників цього розпорядження чекають штрафи, які можуть досягати тисячі доларів.
Надзвичайний стан триватиме щонайменше до 17 квітня, коли рада охорони здоров'я Нью-Йорка збереться на своє наступне засідання.
Також повідомляється, що з початку 2019 року в США було зареєстровано 465 випадків захворювання на кір. При цьому тільки за останній тиждень було зафіксовано 78 нових випадків.
Раніше в Міністерстві охорони здоров'я України заявили, що рівень захворюваності на кір в Україні знову зростає. Минулого тижня на кір захворіли 2 250 українців, а з початку року - вже 37 328 людини. За цей час від ускладнень кору померло 14 осіб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Захворювання на кір в Нью-Йорку почали фіксуватися з осені 2018 року. Відтоді було зареєстровано 285 підтверджених випадків захворювання. 21 людина була госпіталізована, п'ятеро з яких потрапили у відділення інтенсивної терапії.
Зазначається, що більшість випадків захворювання на кір сконцентровано в ультраортодоксальних хасидських районах міста - Вільямсбурзі і Боро-парку.
Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо заявив, що міська адміністрація вимагатиме від невакцинованих осіб, які проживають в цих районах, зробити щеплення. На порушників цього розпорядження чекають штрафи, які можуть досягати тисячі доларів.
Надзвичайний стан триватиме щонайменше до 17 квітня, коли рада охорони здоров'я Нью-Йорка збереться на своє наступне засідання.
Також повідомляється, що з початку 2019 року в США було зареєстровано 465 випадків захворювання на кір. При цьому тільки за останній тиждень було зафіксовано 78 нових випадків.
Раніше в Міністерстві охорони здоров'я України заявили, що рівень захворюваності на кір в Україні знову зростає. Минулого тижня на кір захворіли 2 250 українців, а з початку року - вже 37 328 людини. За цей час від ускладнень кору померло 14 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.